Віта Семеренко - Біатлон

УКРАЇНА
Вита Семеренко

 Українська біатлоністка Віта Семеренко народилася 18 січня 1986 року в селищі Краснопілля. Зріст спортсменки - 160 см, вага - 55 кг. У четвертому класі Віта прийшла в секцію лижних гонок, проте не дивлячись на успіхи в цьому спорті, в 2001 році вирішила перейти в біатлон.

 
Віта дебютувала на міжнародному рівні в 2005 році на юніорському чемпіонаті Європи. У спринті вона показала 15-й результат. У тому ж році на чемпіонаті світу серед юніорів українка виграла 2 срібні медалі (в індивідуальній гонці та естафеті).
 
На Кубку світу Віта Семеренко дебютувала в 2006 році. В Оберхофі вона пробігла лише естафету. Команда України фінішувала тоді лише 11-ю.
 
7 січня 2009 року вона здобула першу перемогу на етапі Кубка світу в Оберхофі в естафетній гонці. І через 2 місяці дівчина виграла першу особисту медаль на вищому рівні. Вона фінішувала 3-ю в індивідуальній гонці.
 
Всього в кар'єрі спортсменки 11 особистих медалей на Кубку світу (3 срібла та 8 бронз). Також вона має в активі 3 срібні медалі і 4 бронзові на чемпіонатах світу.
 
Піком кар'єри для Віти стала Олімпіада в Сочі. У складі естафети біатлоністка стала олімпійською чемпіонкою, а також вона виграла бронзу в спринтерській гонці.
 

У вільний час Віта любить займатися рослинами, а також в'язанням. Володіє українською та російською мовами. Заміжня, є син - Марк. Є старшою сестрою-близнючкою Валі Семеренко.

*Дані на листопад 2019 року

Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності