Попередження: Кабаєв, 31, Біловар, 69 – Сантіні, 90+3

«Динамо» Київ: Бущан – Дубінчак, Дячук (Біловар, 63), Сирота (Волошин, 46), Попов, Тимчик – Кабаєв, Шапаренко, Бражко (Андрієвський, 71), Ярмоленко (Буяльський, 46) – Ванат.

Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Шепелєв, Караваєв, Малиш, Діалло, Царенко, Беніто.

«Кривбас»: Хома – Дібанго, Стецьков (Вілівальд, 46), Сантіні, Бандейра (Понєдєльнік, 83) – Вакулко (Татарков, 88), Хомченовський – Луньов (Шевченко, 75), Твердохліб, Д. Кузик – Соса (Прінс, 46).

Запасні: Маханьков, Омельченко, Бескоровайний, Дебелко, Задерака, Кожушко, По.

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

18 травня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Фол від Сантіні в центрі поля проти Ваната.

18 травня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

18 травня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Замість Вакулка вийшов Татарков.

18 травня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Пошкодження в Прінса за підсумком боротьби в центрі поля.

18 травня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Буяльський завершував передачу Андрієвського до правого флангу штрафного ударом у дальній, але Хома витягнув на кутовий.

18 травня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Замість Бандейри гратиме Понєдєльнік.

18 травня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Навіс із лівого флангу на дальню стійку Волошин головою перевів на порожні для Дубінчака.

18 травня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

ШТАНГА! Відскочив м'яч із правого флангу штрафного в центр на Буяльського, а той перекину воротаря, проте влучив у стійку.

18 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Офсайд у Дібанго десь побачили на лівому фланзі штрафного, після чого в нього влетів Попов у підкаті.

18 травня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Луньова замінили на Шевченка.

18 травня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Прінс пробив здалеку з лівого флангу над воротами.

18 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Удар від Ваната з правого флангу штрафного на завершення дриблінгу був блокований.

18 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Бражка замінили на Андрієвського.

18 травня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Твердохліб отримав удар ззаду по ногах у центрі поля від Біловара.

18 травня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Тимчик забрав м'яч у Твердохліба на правому фланзі штрафного, а той потім впав просто йому в ноги.

18 травня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Устиг у центрі штрафного зняти м'яч із ноги Волошина в підкаті Вілівальд, після помилки під час передачі від Хоми.

18 травня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Біловар вийшов замість Дячука.

18 травня о 16:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Попов та Дячук завозились у центрі поля з м'ячем і перший у підсумку отримав по ногах від Прінса.

18 травня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

І одразу поява Шепелєва замість Шапаренка.

59’

Шапаренко з пошкодженням залишає поля.

18 травня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

МОМЕНТ! Соковитий удар через себе від Прінса на дальній стійці завершував подачу кутового з правого флангу, проте Бущан зреагував на лінії.

18 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Бражко трішки в ніжку, трішки – у м'яч, зіграв проти Вакулка на лівому фланзі оборони в підкаті.

18 травня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Сантіні та Вілівальд побігли на ближню завершувати подачу з правого флангу, і в підсумку завадили один одному пробити.

18 травня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Дальній удар із правого флангу від Бандейри пішов над воротами.

46’

Стецькова замінив Вілівальд.

18 травня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Сосу поміняли на Прінса.

18 травня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Волошин вийшов замість Сироти.

46’

Замість Ярмоленка вийшов Буяльський.

18 травня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 травня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Луньов переграв Дячука перед власним штрафним, а той потягнув суперника за футболку.

18 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

18 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Кузик привіз момент на правому фланзі оборони, після чого Ванат зіграв до штрафного на Дубінчака, але той пробив над поперечиною.

18 травня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Закидання з власної половини Соса зупинив в офсайді на вході до лівого флангу штрафного.

18 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Твердохліба залишили на ближній стійці під час подачі кутового з правого флангу, але він пробив головою повз ворота.

18 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Чергова розмова арбітра з футболістами, яка, як і попередні, ні до чого не призведе.

18 травня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ! Луньов на лівому фланзі штрафного скинув під удар Дібанго, той бив у ближній, але Бущан відбив перед собою.

18 травня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Фолів побільшало, тому зараз буде штрафний уже для киян на їхньому лівому фланзі атаки.

18 травня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кабаєв безсоромно влетів у Кузика, коли той тримав м'яч на правому фланзі оборони.

18 травня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Тимчик на правому фланзі штрафного проштовхнув м'яч повз Хому, але чомусь упав без дотику суперника.

18 травня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Помітно пожвавлення в грі Кривбасу, тож не все так безнадійно.

18 травня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Ярмоленко отримав по ребрах відмашкою від Соси на лівому фланзі атаки Кривбасу.

18 травня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Вакулко отримав передачу з правого флангу перед штрафним і запустив удар поруч із ближньою стійкою.

18 травня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Твердохліб на дальній стійці головою замкнув подачу Бандейри з правого флангу.

18 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Луньов подав із лівого флангу штрафного в центр, але там Сирота вибив м'яч на кутовий.

18 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Луньов від входу до правого флангу штрафного пробив у захисника.

18 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Дальній удар Хомченовського із зони перед штрафним пішов повз ліву стійку.

10’

Гості в контролі м'яча намагають відійти від стартового шоку.

18 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шапаренко отримав передачу Дячука від центрального кола, після чого потягнув м'яч до лівого флангу штрафного й спокійно пробив у правий кут.

18 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат пробив із пенальті в лівий нижній кут!

18 травня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ПЕНАЛЬТІ! Фол від Стецькова на лівому фланзі штрафного гостей проти Ярмоленка.

18 травня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Кияни контролюють м'яч на старті гри.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

У суботу, 18-го травня, відбудеться поєдинок 29-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і криворізький «Кривбас». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського, початок о 15:30.

Команда Олександра Шовковського програла боротьбу за «золото», а футболісти Юрія Вернидуба виграли перегони за «бронзу». І все це сталося туром раніше. Хоча скоріше правильно буде сказати, що від суперечок за третє місце тактично відмовився «Дніпро-1» на користь «Кривбасу», але це вже нюанси. Господарям уже нема чого втрачати, гостям – також, а тому або красивий футбол на закуску, або ризик потонути в експериментах із ротацією. Хто який шлях обере?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Кривбас».