31

Динамо обіграло Шахтар в юнацькому класичному

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь киян

ФК Динамо Київ

У п'ятницю, 10 травня 2024 року, відбувся матч 28-го туру чемпіонату України U-19 між юнацькими командами донецького «Шахтаря» та київського «Динамо». Перемогу з рахунком 2:1 здобули гості.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Киянам вдалося вийти вперед лише в компенсований до першого тайму час – тоді голом відзначився Андрій Маткевич. На 58-й хвилині перевагу «біло-синіх» подвоїв Назар Балаба.

«Гірники» намагалися відігратися, але їм вдалося забити лише один м'яч. Гол престижу на рахунку захисника Миколи Огаркова.

Завдяки цій перемозі «Динамо» (67 очок) випередило «Шахтар» (65 очок) в турнірній таблиці. До завершення чемпіонату залишилось 2 тури.

IRON
Як не старався арбітр, але так і не зміг нічого придумати для шахтйора )) не отримає надбавку до зарплати
DK1961
Дау нецкие гнилые крысы после матча в злобе начали кидать в динамовцев бутылки из-за поля. Дерьмо оно и есть дерьмо
Умник
Лучшая академия страны подтвердила делом.
Из этой команды 4 человека имеют опыт упл.
Из команды Шахтера таких ребят нет.
FunnyCat_____
Таблица имеет правильный вид!
Gargantua
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
sania
Суддя тварина, дав другу жовту гравцю, який навіть не порушував. Але хлопці молодці, дотисли навіть в меншості.
Интересно, в матчах U-7  копанка тоже судью покупает?
ViAn
Так, скандування орківською - таки показник. Молоді хлопці академії шахти...
Матч був важким, рівним. Динамо використало свої моменти. У шахти не вийшло. Напевно Динамо більше хотіло виграти. Тепер важливо не втрачати очок. Хоча і у шахти попереду гра із Дніпро 1.
IRON
заряди вболівальників шахтаря в трансляції звучали як "са-вє-цкій шахтйор" )))
Pavel_i_CO
Днонєтскоє бидло на трибунах показало себе у всій красі. Лугандони немиті
Falko
Юніори Динамо очевидно найсильніші. І якби не втрачали на рівному місці дурні очки, що зараз, що восени, вже давно були б чемпіонами. Але тепер доведеться виграти ще 2 матчі.
sahka1981
Молодці! Практично весь другий тайм грали в меншості. Двічі за сезон обіграли кротів. На відміну від дорослої команди тут реальні шанси на перше місце, а це путівка до юнацької ЛГ. Ще дві гри, з Рухом на виїзді не просто буде. В попередньому турі, наприклад, несподівано Колосу скрутились, на своєму полі. Крім судівства, негативно вразили кричалки на рашис мові пацанви з академій ШД яких привели повболівати...
ZANREGENT1993
Согласен на этот же счёт завтра!
Нехай щастить
Кумедно спостерігати за місцевими мавпами які навіть на матчі юніорів залюбки будуть жбурлятися лайном щоб задовільнити своє самолюбство.
Ви  ще б посперечалися на матчі жіночих команд хто крутіше.