Анаїс Бескон - Біатлон

Франція
Анаис Бескон

 Французька біатлоністка Анаїс Бескон народилася 15 травня 1987 року в місті Оне-сюр-Одон. Зріст спортсменки 170 см, вага - 67 кг.

 
Анаїс почала займатися біатлоном в 2002 році. За час юніорської кар'єри Бескон добре проявила себе на змаганнях подібного роду і завоювала дві особисті медалі ЮЧС. Також дівчина виграла золоту медаль першості для 19-річних 2005 року в естафеті.
 
У сезоні 2006/07 дівчина дебютувала на Кубку світу. У спринтерській гонці в Холменколлені біатлоністка фінішувала 60-ю.
 
На етапі в Антхольці-Антерсельві 16 січня 2014 року Анаїс вперше потрапила на п'єдестал і показала 1-й результат. На даний момент це її єдина перемога.
 
Вельми успішно француженка виступає в естафетах. Вона є чемпіонкою світу 2016 року в змішаній естафеті. Також в її активі 6 срібних медалей чемпіонату світу, серед них 1 особиста (в індивідуальній гонці на ЧС-2016).
 
У складі змішаної естафети Анаїс Бескон стала олімпійською чемпіонкою в Пхьончхані. Також на ОІ-2018 біатлоністка взяла 2 срібла (гонка переслідування і жіноча естафета).
 
У вільний час француженка любить слухати музику, цікавиться іншими видами спорту і зустрічається з друзями. Володіє французькою та англійською мовами. Незаміжня.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності