Доротея Вірер - Біатлон

Італія
Доротея Вирер

 Італійська біатлоністка Доротея Вірер народилася 3 квітня 1990 року в місті Бруніко. Зріст спортсменки 158 см, вага - 57 кг. У біатлон Доротея потрапила в 10 років завдяки старшому братові, який тренувався вже кілька років. Перші серйозні успіхи прийшли в юнацькому віці.

 
На юніорському ЧС в 2008 році Доротея Вірер здобула перемогу в індивідуальній гонці, а також внесла значний вклад естафетну бронзу. Всього італійці вдалося завоювати 5 золотих медалей (всі особисті) юніорських чемпіонатів. У 2011 році Доротея Вірер стала володаркою нагороди «Новачок року».
 
Хоча дебют в Кубку світу відбувся ще в січні 2009 року в спринтерській гонці, де біатлоністка зайняла 69-е місце, перехід у дорослий біатлон трохи загальмувався. Успіхи на молодіжних стартах запаморочили голову спортсменці, тому дівчина часто лінувалася і вважала за краще тренувань - тусовки. Звідси виникли проблеми із зайвою вагою.
 
Доротея Вірер взялася за голову через кілька сезонів і це відразу принесло плоди. У складі жіночої естафети італійка піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани на ЧС-2013 року в Нове-Мєсто, а також виграла бронзову медаль на зимовій Олімпіаді в Сочі в складі змішаної естафети.
 
Першу особисту медаль на Кубку Світу італійка завоювала 8 березня 2014 року, посівши третє місце в гонці переслідування, а перше золото здобула на старті сезону 2015/16 в рамках індивідуальної гонки в Естерсунді.
 
Тріумфальним для Доротеї Вірер став сезон 2018/2019, за підсумками якого спортсменка завоювала Великий кришталевий глобус. Також на ЧС-2019 біатлоністка стала чемпіонкою світу в мас-старті.
 
Доротея Вірер є, переважно, швидкісною спортсменкою. Що стосується стрілецьких показників, за підсумками останнього сезону італійка зайняла лише 30-е місце в рейтингу найкращих стрільців, успішно закривши 85.5% мішеней.
 
У вільний час захоплюється байкінгом, книгами, футболом. Має вищу освіту за спеціальністю «Податкова і митна служба». Заміжня за Стефано Коррадіні. Володіє італійською, німецькою, англійською мовами, а також трохи розуміє російську.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності