Запасні: Рибка, Марченко, Нагієв, Вовкун, Слободян, Груша, Запорожець.

ЛНЗ: Кучеренко – Муравський, Саліху, Каплієнко, Стасюк (Наумець, 46) – Рибалка, Бойко (Бар, 46), Яшарі (Олійник, 56) – Пасіч, Молло (Тілль, 80) Прядун (Ейнел, 46).

Запасні: Пеньков, Самойленко, Насонов, Холенко, Тарасенко, Тищенко.

04 травня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’ +6

Мединський пробив з-за меж штрафного майданчика - повз ворота.

04 травня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ЛНЗ на останніх хвилинах тисне, господарі не соромляться просто виносити м'яч якомога далі від штрафного майданчика.

04 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Ще одне попередження. Рибалка втратив м'яч в центрі поля та був змушений фолити.

04 травня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Компенсовано шість хвилин.

90’

Заміна у складі Оболоні. Замість Краснопіра гратиме Суханов.

04 травня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Черненко розганяв контратаку Оболоні та отримав по ногах від Олійника.

04 травня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Ейнел пройшов двох суперників, третій - Карась - збив його.

04 травня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Бар попереджений за зрив атаки Оболоні.

04 травня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Тілль вийшов на поле замість Молло. Заміна у складі ЛНЗ.

04 травня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Схоже обидва гравці продовжать гру

79’

Саліху піднявся сам. Карася підняли партнери.

04 травня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Карась та Саліху зіштовхнулися у штрафному майданчику під час навісу з кутового. Гравці вже довго лежать на газоні.

04 травня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Вишневський втратив м'яч на своїй половині поля, Ейнел пройшов флангом та навісив, Кичак зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

04 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Антоненко, асистент Іващенка, отримав дев'яту жовту картку в сезоні. Занадто активно обурювався тому, що, на його думку, арбітр призначив аут не в той бік.

04 травня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Потрійна заміна у складі Оболоні. Замість Мороза, Таранухи та Прокопенка гратимуть Косовський, Вишневський та Грисьо.

04 травня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Тарануха отримав дальню передачу, обійшов двох опонентів та пробив з лінії штрафного майданчика. Але Муравський встигнув переміститися та в падінні заблокувати удар.

04 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Прокопенко у боротьбі з Олійником отримав пошкодження. Потрібна заміна.

04 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Рибалка з кутової позначки навісив у воротарський майданчик, ніхто з його партнерів не зміг завдати удару.

04 травня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Мороз збив суперника на фланзі. Попередження.

04 травня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Олійник замінив Яшарі у складі ЛНЗ.

55’

Бар пробив з півкола штрафного майданчика - занадто високо.

04 травня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Заміна у складі Оболоні. Чернов залишив поле, замість нього гратиме Прокопенко.

04 травня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Перші хвилини другого тайму минули без моментів.

04 травня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Потрійна заміна відбулася у складі ЛНЗ. Ейнел гратиме замість Прядуна, Бар - замість Бойка, Наумець - замість Стасюка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

04 травня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Компенсовано одну хвилину

04 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Пасіч потужно пробив здалеку - Кичак відбив м'яч кулаками.

04 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Стасюк пробив з дальньої дистанції, м'яч летів в дальній кут воріт, Кичак у падінні здійснив сейв.

04 травня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Чернов виконав гостру передачу за спину захисникам, Кучеренко вийшов з воріт та в падінні забрав м'яч, до якого мчав Краснопір.

04 травня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Бойко грубо зіграв проти Чернова.

04 травня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Яшарі намагався віддати пас у штрафний майданчик на Молло, але передача виявилася неточною.

04 травня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Рибалка пробив здалеку - занадто високо полетів м'яч.

04 травня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Черненко пробив з-за меж штрафного майданчика, Кучеренко в падінні забрав м'яч до рук.

04 травня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Небезпечно!

Тарануха отримав пас з правого флангу, центром пройшов до штрафного майданчика та пробив - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

04 травня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Кучеренко у стрибку дотягнувся до м'яча, який після удару Лук'янчука низом летів у дальній кут воріт.

04 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Краснопір забив свій шостий гол в сезоні. Загалом Оболонь має 17 результативних ударів.

04 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГОООООООООООООООООООООООЛ!

Черненко навісив з кутового в центр штрафного майданчика, Краснопір виграв боротьбу у Бойко та завдав удару головою - м'яч влетів у кут воріт.

04 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Муравський впав у боротьбі з Таранухою, форвард Оболоні з флангу увійшов до штрафного майданчика та прострілив - захисник вибив на кутовий.

04 травня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Тарануха віддав пас у воротарський майданчик, голкіпер ЛНЗ забрав м'яч до рук.

04 травня о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ!

Кичак здійснив суперсейв!

Молло з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика, відпасував в центр на Яшарі, той пробив низом, намагаючись поцілити в кут воріт, але Кичак ногою дотягнувся до м'яча та відбив його!

04 травня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Черненко з кутової позначки навісив у воротарський майданчик, Кучеренко кулаком вибив м'яч.

7’

Осман намагався прострілити з лівого флангу у штрафний майданчик. Гравець ЛНЗ вибив м'яч на кутовий.

04 травня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Черненко виконав штрафний удар з дальньої дистанції - м'яч пролетів вище воріт.

04 травня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Саліху попереджений за підкат ззаду проти Таранухи.

04 травня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

До речі, м'яч влучив в руку гравця Оболоні у попередньому моменті. Після консультації з ВАР арбітр не призначив пенальті.

2’

СТІЙКА!

Рибалка пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч влучив в гравця Оболоні. Потім удару завдав Прядун, м'яч влучив у стійку!

04 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Відбій тривоги! Матч розпочнеться приблизно через 5-7 хвилин.

04 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Початок матчу відкладено - повітряна тривога.

Арбітр уже хотів дати сигнал про початок матч, але надійшло повідомлення про повітряну тривогу.

04 травня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

04 травня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 травня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 4 травня, у матчі 27-го туру Української Прем'єр-ліги зіграють київська «Оболонь» та черкаський ЛНЗ. Зустріч відбудеться на стадіоні «Оболонь Арена» у Києві. Початок матчу заплановано на 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Столична команда попередні чотири поєдинки завершила внічию. До цього підопічні Валерія Іващенко двічі програли. Крайня перемога «Оболоні» датується 16 березня – 1:0 над житомирським «Поліссям». ЛНЗ у минулому турі з великим рахунком програв «Шахтарю», а перед цим здобув дві перемоги: 2:1 – над «Олександрією» та 1:0 – над рівненським «Вересом».

До початку 27-го туру «Оболонь» посідала 13 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 22 очки. ЛНЗ, набравши 32 очки, йшов сьомим.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» - ЛНЗ.