| Оновлено 29 березня 2021, 00:21
6408
23

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Шкода. Це урок нам на майбутнє»

У головного тренера збірної України немає претензій до своїх футболістів після нічиєї з Фінляндією

6408
23
УАФ. Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию з національною командою Фінляндії (1:1) в поєдинку відбору на ЧС-2022.

«Ми зіграли відмінний матч. Знали, що фіни будуть захищатися всі 90 хвилин. Вони це і робили. Вони використовували свої сильні якості — довгі передачі.

Ми контролювали гру 85 хвилин, забили хороший м'яч. Потім була серія помилок, яка призвела до пропущеного голу.

Шкода. Це буде нам урок не майбутнє. Я вважаю, що кінцівку ми дуже погано дограли.

Зубков зіграв хороший матч. Шкода, що він не забив. У мене немає претензій до хлопців. У мене є претензії до останніх п'яти хвилин. Ми чомусь розгубилися.

Помилки в футболі трапляються з усіма. Ми підтримали Миколенка. Він помилився, але це наслідок тих помилок, які вже були допущені. Це буде нам уроком.

У нас в групі все ще попереду. Ми помилилися, подарували нічию. Бо я дивлюся не на результат, а на якість гри. Чи можна було зіграти краще? Звісно. Але хлопці, які вийшли... Мені подобається, що вони віддають все. Гра показала, що наш колектив рухається у вірному напрямку», — зазначив Шевченко в ефірі телеканалу «Футбол 1».