«Славія»: Коларж – Голеш, Влчек, Масопуст – Провод (Огунгбаї, 69), Шевчик, Зафейріс, Доудера (Валлем, 88) – Шранц (Юречка, 58), Хитіл (Тіджані, 68), Юрасек (ван Бурен, 58).

Запасні: Мандоус, Сиротник, Усу, Боржил, Громада, Томич, Тоула.

«Зоря»: Турбаєвський – Снурніцин (Алефіренко, 85), Батагов, Джордан, Кирюханцев – Мишньов (Мічін, 46), Дришлюк, Яцик (Чурко, 77) – Вантух, Герреро (Бугай, 82), Антюх (Горбач, 82).

Запасні: Сапутін, Жилкін, Боль, Гулько, Хахльов, Нагнойний, Волошин.

Арбітр: Крісто Тохвер (Харьюмаа, Естонія).

Стадіон: «Еден Арена» (Прага, Чехія).

24 серпня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

Гол. Огунгбаї дотягнувся до подачі з правого флангу на дальній бік штрафного біля лицьової та перевів на порожні для Масопуста.

24 серпня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ! Ван Бурен здалеку з правого флангу пробив у лівий кут, Турбаєвський парирував, а потім із забрав добивання від Тіджані.

24 серпня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще п'ять хвилин.

90’

Алефіренко побіг до правого флангу штрафного, звідки йому завадив пробити в останній момент Голеш.

24 серпня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

МОМЕНТ! Мічін красивим фінтом на вході до лівого флангу штрафного прибрав трьох суперників, після чого пробив повз дальню стійку.

24 серпня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Доудеру замінив Валлем.

24 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Алефіренко вийшов замість Снурніцина.

82’

Антюха поміняли на Горбача.

85’

Герреро замінили на Бугая.

24 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Гол. Подачею з кутового з правого флангу Шевчик знайшов голову Тіджані перед воротарським, а той пробив у дальній кут.

24 серпня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Мічіна перед нашим штрафним збив Юречка.

24 серпня о 21:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Чурко дограватиме замість Яцика.

24 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Зайферіс у центрі поля впав на газон за підсумком фолу Джексона.

24 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ! Турбаєвський із ближнього кута витягнув складний удар низом від Тіджані з лівого флангу.

24 серпня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Огунгбаї гратиме замість Провода.

68’

Тіджані випустила замість Хитіла.

24 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Водопій у Празі.

63’

Тримається м'яч в атаці в Славії, але Зоря досі тримається.

24 серпня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Затягування часу від Турбаєвського.

60’

Ван Бурен головою виконав невдалий удар на завершення подачі з правого флангу.

24 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Шранца змінили на Юречку.

24 серпня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Юрасека замінив ван Бурен.

24 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Юрасек перед чужим штрафним віддав передачу, а потім отримав по ногах від Яцика.

24 серпня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Турбаєвський не дав Хитілу пробити під собою з лівого флангу штрафного, після передачі від Зайферіса.

24 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Багатов ударив по ногах Хитіла на правому фланзі оборони.

24 серпня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Зайферіс вантажив м'яч на правий фланг атаки, але Вантух не зачепився.

24 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Дальній удар від Дришлюка з центральної зони перед штрафним пішов над воротами.

24 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Мишньова вийшов Мічін.

24 серпня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

24 серпня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще дві хвилини.

44’

Герреро біля чужого штрафного впав, але натомість отримав картку за розмови після цього.

24 серпня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Турбаєвський кинувся на м'яч під час завершення від Шранца передачі з глибини на правий фланг штрафного.

24 серпня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ! Юрасека кинули на правому фланзі штрафного, але він потужно пробив повз дальню стійку. На щастя.

24 серпня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Досі сидить на половині Зорі суперник.

24 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Удар головою від Шранца завершував подачу кутового з лівого флангу на ближню стійку, але м'яч пролетів над дев'яткою.

24 серпня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

М'яч полетів до рук Турбаєвському за підсумком поганого удару зі штрафного з правого флангу від Провода.

32’

Зафейріс полетів на газон на правому фланзі з боротьби проти Мишньова.

24 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Фантастичний Джордан не дав зайти в сітку двом ударам суперників із центральної зони воротарського, після помилки Снурніцина ліворуч у захисті.

24 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГОЛ СКАСУВАЛИ! Зафейріс скидав м'яч рукою.

24 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Гол. Навіс кутового з правого флангу Зафейріс перевів головою собі за спину на Масопуста, а той завершив із близької відстані.

24 серпня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Шранца на правому фланзі штрафного самотнього знайшла передача з глибини, але з гострого кута він пробив у Турбаєвського.

24 серпня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Луганці тримають м'яч на чужій половині поля.

24 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Вибив із гри Яцика удар у груди в боротьбі від суперника.

24 серпня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Джордан прочитав передачу Хитіла з правого флангу п'ятою.

24 серпня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

МОМЕНТ! Провод завершував у дотик передачу з правого флангу до центру штрафного, але поцілив точно в руки Турбаєвському.

24 серпня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Мало м'яча в Зорі, проте суперники теж грають обережно.

24 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кутовий заробив Герреро просуванням правим флангом штрафного повз Влчека.

24 серпня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Антюх збив суперника на правому фланзі атаки Зорі.

24 серпня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Турбаєвський забрав відскок м'яча від Шранца, який на дальній діставав подачу з правого флангу.

24 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Навіс кутового з правого флангу від Шевчика завершився ударом головою на ближній від Масопуста повз дальню стійку.

24 серпня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Влчек перехопив м'яч у центрі поля, після чого йому в ноги стрибнув Дришлюк у центральній зоні перед штранфим.

24 серпня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Просування від Масопуста правим флангом атаки завершилось фолом проти нього.

24 серпня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Дришлюк блокував на кутовий подачу з лівого флангу від Зайферіса.

24 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Не вийшов удар у Провода зльоту з лівого флангу штрафного на завершення закидання з глибини.

24 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Під власний контроль бере м'яч Славія на перших хвилинах.

24 серпня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 серпня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 серпня о 19:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 24-го серпня, відбудеться поєдинок першого поєдинку фіналу плей-оф фіналу кваліфікації Ліги Європи УЄФА, в якому змагатимуться празька «Славія» й луганська «Зоря». Матч відбудеться в Празі (Чехія), на полі стадіону «Еден Арена», початок о 20:00.

Один із представників України на міжнародній арені цього сезону вже спіткнувся на цій чеській перешкоді. «Дніпро-1» не зміг влаштувати для нас винятково "синьо-жовте" протистояння в битві за місце на груповому етапі Ліги Європи УЄФА, тож тепер луганська «Зоря» намагатиметься помститися за співвітчизників. "Славія" тим часом за минулі вихідні встигла з мінімальним рахунком обіграти «Остраву», тоді як команда Ненада Лалатовича продовжує відчувати проблеми на старті сезону.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Славія» – «Зоря».

(9)

Де дивитись онлайн бій Олександр Усик – Тайсон Ф'юрі
Бокс | 18 травня 2024, 05:51 3

Поєдинок за абсолют пройде ввечері 18 травня у саудівському Ер-Ріяді

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років