Деніз Херрман - Біатлон

Німеччина

 Німецька біатлоністка Деніз Херрманн народилася 20 грудня 1988 року в місті Ауе-Бад-Шолома. Зріст спортсменки 175 см, вага - 61 кг. Спочатку німкеня успішно виступала в лижних гонках і стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор 2014 естафетній гонці.

 
Будучи лижницею, Херрманн піднімалася на подіум в особистих гонках шість разів і в сезоні 2013/14 зайняла 2-е місце в спринтерському заліку Кубка світу. У 2007 році була задіяна в допінговому скандалі і була дискваліфікована на рік. За словами Деніз, коли вона була школяркою, захворіла і прийняла неправильний препарат для лікування.
 
По закінченні сезону 2015/16 спортсменка прийняла рішення перейти з лижних гонок в біатлон. Своє рішення вона мотивувала бажанням спробувати щось нове, і біатлон, за словами спортсменки, набагато цікавіший.
 
Швидкісні дані спортсменки швидко дозволили їй увірватися в еліту біатлону. Вже в першому сезоні в новому виді спорту Херрманн стала переможницею етапу Кубка світу в Пхьончхані в рамках естафетної гонки. А на стартовому етапі сезону 2017/18 німкеня виграла перше особисте золото, ставши найкращою в спринті, а потім зробила дубль в гонці переслідування.
 
Сезон 2018/19 став для Деніз тріумфальним. На чемпіонаті світу в Естерсунді біатлоністка виграла нагороду вищої проби, ставши найкращою в гонці переслідування. Також біатлоністка завоювала срібло в змішаній естафеті та фінішувала третьою в мас-старті. У загальному заліку Кубка світу спортсменка стала на 8-ю. На цей момент в активі біатлоністки 4 особистих золота, 1 срібло і 1 бронза.
 
Величезною перевагою Деніз Херрманн є швидкість на лижні. У той же час, стрільба є часто наріжним каменем. За даними сезону 2018/19, точність стрільби німкені становить 78.2% (лише 79-й результат серед учасниць Кубка світу).
 
У вільний час дівчина вважає за краще в'язати і читати книги. Володіє німецькою, англійською та російською мовами. Незаміжня.
 
* Дані на листопад 2019 року
Участь у гонках:
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності