ЧС з хокею. Розклад, результати і таблиця

Турнір пройде в Словаччині з 10 по 26 травня

ЧС з хокею. Розклад, результати і таблиця
З 10-го по 26-е травня в Словаччині пройде чемпіонат світу з хокею.
 
Фінал
 
26 травня
 
Канада - Фінляндія - 1:3
 
Матч за 3 місце
 
Чехія - Росія - 2:3 (по буллітам)
 
1/2 фіналу чемпіонату світу
 
25 травня
 
Фінляндія - Росія - 1:0
 
Канада - Чехія - 5:1
 
1/4 фіналу чемпіонату світу

23 травня

 
Канада - Швейцарія 3:2 в овертаймі

США - Росія 3:4

Німеччина - Чехія - 1:5

Фінляндія - Швеція - 5:4 в овертаймі
 
Група A
 
Канада, США, Фінляндія, Словаччина, Німеччина, Данія, Франція, Великобританія
 
Розклад стартових матчів
 
10 травня
 
Фінляндія – Канада – 3:1
 
США – Словаччина 1:4
 
11 травня
 
Данія – Франція - 5:4
 
Німеччина – Великобританія - 3:1
 
Словаччина – Фінляндія - 2:4
 
12 травня
 
США – Франція - 7:1
 
Данія – Німеччина - 1:2
 
Великобританія – Канада - 0:8
 
13 травня
 
США – Фінляндія - 3:2 (в овертаймі)
 
Словаччина – Канада - 5:6
 
14 травня

Великобританія - Данія - 0:9

Німеччина - Франція - 4:1

15 травня

США - Великобританія - 6:3

Німеччина - Словаччина - 3:2

16 травня

Канада - Франція - 5:2

Фінляндія - Данія 3:1
 
17 травня

Франція - Словаччина - 3:6

Фінляндія - Великобританія - 5:0

18 травня

Данія - США - 1:7

Канада - Німеччина - 8:1

Великобританія - Словаччина - 1:7

19 травня

Німеччина - США - 1:3

Франція - Фінляндія - 0:3

20 травня

Франція - Великобританія - 3:4 в овертаймі

Канада - Данія - 5:0

21 травня

Фінляндія - Німеччина - 2:4

Словаччина - Данія - 2:1

Канада - США - 3:0

1. Канада - 18 очок (7 матчів)
2. Фінляндія - 16 (7)
3. Німеччина - 15 (7)
4. США - 14 (7)

5. Словаччина - 11 (7)
6. Данія - 6 (7)
7. Великобританія - 2 (7)
8. Франція - 2 (7)

 
Група B
 
Швеція, Росія, Чехія, Швейцарія, Австрія, Італія, Латвія, Норвегія
 
Розклад стартових матчів
 
10 травня
 
Росія – Норвегія – 5:2
 
Чехія – Швеція – 5:2
 
11 травня
 
Швейцарія – Італія - 9:0
 
Латвія – Австрія - 5:2
 
Норвегія – Чехія - 2:7
 
12 травня
 
Росія – Австрія - 5:0
 
Італія – ​​Швеція - 0:8
 
Латвія – Швейцарія - 1:3
 
13 травня
 
Росія – Чехія - 3:0
 
Норвегія – Швеція - 1:9
 
14 травня

Італія - Латвія - 0:3

Швейцарія - Австрія - 4:0

15 травня

Швейцарія - Норвегія - 4:1

Росія - Італія 10:0

16 травня

Швеція - Австрія - 9:1

Чехія - Латвія 6:3
 
17 травня

Австрія - Норвегія - 3:5

Чехія - Італія - 8:0

18 травня

Латвія - Росія - 1:3

Італія - Норвегія - 1:7

Швеція - Швейцарія - 4:3

19 травня

Австрія - Чехія - 0:8

Швейцарія - Росія - 0:3

20 травня

Швеція - Латвія - 5:4

Австрія - Італія - 3:4 по буллітам

21 травня

Чехія - Швейцарія - 5:4

Норвегія - Латвія - 1:4

Швеція - Росія - 4:7

1. Росія - 21 очко (7 матчів)
2. Чехія - 18 (7)
3. Швеція - 15 (7)
4. Швейцарія - 12 (7)

5. Латвія - 9 (7)
6. Норвегія - 6 (7)
7. Італія - 2 (7)
8. Австрія - 1 (7)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    4378556
      4378556, 26.05.2019 12:31
    0
    Miro Basyuk, 20.05.2019 23:35
    "шановний" ніхто не спорить що в Україні хокей не популярний! В Франції популярний? чи в Німеччині? зараз їх рівень росте,хоча Канада декілька років назад ці команди виносила по 10-0 а зараз може програти,хоча зрозуміло що на Чемпіонаті світу кленові рідко привозять осовний склад.Хокей розвивається скрізь,навіть в Японії,це крутий вид спорту і тупі відмазки шо в нас не популярний- не катять.Пора розвивати,ми не карликова держава і повинні грати хоча б на рівні Швейцарії
    Ошибаешься,в Германии хоккей очень развит и один из сильнейших чемпионатов в Европе.
    4378556
      4378556, 26.05.2019 12:29
    +2
    Saar, 22.05.2019 17:34
    Канада будет чемпионом! Я ждал основы. Но даже эти ребята, некоторые еще совмем молодые, показывают отличную игру. Игру с финами не беру во внимание.
    А зря,одни уже доигрались.И вообще,я смотрю одни эксперты,первый раз хоккей видят,но бля эксперты.У финов всегда была сильная молодежь,мальчик.
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 18:29
    0
    Соснула соссия финского куйца
    Saar
      Saar, 22.05.2019 17:34
    -1
    Канада будет чемпионом! Я ждал основы. Но даже эти ребята, некоторые еще совмем молодые, показывают отличную игру. Игру с финами не беру во внимание.
    Meryufwef
    Meryufwef, 22.05.2019 02:57
    -5
    http://Rensbet.ru Отличные прогнозы на футбол составляют, за 3 дня на экспрессах сделал 827$ шарят в футболе
    http://Rensbet.ru
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 21.05.2019 13:01
    0
    kum_Poltava_, 20.05.2019 16:25
    16 команд забагато. 12 було б в самий раз.
    Тоже так считаю. Но это все "бабки" как ни крути, они денежки зарабатывают на этом. Это как в футболе хотят расширить колличество участников на ЧМ и ЧЕ. Хотя по качеству будет страдать.
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 20.05.2019 23:35
    -1
    Denmark1107, 19.05.2019 11:57
    В -какой- вишке? Так ганьбитись у вИшке, - та ну його нах**, - краще спокійненько бовтатись серед тих, що я пригадував, - WCH IA, WCH IВ, WCH IIA.
    Ну, ходив я колись на Сокіл, за часів Шундрова; було 3-те місце навіть... Так, а далі що? Україна - це л/ і в/атлетика, гімнастика, бокс, футбол, більшість видів боротьби, непогано з біатлоном, тенісом...
    "шановний" ніхто не спорить що в Україні хокей не популярний! В Франції популярний? чи в Німеччині? зараз їх рівень росте,хоча Канада декілька років назад ці команди виносила по 10-0 а зараз може програти,хоча зрозуміло що на Чемпіонаті світу кленові рідко привозять осовний склад.Хокей розвивається скрізь,навіть в Японії,це крутий вид спорту і тупі відмазки шо в нас не популярний- не катять.Пора розвивати,ми не карликова держава і повинні грати хоча б на рівні Швейцарії
    денис бес
    денис бес, 20.05.2019 20:26
    0
    А завтра ожидается хороший денёк, как в плане игр так и в плане интриги распределения мест)
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 20.05.2019 16:25
    +3
    16 команд забагато. 12 було б в самий раз.
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 20.05.2019 15:26
    +1
    president-nudist, 20.05.2019 11:39
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    Я жду 21 мая . Североамериканское дерби. Канада - США. Вот это заруба будет!!
    денис бес
    денис бес, 20.05.2019 15:23
    +1
    president-nudist, 20.05.2019 11:39
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    Ну почему же, латыши имеют маленький но шанс на выход в плоф а для этого им нужно сегодня побеждать, так уж интрига есть)
    president-nudist
      president-nudist, 20.05.2019 11:39
    0
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    евгенйи попов
      евгенйи попов, 19.05.2019 16:50
    -3
    рашка соснет в полуфинале як обычна
    Denmark1107
      Denmark1107, 19.05.2019 11:57
    -1
    денис бес, 19.05.2019 11:45
    А сб Финляндии по футболу играет на уровне карликов? В Финляндии футбол идит после хоккея! Когда сб Украины играла в вышке то хоккей был популярен а сейчас стал сразу не популярен)
    В -какой- вишке? Так ганьбитись у вИшке, - та ну його нах**, - краще спокійненько бовтатись серед тих, що я пригадував, - WCH IA, WCH IВ, WCH IIA.
    Ну, ходив я колись на Сокіл, за часів Шундрова; було 3-те місце навіть... Так, а далі що? Україна - це л/ і в/атлетика, гімнастика, бокс, футбол, більшість видів боротьби, непогано з біатлоном, тенісом...
    денис бес
    денис бес, 19.05.2019 11:45
    +2
    Denmark1107, 19.05.2019 11:32
    Шановний, не zaй0буй будь ласка. Я узагальнив бачення. В Україні хокей не актуальний. Наприклад, в тій Білорусі, так він є ледь не спортом №1 завдяки Лукашенку, фанату цієї гри. А поодинокі зірки можуть з'являтись і в Африці)) І як паралель, що якийсь спорт не на належному рівні, це Фінляндія у футболі, де грав такий топовий гравець Ярі Літманенн.
    А сб Финляндии по футболу играет на уровне карликов? В Финляндии футбол идит после хоккея! Когда сб Украины играла в вышке то хоккей был популярен а сейчас стал сразу не популярен)
    Denmark1107
      Denmark1107, 19.05.2019 11:32
    -2
    денис бес, 19.05.2019 11:15
    А Германия,Дания или Франция с Англией хоккейные страны? После того же Житника,Христина, Федотенко и Паникаровского говорить что не хоккейная страна это очень сильно лукавить и оправдываться!
    Шановний, не zaй0буй будь ласка. Я узагальнив бачення. В Україні хокей не актуальний. Наприклад, в тій Білорусі, так він є ледь не спортом №1 завдяки Лукашенку, фанату цієї гри. А поодинокі зірки можуть з'являтись і в Африці)) І як паралель, що якийсь спорт не на належному рівні, це Фінляндія у футболі, де грав такий топовий гравець Ярі Літманенн.
    денис бес
    денис бес, 19.05.2019 11:15
    -1
    Denmark1107, 19.05.2019 11:06
    (українську розумієш, я так здогадався)
    Непотрібне -желание-, т.я. це все зайве, у НАС не хокейна країна. Тобто, рівень приблизно тих держав, що й перебувають в дивізіонах WCH IA, WCH IВ, WCH IIA.
    А Германия,Дания или Франция с Англией хоккейные страны? После того же Житника,Христина, Федотенко и Паникаровского говорить что не хоккейная страна это очень сильно лукавить и оправдываться!
    Denmark1107
      Denmark1107, 19.05.2019 11:06
    +1
    денис бес, 14.05.2019 20:32
    Желаю чтоб хоккей в Украине восстал из пепла и прекратил позориться сливая такому дну как Эстония
    (українську розумієш, я так здогадався)
    Непотрібне -желание-, т.я. це все зайве, у НАС не хокейна країна. Тобто, рівень приблизно тих держав, що й перебувають в дивізіонах WCH IA, WCH IВ, WCH IIA.
    Denmark1107
      Denmark1107, 19.05.2019 11:03
    -4
    «ФФУ – М а ф і я!», 14.05.2019 18:50
    Якщо Росія на цю Канаду потрапить, то я боюсь що нічого Канаді там не світить...В цьому році, не та Канада що раніше. І Сполучені Штати - також...
    Друже, не роби висновок по першій грі. Там все буде чудово, - мокша АМЕРИКУ не пройде.
    o-nik
      o-nik, 17.05.2019 16:02
    -1
    Denmark1107, 14.05.2019 18:40
    БАЖАЮ мокшанам зайняти 2-3 місце у своїй підгрупі, і потрапити на Канада/США (один з двох обов'язково буде 2-3 у своїй відповідно), щоб на цьому "найулюбленіша" збірна припинила своє дратівливе місцезнаходження
    диви як мокші мінусують), переплутали з спорт.сру? чешіть в свій руснєт, гниди
    денис бес
      денис бес, 14.05.2019 20:32
    +10
    Denmark1107, 14.05.2019 18:40
    БАЖАЮ мокшанам зайняти 2-3 місце у своїй підгрупі, і потрапити на Канада/США (один з двох обов'язково буде 2-3 у своїй відповідно), щоб на цьому "найулюбленіша" збірна припинила своє дратівливе місцезнаходження
    Желаю чтоб хоккей в Украине восстал из пепла и прекратил позориться сливая такому дну как Эстония
    kum_Poltava_
      kum_Poltava_, 20.05.2019 16:25
    +3
    16 команд забагато. 12 було б в самий раз.
    4378556
      4378556, 26.05.2019 12:29
    +2
    Saar, 22.05.2019 17:34
    Канада будет чемпионом! Я ждал основы. Но даже эти ребята, некоторые еще совмем молодые, показывают отличную игру. Игру с финами не беру во внимание.
    А зря,одни уже доигрались.И вообще,я смотрю одни эксперты,первый раз хоккей видят,но бля эксперты.У финов всегда была сильная молодежь,мальчик.
    денис бес
    денис бес, 19.05.2019 11:45
    +2
    Denmark1107, 19.05.2019 11:32
    Шановний, не zaй0буй будь ласка. Я узагальнив бачення. В Україні хокей не актуальний. Наприклад, в тій Білорусі, так він є ледь не спортом №1 завдяки Лукашенку, фанату цієї гри. А поодинокі зірки можуть з'являтись і в Африці)) І як паралель, що якийсь спорт не на належному рівні, це Фінляндія у футболі, де грав такий топовий гравець Ярі Літманенн.
    А сб Финляндии по футболу играет на уровне карликов? В Финляндии футбол идит после хоккея! Когда сб Украины играла в вышке то хоккей был популярен а сейчас стал сразу не популярен)
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 20.05.2019 15:26
    +1
    president-nudist, 20.05.2019 11:39
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    Я жду 21 мая . Североамериканское дерби. Канада - США. Вот это заруба будет!!
    денис бес
    денис бес, 20.05.2019 15:23
    +1
    president-nudist, 20.05.2019 11:39
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    Ну почему же, латыши имеют маленький но шанс на выход в плоф а для этого им нужно сегодня побеждать, так уж интрига есть)
    Denmark1107
      Denmark1107, 19.05.2019 11:06
    +1
    денис бес, 14.05.2019 20:32
    Желаю чтоб хоккей в Украине восстал из пепла и прекратил позориться сливая такому дну как Эстония
    (українську розумієш, я так здогадався)
    Непотрібне -желание-, т.я. це все зайве, у НАС не хокейна країна. Тобто, рівень приблизно тих держав, що й перебувають в дивізіонах WCH IA, WCH IВ, WCH IIA.
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 14.05.2019 18:50
    +1
    Denmark1107, 14.05.2019 18:40
    БАЖАЮ мокшанам зайняти 2-3 місце у своїй підгрупі, і потрапити на Канада/США (один з двох обов'язково буде 2-3 у своїй відповідно), щоб на цьому "найулюбленіша" збірна припинила своє дратівливе місцезнаходження
    Якщо Росія на цю Канаду потрапить, то я боюсь що нічого Канаді там не світить...В цьому році, не та Канада що раніше. І Сполучені Штати - також...
    4378556
      4378556, 26.05.2019 12:31
    0
    Miro Basyuk, 20.05.2019 23:35
    "шановний" ніхто не спорить що в Україні хокей не популярний! В Франції популярний? чи в Німеччині? зараз їх рівень росте,хоча Канада декілька років назад ці команди виносила по 10-0 а зараз може програти,хоча зрозуміло що на Чемпіонаті світу кленові рідко привозять осовний склад.Хокей розвивається скрізь,навіть в Японії,це крутий вид спорту і тупі відмазки шо в нас не популярний- не катять.Пора розвивати,ми не карликова держава і повинні грати хоча б на рівні Швейцарії
    Ошибаешься,в Германии хоккей очень развит и один из сильнейших чемпионатов в Европе.
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 25.05.2019 18:29
    0
    Соснула соссия финского куйца
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 21.05.2019 13:01
    0
    kum_Poltava_, 20.05.2019 16:25
    16 команд забагато. 12 було б в самий раз.
    Тоже так считаю. Но это все "бабки" как ни крути, они денежки зарабатывают на этом. Это как в футболе хотят расширить колличество участников на ЧМ и ЧЕ. Хотя по качеству будет страдать.
    денис бес
    денис бес, 20.05.2019 20:26
    0
    А завтра ожидается хороший денёк, как в плане игр так и в плане интриги распределения мест)
    president-nudist
      president-nudist, 20.05.2019 11:39
    0
    Да,20 числа в общем ничего интересного,а 21-го можно кое-что смотреть.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 15.05.2019 09:19
    0
    Оце спорт юа дупля одбив..Щось ранувато вони статтю закинули - можна було б за два дня до закінчення турніру..