|
4410
17

ВІДЕО. Скандал? В АПЛ пояснили, чому суддя вилучив Райса у матчі Арсенала

31 серпня каноніри зіграли внічию з Брайтоном з рахунком 1:1 у 3-му турі чемпіонату.

31 серпня відбувся матч 3-го туру АПЛ 2024/25 між командами Арсенал та Брайтон.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні Емірейтс у Лондоні. Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 49-й хвилині хавбек канонірів Деклан Райс був вилучений з поля після того, як отримав другу жовту картку.

Епізод викликав невдоволення всіх уболівальників, оскільки за що саме рефері показав гірчичник Деклану – незрозуміло.

Операційний центр АПЛ у X (колишній Twitter) пояснив дії судді Кріса Кавани:

«Суддя показав другу жовту картку Деклану Райсу за затримку поновлення матчу».

ViAn
Дуже жорстке рішення по відношенню до гравця. І до Арсеналу. По факту суддя показав, що немає авторитетів. І що ім'я Арсеналу на нього не тисне. Складна історія, треба було дивитись весь матч, всі емоції. А по одній нарізці важко все зрозуміти. Безумовно ситуація для фанів канонірів скандальна. І вони мають право на ці емоції.
Микола Захарченко
Якщо показувати такі картки , тим більше футболісту який вже на картці , то будуть "сидіти" на жовтій по пів команди господарів та суперників . Треба уважно відслідковувати епізод. Це футбол , де можуть бути якісь емоції, а не гра роботів зі штучним інтелектом , тим більше Райс не систематично затягував час і не є постійним порушником дисципліни на полі .
17031984aleks
В першому таймі гравець Брайтона влупив м'яч на сторону Арсенала, який вже був в ауті. Жовтої картки не було. Непослідовність дій судді.
Mishka_Tayson
Я б дав жовту захиснику Брайтона - за неспортивну поведінку
avk2307
 Впрошлом году Арсеналу засчитали гол , когда мяч вышел. Потом извинились, но баллы не вернули.
Тут такая же ситуация. Разберутся и накажут, но поезд ушел
luceorius
 При всій повазі  до Райса картку він заслужив і не за відкидку м'яча, як вважає більшість дописувачів, а за симуляцію травми.
Citrullus lanatus
Всё верно.
Gargantua81
а в чем скандал?
абсолютно законная желтая карточка за то, что сознательно отбросил мяч после свистка, препятствуя соперникам ввести мяч в игру.