|
4471
17

ВИДЕО. Скандал? В АПЛ пояснили, почему судья удалил Райса в матче Арсенала

31 августа канониры сыграли вничью с Брайтоном со счетом 1:1 в 3-м туре чемпионата

31 августа состоялся матч 3-го тура АПЛ 2024/25 между командами Арсенал и Брайтон.

Все самые яркие моменты матча доступны в режиме live в Telegram Sport.ua

Поединок прошел на стадионе Эмирейтс в Лондоне. Игра завершилась со счетом 1:1.

На 49-й минуте хавбек канониров Деклан Райс был удален с поля после того, как получил вторую желтую карточку.

Эпизод вызвал недовольство всех болельщиков, поскольку за что именно рефери показал горчичник Деклану – непонятно.

Операционный центр АПЛ в X (бывший Twitter) объяснил действия судьи Криса Каваны:

«Судья показал вторую желтую карточку Деклану Райсу за задержку возобновления матча».

ВИДЕО. Момент, за который Райс получил вторую желтую и был удален

(12)

Комментарии 17
ViAn
Дуже жорстке рішення по відношенню до гравця. І до Арсеналу. По факту суддя показав, що немає авторитетів. І що ім'я Арсеналу на нього не тисне. Складна історія, треба було дивитись весь матч, всі емоції. А по одній нарізці важко все зрозуміти. Безумовно ситуація для фанів канонірів скандальна. І вони мають право на ці емоції.
Микола Захарченко
Якщо показувати такі картки , тим більше футболісту який вже на картці , то будуть "сидіти" на жовтій по пів команди господарів та суперників . Треба уважно відслідковувати епізод. Це футбол , де можуть бути якісь емоції, а не гра роботів зі штучним інтелектом , тим більше Райс не систематично затягував час і не є постійним порушником дисципліни на полі .
17031984aleks
В першому таймі гравець Брайтона влупив м'яч на сторону Арсенала, який вже був в ауті. Жовтої картки не було. Непослідовність дій судді.
Mishka_Tayson
Я б дав жовту захиснику Брайтона - за неспортивну поведінку
avk2307
 Впрошлом году Арсеналу засчитали гол , когда мяч вышел. Потом извинились, но баллы не вернули.
Тут такая же ситуация. Разберутся и накажут, но поезд ушел
luceorius
 При всій повазі  до Райса картку він заслужив і не за відкидку м'яча, як вважає більшість дописувачів, а за симуляцію травми.
Citrullus lanatus
Всё верно.
Gargantua81
а в чем скандал?
абсолютно законная желтая карточка за то, что сознательно отбросил мяч после свистка, препятствуя соперникам ввести мяч в игру.