Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
14.03.2020 16:45
        Промахи Час Відставання
1 Жюлья Сімон 0+1+1+0 2 30:43.50 -
2 Селіна Гаспарін 1+2+1+0 4 31:00.80 17.30
3 Ліза Віттоцці 1+1+1+1 4 31:04.40 20.90
4 Кайса Макаряйнен 1+1+2+0 4 31:11.70 28.20
5 Моніка Хойніш-Старега 1+0+0+1 2 31:23.30 39.80
6 Мона Брорссон 0+0+0+1 1 31:26.30 42.80
7 Йоханна Скоттхайм 0+0+0+1 1 31:27.90 44.40
8 Маркета Давидова 1+0+3+1 5 31:34.30 50.80
9 Франціска Пройсс 0+4+1+0 5 31:40.20 56.70
10 Тіріл Екгофф 2+1+0+3 6 31:40.70 57.20
11 Доротея Вірер 1+1+2+1 5 31:41.30 57.80
12 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 1+1+1+1 4 31:41.80 58.30
13 Лариса Кукліна 1+1+0+2 4 31:47.80 1:04.30
14 Селья Емоньє 2+0+1+2 5 31:58.50 1:15.0
15 Емілі Аахейм Калкенберг 0+0+1+1 2 32:01.90 1:18.40
16 Деніз Херрман 2+4+2+0 8 32:13.80 1:30.30
17 Анаїс Бескон 1+1+1+0 3 32:13.90 1:30.40
18 Хана Оеберг 1+1+3+0 5 32:20.80 1:37.30
19 Ельвіра Карін Еберг 0+0+2+1 3 32:23.00 1:39.50
20 Олена Кручінкіна 1+1+2+0 4 32:25.10 1:41.60
21 Жюстін Бреза 2+2+0+2 6 32:28.30 1:44.80
22 Катерина Юрлова-Перхт 0+0+2+1 3 32:30.20 1:46.70
23 Ванесса Гінц 0+1+0+2 3 32:32.40 1:48.90
24 Анастасія Меркушина 1+0+1+1 3 32:37.00 1:53.50
25 Сюнньове Сулемдаль 0+0+0+2 2 32:45.20 2:01.70
26 Каролін Хорхлер 0+2+0+1 3 32:45.90 2:02.40
27 Лінн Перссон 0+0+1+0 1 32:46.10 2:02.60
28 Люсі Чарватова 2+1+1+2 6 32:48.40 2:04.90
29 Байба Бендіка 2+0+1+3 6 32:51.80 2:08.30
30 Валя Семеренко 1+2+3+0 6 32:59.90 2:16.40
31 Емма Ландер 1+2+1+0 4 33:00.30 2:16.80
32 Танг Цзялінь 0+0+0+1 1 33:13.90 2:30.40
33 Йессіца Їслова 1+0+2+0 3 33:15.50 2:32.0
34 Хлое Шевальє 3+3+0+0 6 33:17.30 2:33.80
35 Віта Семеренко 0+1+2+1 4 33:29.30 2:45.80
36 Регіна Ойя 1+2+1+0 4 33:39.90 2:56.40
37 Аіта Гаспарін 1+0+2+2 5 33:44.40 3:00.90
38 Еліза Гаспарін 2+0+0+1 3 33:49.10 3:05.60
39 Сюві Мінккінен 1+0+0+1 2 33:54.70 3:11.20
40 Федеріка Санфіліппо 0+2+2+0 4 34:02.90 3:19.40
41 Галина Вишневська 1+0+0+2 3 34:05.70 3:22.20
42 Чу Янь Мень 1+0+1+0 2 34:11.00 3:27.50
43 Кінга Збілут 0+1+0+3 4 34:19.60 3:36.10
44 Марі Едер 1+1+2+1 5 34:21.30 3:37.80
45 Каролін Коломбо 2+2+1+2 7 34:44.00 4:00.50
46 Світлана Миронова 3+2+2+1 8 34:50.40 4:06.90
47 Ірина Старих 1+3+0+2 6 35:05.20 4:21.70
48 Анна Фроліна 2+1+2+1 6 35:05.40 4:21.90
49 Фуюко Тачізакі 1+2+3+2 8 35:28.20 4:44.70
50 Єва Пускарчикова 1+2+1+2 6 35:31.40 4:47.90
51 Ірина Кручінкіна 2+1+1+3 7 35:39.10 4:55.60
52 Сюзанна Катаріна Мейні 2+2+2+2 8 35:59.30 5:15.80
53 Сарі Маєда 1+1+3+2 7 36:36.20 5:52.70
54 Надя Мозер 0+2+4+2 8 37:02.40 6:18.90
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності