С хет-триком! Исландия разбила Израиль и вышла в финал плей-офф Евро-2024

Игра завершилась со счетом 4:1 в пользу викингов

28079
12

21 марта в Будапеште состоялся полуфинальный матч плей-офф Евро-2024 между сборными Израиля и Исландии. Игра завершилась со счетом 4:1 в пользу викингов.

Хет-триком отметился Альберт Гудмундссон (39, 83, 87). Еще один гол на счету Арнора Траустасона (42). У Израиля единственный мяч забил Эран Захави на 31-й минуте, который реализовал пенальти.

В финале отбора к чемпионату Европы Исландия сыграет против сборной Украины, которая в сложном поединке вырвала минимальную победу у Боснии и Герцеговины. Встреча состоится 26 марта в 21:45 по Киеву в польском Вроцлаве.

Евро-2024. Плей-офф. 21 марта

Израиль – Исландия – 1:4

Голы: Захави, 31 (пен.) – Гудмундссон, 39, 83, 87, Траустасон, 42

87’
ГОЛ ! Мяч забил Альберт Гудмундссон (Исландия).
83’
73’
Roy Revivo (Израиль) получает красную карточку.
42’
ГОЛ ! Мяч забил Арнор Траустасон (Исландия).
39’
31’
ГОЛ ! С пенальти забил Эран Захави (Израиль).
(81)

Комментарии 12
introvert
Залишається сподіватися, що Циганков до матчу з ісландцями таки відновиться, бо з цим кротячим "креативом" каші не звариш.
олеся лопунова
С Исландией у нас свои счёты...Помним помним отбор... Удачи нам
igor shmuylo
честно говоря   если не матвиенко . унас бы проблем  бы не было .ето же не первый раз когда от матвиенко  и прилетают мячи .
000
Ізраїльтяни не були настільки безпорадними, як здається із рахунку. Насправді, перебіг матчу дещо нагадував матч у Зениці, щоправда події, трохи аналогічні матчу Україна - БіГ, там відбулися ще в першому таймі. Ізраїль забив перший, з пенальті, а потім пропустив два поспіль наприкінці тайму, зі стандартів (пушка в дальні від воротаря дев'ятку зі штрафного, потім красивий удар зльоту після подачі кутового). У другому таймі Ізраїль побіг відігруватись, і мав напівмоменти (непогані удари здалеку в ствір), та два моменти їх зламали. Спочатку дичайший невиправданий фол на чужій половині поля і цілком заслужене пряме вилучення, а потім незабитий подарунок долі (ще один пеналь, просто мимо воріт). Ну а далі відбулося те, що мало відбутися і в матчі Україна - БіГ. Ізраїль в меншості спробував навалитися, отримав закономірні контрвипади, але "ісландський Мудрик" діяв значно краще, ніж наш, і двічі забив
andre_lui
Це одноклубник Малиновського?
didora
Україні вони стільки НЕ наб'ють!
Захист у Ізраїля і в нас зовсім різний. Нам і Боснія не забила б якби Миколенко не відступав, а атакував граця що рухався з м'ячем.