0
ESPN. Кобі Брайант
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 26-е січня.

1. Кобі Брайант загинув в результаті аварії гвинтокрила. Неймовірна трагедія трапилася в світі НБА.

2. Шахтар влаштував гольову перестрілку з Войводіною в кінці матчу. Підопічні Луїша Каштру зуміли зробити акценти лише за допомогою основного складу.

3. Редкач рішенням суддів програв Гарсії. Українець протримався 12 раундів, але перемога американця виглядає явною.

4. Непереможений українець виграв свій черговий бій в Росії. Едуард Скавінський в Єкатеринбурзі здобув свою 12-ту перемогу на профі-рингу.

5. Поклюка-2020. Еберг виграла мас-старт, Джима фінішувала 25-ю. У Словенії завершився шостий етап Кубка світу.

6. Поклюка-2020. Фійон Майє виграв мас-старт, українці не потрапили в топ-25. Дмитро Підручний та Артем Прима не витримали напруженої програми етапу.

7. Дискваліфікація України, трагедія в родині Клодів, повернення Бьо-молодшого. Денис Шаховець виділяє найцікавіші події етапу Кубка світу в Поклюці.

8. Гаттузо і Наполі: горе без розуму. Оглядач Sport.ua - про те, чому у легенди «Мілана» не виходить в Неаполі.

9. Негостинний прийом для Саррі: Наполі несподівано обіграв Ювентус. Неаполітанці на своєму полі обіграли лідера чемпіонату.

10. Вище неба. Завдяки кому Лаціо повернувся в еліту Серії А. Віталій Пасічний розповідає про відродження римського клубу.