Як виглядає турнірна таблиця чемпіонату України U-19 після Класіко

Київське Динамо завдало поразки донецькому Шахтарю з рахунком 2:1

15835
2
ФК Шахтар

У 28-му турі чемпіонату України U-19 юнаки «Шахтаря» у Щасливому програли одноліткам із «Динамо» U-19 із рахунком 1:2.

Під завісу першого тайму біло-сині повели в рахунку: Осипенко з-за меж карного майданчика пробив у площину воріт, м’яч від Башмаріна зрикошетив до ніг Маткевича, який з близької відстані прошив Барченка (1:0).

У дебюті другої половини біло-сині залишилися в меншості: Захарченко затримав Демченка, за що отримав друге попередження та залишив поле. Гірники на 57-й хвилині пропустили вдруге: Пономаренко в боротьбі в центральній частині поля проштовхнув м’яч до Кремчаніна, який перевів на завершення Балабі (2:0).

Гірникам знадобилось 6 хвилин, аби скоротити відставання: Лосенко з правого флангу закинув до карного майданчика на вбігання Огаркову, який головою спрямував м’яч під самісіньку поперечину – 1:2.

«Шахтар» U-19 удома поступився «Динамо» U-19 (1:2). Кияни вийшли в лідери (67 очок проти 65 у гірників) за два тури до фінішу.

Наступний поєдинок команда Олексія Бєліка проведе 18 травня. У 29-му турі юнацької першості «Шахтар» U-19 зустрінеться з «Дніпром-1» U-19.