Валерій ІВАЩЕНКО: «Головне, щоб хлопці зірочку не зловили, не зупинялися»

Головний тренер «Оболоні» розповів про перемогу над ЛНЗ

557
0
ФК Оболонь. Валерій Іващенко

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко прокоментував перемогу в 27 турі УПЛ над черкаським ЛНЗ (1:0).

«Довгоочікувана перемога, дуже важлива з точки зору турнірної таблиці. Всі ми знали, що буде важко, тим паче, що давно не вигравали, але для хлопців це був такий подих свіжого повітря. Треба не розслаблятися, попереду ще три важкі матчі і треба зосередитися на них. Поки-що рано відпочивати.

Як би склалася гра, якби на перших хвилинах не врятував воротар? Це футбол, всяке може статися. Десь хвилин п'ять було хвилювання на початку, але нічого, справилися. Артем Кічак здорово зіграв, виручив наших захисників, які провалилися, але це футбол, командна гра, де кожен повинен страхувати, підказувати, допомагати, це є командний дух. І десь витримали, переломили перший натиск суперника. Забили гол, мали ще моменти, але так, важка гра. В турнірній таблиці нам була потрібна перемога, яким чином, це вже неважливо.

Чи є натхнення? Звісно, всі перемоги дають натхнення, головне, щоб хлопці зірочку не зловили, не зупинялися, а рухалися далі», – сказав Іващенко.