Клер Іган - Біатлон

США

 Американська біатлоністка Клер Іган народилася 19 листопада 1987 року в місті Кейп-Елізабет. Зріст спортсменки 173 см, вага - 57 кг.

 
У середній школі Клер стала захоплюватися лижними гонками, потім виступала за команду університету і брала участь в чемпіонаті США з лижних гонок. З сезону 2012/13 перейшла в біатлон і відразу виграла чемпіонат США в гонці з масового старту.
 
Дебют Іган на міжнародній арені відбувся на етапі Кубка IBU в Душники-Здруй в січні 2015 року, де в спринтерській гонці спортсменка фінішувала 77-ю. Але вже через два тижні їй довірили пробігти естафету на етапі Кубка світу в італійській Антерсельві.
 
У сезоні 2018/19, на грудневому етапі в Поклюці біатлоністка вперше потрапила в топ-10 в гонці Кубка світу. Іган посіла шосте місце в гонці переслідування. А перший подіум американки на Кубку світу відбувся в самій останній гонці сезону - 24 березень 2019 року. Дівчина фінішувала 3-ю в мас-старті в Холменколлені.
 
Іган вчилася в Коледжі Уелслі і отримала ступінь магістра в галузі лінгвістики в Університеті Нью-Гемпшира. Володіє англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та корейською мовами. Була обрана в комісію спортсменів IBU терміном на чотири роки. Знаходиться у відносинах.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності