Чемпіонат Бельгії-2019/20: розклад і результати

Sport.ua пропонує увазі читачів розклад і результати матчів Ліги Жюпіле

Чемпіонат Бельгії-2019/20: розклад і результати
© jupilerproleague.be
26-го липня стартував новий сезон чемпіонату Бельгії з футболу, який привертає особливу увагу українських уболівальників, так як в Лізі Жюпіле виступають багато наших легіонерів.
 
 
У сезоні 2019/20 візьмуть участь 16 клубів. Команда, яка зайняла 16-е місце, відразу покине еліту. Решта 15 клубів після стандартного двоколового турніру будуть розбиті на дві групи.
 
Перша група – плей-оф за чемпіонство. У ньому визначать чемпіона команди, що зайняли місця з 1 по 6. При цьому очки, набрані на першому етапі, поділяться на два.
 
Друга група – плей-оф за місце в Лізі Європи. Клуби, що розташувалися з 7 по 15 місця, зможуть поборотися за путівку в Лігу Європи разом з трьома кращими представниками другого дивізіону Бельгії. Ці 12 клубів будуть розбиті на дві підгрупи по 6 команд і почнуть двоколовий турнір з 0 очок.
 
Переможці підгруп зіграють між собою за право розіграти путівку в Лігу Європи з клубом, який займе 4-е місце в чемпіонській групі. Також в Лігу Європи безпосередньо вийде бронзовий призер. Кращі дві команди (чемпіон і віце-чемпіон) відправляються в Лігу чемпіонів.
 
 
Sport.ua пропонує увазі уболівальників розклад і результати матчів чемпіонату Бельгії.
 
Регулярний чемпіонат
 
1-й тур
 
26.07.2019. Генк – Кортрейк – 2:1
27.07.2019. Васланд-Беверен – Брюгге – 1:3
27.07.2019. Зюльте-Варегем – Мехелен – 0:2
27.07.2019. Сент-Трюйден – Мускрон – 0:1
27.07.2019. Серкль Брюгге – Стандард – 0:2
28.07.2019. Ейпен – Антверпен – 1:4
28.07.2019. Шарлеруа – Гент – 1:1
28.07.2019. Андерлехт – Остенде – 1:2
 
2-й тур
 
02.08.2019. Брюгге – Сент-Трюйден – 6:0
03.08.2019. Стандард – Зюлте-Варегем – 4:0
03.08.2019. Кортрейк – Шарлеруа – 1:1
03.08.2019. Остенде – Серкль Брюгге – 3:1
03.08.2019. Мехелен – Генк – 3:1
04.08.2019. Гент – Ейпен – 6:1
04.08.2019. Мускрон – Андерлехт – 0:0
04.08.2019. Антверпен – Ваасланд-Беверен – 4:1
 
3-й тур
 
09.08.2019. Андерлехт – Мехелен – 0:0
10.08.2019. Остенде – Брюгге – 0:2
10.08.2019. Серкль Брюгге – Кортрейк – 1:3
10.08.2019. Ейпен – Ваасланд-Беверен – 1:1
10.08.2019. Генк – Зюлте-Варегем – 0:2
11.08.2019. Шарлеруа – Антверпен – 2:1
11.08.2019. Мускрон – Гент – 2:1
11.08.2019. Сент-Трюйден – Стандард – 2:1
 
4-й тур
 
16.08.2019. Брюгге – Ейпен – 0:0
17.08.2019. Кортрейк – Андерлехт – 4:2
17.08.2019. Мехелен – Серкль Брюгге – 3:1
17.08.2019. Ваасланд-Беверен – Генк – 0:4
18.08.2019. Стандард – Мускрон – 4:1
18.08.2019. Антверпен – Сент-Трюйден – 2:0
18.08.2019. Гент – Остенде – 2:0
19.08.2019. Зюлте-Варегем – Шарлеруа – 3:1
 
5-й тур
 
23.08.2019. Генк – Андерлехт – 1:0
24.08.2019. Шарлеруа – Брюгге – 0:0
24.08.2019. Серкль Брюгге – Ваасланд-Беверен – 1:0
24.08.2019. Сент-Трюйден – Зюлте-Варегем – 0:0
24.08.2019. Остенде – Мехелен – 2:1
25.08.2019. Стандард – Кортрейк – 2:1
25.08.2019. Мускрон – Ейпен – 2:0
21.11.2019. Антверпен – Гент – 3:2
 
6-й тур
 
30.08.2019. Мехелен – Мускрон – 2:2
31.08.2019. Ейпен – Сент-Трюйден – 0:2
31.08.2019. Кортрейк – Остенде – 2:2
31.08.2019. Ваасланд-Беверен – Шарлеруа – 0:4
01.09.2019. Брюгге – Генк – 1:1
01.09.2019. Андерлехт – Стандард – 1:0
01.09.2019. Зюлте-Варегем – Антверпен – 2:0
01.09.2019. Гент – Серкль Брюгге – 3:2
 
7-й тур
 
13.09.2019. Шарлеруа – Генк – 2:1
14.09.2019. Остенде – Стандард – 1:4
14.09.2019. Сент-Трюйден – Ваасланд-Беверен – 1:1
14.09.2019. Ейпен – Зюлте-Варегем – 1:1
14.09.2019. Серкль Брюгге – Брюгге – 0:2
15.09.2019. Андерлехт – Антверпен – 1:2
15.09.2019. Гент – Мехелен – 3:0
15.09.2019. Мускрон – Кортрейк – 2:0
 
8-й тур
 
20.09.2019. Кортрейк – Мехелен – 2:3
21.09.2019. Шарлеруа – Сент-Трюйден – 0:3
21.09.2019. Антверпен – Серкль Брюгге – 3:1
21.09.2019. Ваасланд-Беверен – Мускрон – 1:1
21.09.2019. Генк – Остенде – 3:1
22.09.2019. Стандард – Ейпен – 3:0
22.09.2019. Брюгге – Андерлехт – 2:1
22.09.2019. Зюлте-Варегем – Гент – 2:2
 
9-й тур
 
28.09.2019. Мехелен – Брюгге – 0:5
28.09.2019. Гент – Кортрейк – 2:0
28.09.2019. Мускрон – Зюлте-Варегем – 2:2
28.09.2019. Серкль Брюгге – Ейпен – 1:2
28.09.2019. Сент-Трюйден – Генк – 3:3
29.09.2019. Андерлехт – Ваасланд-Беверен – 0:0
29.09.2019. Стандард – Шарлеруа – 1:1
29.09.2019. Остенде – Антверпен – 1:1
 
10-й тур
 
04.10.2019. Шарлеруа – Андерлехт – 1:2
05.10.2019. Ейпен – Мехелен – 0:2
05.10.2019. Ваасланд-Беверен – Остенде – 3:1
05.10.2019. Зюлте-Варегем – Серкль Брюгге – 6:0
05.10.2019. Кортрейк – Сент-Трюйден – 4:0
06.10.2019. Брюгге – Гент – 4:0
06.10.2019. Антверпен – Стандард – 2:2
06.10.2019. Генк – Мускрон – 2:1
 
11-й тур
 
18.10.2019. Мускрон – Брюгге – 0:1
19.10.2019. Стандард – Генк – 1:0
19.10.2019. Гент – Ваасланд-Беверен – 2:0
19.10.2019. Кортрейк – Зюлте-Варегем – 2:0
19.10.2019. Остенде – Ейпен – 2:3
20.10.2019. Мехелен – Антверпен – 3:1
20.10.2019. Андерлехт – Сент-Трюйден – 4:1
20.10.2019. Серкль Брюгге – Шарлеруа – 0:3
 
12-й тур
 
25.10.2019. Ейпен – Андерлехт – 0:0
26.10.2019. Шарлеруа – Мускрон – 1:0
26.10.2019. Антверпен – Кортрейк – 3:1
26.10.2019. Генк – Серкль Брюгге – 1:0
26.10.2019. Зюлте-Варегем – Остенде – 2:0
27.10.2019. Брюгге – Стандард – 1:1
27.10.2019. Сент-Трюйден – Гент – 0:0
27.10.2019. Ваасланд-Беверен – Мехелен – 1:3
 
13-й тур
 
29.10.2019. Кортрейк – Ейпен – 1:2
29.10.2019. Остенде – Шарлеруа – 0:1
29.10.2019. Серкль Брюгге – Мускрон – 2:2
30.10.2019. Генк – Антверпен – 2:2
30.10.2019. Зюлте-Варегем – Брюгге – 0:2
30.10.2019. Мехелен – Сент-Трюйден – 1:2
30.10.2019. Стандард – Ваасланд-Беверен – 2:0
31.10.2019. Андерлехт – Гент – 3:3
 
14-й тур
 
02.11.2019. Сент-Трюйден – Остенде – 1:0
02.11.2019. Ейпен – Генк – 2:0
02.11.2019. Мускрон – Антверпен – 3:1
02.11.2019. Брюгге – Кортрейк – 3:0
02.11.2019. Ваасланд-Беверен – Зюлте-Варегем – 1:2
03.11.2019. Андерлехт – Серкль Брюгге – 2:1
03.11.2019. Гент – Стандард – 3:1
03.11.2019. Мехелен – Шарлеруа – 2:2
 
15-й тур
 
08.11.2019. Зюлте-Варегем – Андерлехт – 1:2
09.11.2019. Шарлеруа – Ейпен – 1:0
09.11.2019. Кортрейк – Ваасланд-Беверен – 1:3
09.11.2019. Серкль Брюгге – Сент-Трюйден – 2:1
09.11.2019. Остенде – Мускрон – 2:2
10.11.2019. Антверпен – Брюгге – 2:1
10.11.2019. Генк – Гент – 0:2
10.11.2019. Стандард – Мехелен – 1:2
 
16-й тур
 
22.11.2019. Брюгге – Остенде – 2:0
23.11.2019. Ейпен – Стандард – 1:2
23.11.2019. Ваасланд-Беверен – Серкль Брюгге – 1:1
23.11.2019. Мехелен – Зюлте-Варегем – 0:2
23.11.2019. Мускрон – Генк – 2:2
24.11.2019. Гент – Антверпен – 1:1
24.11.2019. Андерлехт – Кортрейк – 0:0
24.11.2019. Сент-Трюйден – Шарлеруа – 1:3
 
17-й тур
 
29.11.2019. Антверпен – Мехелен – 1:0
30.11.2019. Брюгге – Мускрон – 1:0
30.11.2019. Шарлеруа – Ваасланд-Беверен – 2:0
30.11.2019. Зюлте-Варегем – Ейпен – 1:0
30.11.2019. Генк – Сент-Трюйден – 1:2
01.12.2019. Остенде – Андерлехт – 3:2
01.12.2019. Стандард – Серкль Брюгге – 2:1
01.12.2019. Кортрейк – Гент – 0:2
 
18-й тур
 
06.12.2019. Ваасланд-Беверен – Антверпен – 0:4
07.12.2019. Мехелен – Кортрейк – 1:1
07.12.2019. Серкль Брюгге – Генк – 1:2
07.12.2019. Гент – Зюлте-Варегем – 2:0
07.12.2019. Сент-Трюйден – Брюгге – 1:2
08.12.2019. Мускрон – Стандард – 2:2
08.12.2019. Андерлехт – Шарлеруа – 0:0
08.12.2019. Ейпен – Остенде – 1:0
 
19-й тур
 
13.12.2019. Кортрейк – Мускрон – 1:2
14.12.2019. Антверпен – Ейпен – 1:0
14.12.2019. Шарлеруа – Серкль Брюгге – 3:0
14.12.2019. Зюлте-Варегем – Сент-Трюйден – 5:1
14.12.2019. Генк – Ваасланд-Беверен – 4:1
15.12.2019. Стандард – Андерлехт – 1:1
15.12.2019. Брюгге – Мехелен – 3:0
15.12.2019. Остенде – Гент – 2:1
 
20-й тур
 
20.12.2019. Мехелен – Остенде – 1:0
21.12.2019. Мускрон – Шарлеруа – 1:1
21.12.2019. Серкль Брюгге – Зюлте-Варегем – 2:0
21.12.2019. Ейпен – Кортрейк – 1:2
21.12.2019. Ваасланд-Беверен – Стандард – 2:1
22.12.2019. Гент – Брюгге – 1:1
22.12.2019. Сент-Трюйден – Антверпен – 1:1
22.12.2019. Андерлехт – Генк – 2:0
 
21-й тур
 
26.12.2019. Мускрон – Мехелен – 1:2
26.12.2019. Ваасланд-Беверен – Сент-Трюйден – 1:0
26.12.2019. Генк – Ейпен – 2:1
26.12.2019. Кортрейк – Серкль Брюгге – 1:0
26.12.2019. Брюгге – Зюлте-Варегем – 4:0
26.12.2019. Стандард – Гент – 0:1
27.12.2019. Шарлеруа – Остенде – 5:0
27.12.2019. Антверпен – Андерлехт – 0:0
 
22-й тур
 
17.01.2020. Мехелен – Стандард – 2:3
18.01.2020. Сент-Трюйден – Кортрейк – 2:0
18.01.2020. Ейпен – Шарлеруа – 1:1
18.01.2020. Гент – Мускрон – 3:1
18.01.2020. Остенде – Ваасланд-Беверен – 0:1
19.01.2020. Серкль Брюгге – Антверпен – 1:2
19.01.2020. Андерлехт – Брюгге – 1:2
19.01.2020. Зюлте-Варегем – Генк – 0:3
 
23-й тур
 
24.01.2020. Стандард – Остенде – 2:1
25.01.2020. Шарлеруа – Мехелен – 1:0
25.01.2020. Ваасланд-Беверен – Ейпен – 0:1
25.01.2020. Мускрон – Сент-Трюйден – 1:3
25.01.2020. Гент – Генк – 4:1
26.01.2020. Серкль Брюгге – Андерлехт – 1:2
26.01.2020. Кортрейк – Брюгге – 2:2
26.01.2020. Антверпен – Зюлте-Варегем – 2:1
 
24-й тур
 
31.01.2020. Кортрейк – Стандард – 3:1
01.02.2020. Генк – Шарлеруа – 1:0
01.02.2020. Остенде – Сент-Трюйден – 1:0
01.02.2020. Ейпен – Серкль Брюгге – 1:0
01.02.2020. Мехелен – Гент – 0:3
02.02.2020. Брюгге – Антверпен – 1:0
02.02.2020. Андерлехт – Мускрон – 1:0
02.02.2020. Зюлте-Варегем – Ваасланд-Беверен – 5:0
 
25-й тур
 
08.02.2020. Гент – Андерлехт – 1:1
08.02.2020. Шарлеруа – Зюлте-Варегем – 4:0
08.02.2020. Сент-Трюйден – Ейпен – 5:2
08.02.2020. Серкль Брюгге – Мехелен – 3:2
08.02.2020. Мускрон – Остенде – 3:1
08.02.2020. Стандард – Брюгге – 0:0
08.02.2020. Ваасланд-Беверен – Кортрейк – 1:2
08.02.2020. Антверпен – Генк – 1:1
 
26-й тур
 
15.02.2020. Ейпен – Гент – 2:3
15.02.2020. Брюгге – Ваасланд-Беверен – 2:1
15.02.2020. Остенде – Кортрейк – 0:3
15.02.2020. Сент-Трюйден – Серкль Брюгге – 0:1
15.02.2020. Мехелен – Андерлехт – 2:0
15.02.2020. Антверпен – Шарлеруа – 1:1
15.02.2020. Генк – Стандард – 1:3
15.02.2020. Зюлте-Варегем – Мускрон – 1:2
 
27-й тур
 
21.02.2020. Кортрейк – Генк – 0:1
22.02.2020. Стандард – Антверпен – 1:0
22.02.2020. Мускрон – Серкль Брюгге – 0:1
22.02.2020. Остенде – Зюлте-Варегем – 1:1
22.02.2020. Мехелен – Ваасланд-Беверен – 4:0
23.02.2020. Брюгге – Шарлеруа – 1:0
23.02.2020. Андерлехт – Ейпен – 6:1
23.02.2020. Гент – Сент-Трюйден – 4:1
 
28-й тур
 
29.02.2020. Шарлеруа – Стандард
29.02.2020. Ейпен – Мускрон
29.02.2020. Антверпен – Остенде
29.02.2020. Ваасланд-Беверен – Андерлехт
29.02.2020. Генк – Брюгге
29.02.2020. Зюлте-Варегем – Кортрейк
29.02.2020. Серкль Брюгге – Гент
29.02.2020. Сент-Трюйден – Мехелен
 
29-й тур
 
07.03.2020. Остенде – Генк
07.03.2020. Стандард – Сент-Трюйден 
07.03.2020. Андерлехт – Зюлте-Варегем
07.03.2020. Брюгге – Серкль Брюгге
07.03.2020. Гент – Шарлеруа
07.03.2020. Кортрейк – Антверпен
07.03.2020. Мехелен – Ейпен
07.03.2020. Мускрон – Ваасланд-Беверен
 
30-й тур
 
14.03.2020. Шарлеруа – Кортрейк
14.03.2020. Ейпен – Брюгге
14.03.2020. Антверпен – Мускрон
14.03.2020. Ваасланд-Беверен – Гент
14.03.2020. Генк – Мехелен
14.03.2020. Зюлте-Варегем – Стандард
14.03.2020. Серкль Брюгге – Остенде
14.03.2020. Сент-Трюйден – Андерлехт

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2020 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності