Маркета Давидова - Біатлон

Чехія

 Чеська біатлоністка Маркета Давидова народилася 3 січня 1997 року в місті Яблунець. Зріст спортсменки 157 см, вага - 56 кг.

 
Дівчина захопилася біатлоном в 2010 році. Через 5 років вона дебютувала на ЮЧС в Раубічах, проте яскраві результати не показала. На наступних юніорських першостях Маркеті вдається зібрати повний комплект нагород: 1 золото, 2 срібла і 1 бронза.
 
Дебют Давидової в Кубку світу з біатлону відбувся в 2016 році в німецькому Рупольдингу, коли в складі естафети Маркета посіла шосте місце. Будучи юніоркою вона проводить весь наступний сезон у вищій лізі, а на першому етапі Кубка світу 2018/19 в словенській Поклюці Маркета вперше в кар'єрі добирається до подіуму. Спортсменці вдалося зайняти 3-е місце в індивідуальній гонці.
 
Через місяць дівчина фінішувала першою в італійській Антерсельві. Спринтерське золото стало для неї першим і поки єдиним на такому рівні.
 
У вільний час дівчина любить кататися на конях і навіть вивчає ветеринарні науки в університеті. Володіє чеською та англійською мовами. Незаміжня.
 
*Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності