| Оновлено 04 травня 2024, 02:40
17820
27

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ

17820
27
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

2 травня відбувся перенесений матч 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги 2023/24 між лондонськими командами «Челсі» та «Тоттенхем». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь синіх.

Український вінгер господарів поля Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та відіграв 75 хвилин, після чого був замінений на Чезаре Казадеї.

❗️ ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика

На старті поєдинку українець видав суперпас шведою на форварда «пенсіонерів» Ніколаса Джексона. Сенегалець, на жаль, не зумів реалізувати момент.

У Twitter один із фанатів «Челсі» опублікував відео пасу Михайла і підписав пост:

SPE: «Чому про цей пас від Мудрика ніхто не говорить??»