70 команд визначили 35 володарів перепусток в 4-й раунд відбору

16406
10
УЄФА

24 вересня відбуватимуться матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. 70 команд визначили 35 володарів перепусток у 4-й раунд відбору.

Два українські клуби невдало провели матчі в гостях і вибули з єврокубків «Десна» програла німецькому «Вольфсбургу» (0:2), а «Колос» поступився хорватській «Рієці» (0:2 д.ч.).

Гол українця Сергія Вакуленка в овертаймі приніс перемогу «Арарату-Вірменії» над словенським «Цельє» (1:0).

Австралієць, родом з Миколаєва, Микита Рукавиця забив гол за «Маккабі» Хайфа і поховав надії російського «Ростова» (2:1).

Хавбек Іван Петряк зіграв 75 хвилин за угорський «Фехервар», і його команда перемогла французький «Реймс» по пенальті (0:0, пен. 4:1).

У Латвії «Рига» програла шотландському «Селтіку» (0:1). У господарів поля в старті вийшов українець Роман Дебелко, він був замінений на 67-й хвилині. В запасі залишився В'ячеслав Шарпар. Також всю гру резервістом просидів на лавці Євген Єфремов в матчі литовської «Судуви» проти фінського клубу КуПС (0:2).

Український захисник чеського «Слована» Тарас Качараба провів весь матч проти румунського «Стяуа» і допоміг команді перемогти (2:0).

Українець Андрій Близниченко провів перший тайм за «Шериф» з Тирасполя в грі проти ірландського «Дандолку» (1:1, пен. 3:5), а в перерві був замінений.

Захисник Євген Селін вийшов в старті за кіпрський «Анортосіс», але його команда невдало провела гостьовий поєдинок проти «Базеля» в Швейцарії (2:3).

У словацької команди «Дунайська Стреда» захисник Данило Безкоровайний вийшов на заміну на 36-й хвилині, його команда зазнала фіаско від австрійського клубу ЛАСК (0:7).

За грецький АЕК в матчі проти швейцарського «Санкт-Галлена» в основі вийшов захисник Дмитро Чигринський, а хавбек Євген Шахов з'явився на полі на останні кілька хвилин матчу.

Див. також: Без України та Росії. Визначилися пари 4-го раунду кваліфікації ЛЄ