З хет-триком! Ісландія розбила Ізраїль та вийшла у фінал плей-оф Євро-2024

Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь вікінгів

28085
12
Getty Images/Global Images Ukraine

21 березня у Будапешті відбувся півфінальний матч плей-оф Євро-2024 між збірними Ізраїлю та Ісландії. Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь вікінгів.

Хет-триком відзначився Альберт Гудмундссон (39, 83, 87). Ще один гол на рахунку Арнора Траустасона (42). В Ізраїлю єдиний м'яч забив Еран Захаві на 31-й хвилині, який реалізував пенальті.

У фіналі відбору до чемпіонату Європи Ісландія зіграє проти збірної України, яка у складному поєдинку вирвала мінімальну перемогу у Боснії і Герцеговини. Зустріч відбудеться 26 березня о 21:45 за Києвом у польському Вроцлаві.

Євро-2024. Плей-оф. 21 березня

Ізраїль – Ісландія – 1:4

Голи: Захаві, 31 (пен.) – Гудмундссон, 39, 83, 87, Траустасон, 42

Події матчу

87’
ГОЛ ! М'яч забив Альберт Гудмундссон (Ісландія).
83’
73’
Roy Revivo (Ізраїль) отримує червону картку.
42’
ГОЛ ! М'яч забив Арнор Траустасон (Ісландія).
39’
31’
ГОЛ ! З пенальті забив Еран Захаві (Ізраїль).

000
Ізраїльтяни не були настільки безпорадними, як здається із рахунку. Насправді, перебіг матчу дещо нагадував матч у Зениці, щоправда події, трохи аналогічні матчу Україна - БіГ, там відбулися ще в першому таймі. Ізраїль забив перший, з пенальті, а потім пропустив два поспіль наприкінці тайму, зі стандартів (пушка в дальні від воротаря дев'ятку зі штрафного, потім красивий удар зльоту після подачі кутового). У другому таймі Ізраїль побіг відігруватись, і мав напівмоменти (непогані удари здалеку в ствір), та два моменти їх зламали. Спочатку дичайший невиправданий фол на чужій половині поля і цілком заслужене пряме вилучення, а потім незабитий подарунок долі (ще один пеналь, просто мимо воріт). Ну а далі відбулося те, що мало відбутися і в матчі Україна - БіГ. Ізраїль в меншості спробував навалитися, отримав закономірні контрвипади, але "ісландський Мудрик" діяв значно краще, ніж наш, і двічі забив
andre_lui
Це одноклубник Малиновського?
igor shmuylo
честно говоря   если не матвиенко . унас бы проблем  бы не было .ето же не первый раз когда от матвиенко  и прилетают мячи .
didora
Україні вони стільки НЕ наб'ють!
Захист у Ізраїля і в нас зовсім різний. Нам і Боснія не забила б якби Миколенко не відступав, а атакував граця що рухався з м'ячем.
олеся лопунова
С Исландией у нас свои счёты...Помним помним отбор... Удачи нам
introvert
Залишається сподіватися, що Циганков до матчу з ісландцями таки відновиться, бо з цим кротячим "креативом" каші не звариш.