Запасні: Долгий, Мельник, Базаєв, Ващенко, Скорко, Матюшенко, Погорілий, Єрмаков.

«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Ткачук Є., Безуглий, Капінус, Габелок, Русин, Ткачук А. (Чирук, 86), Бичек (Вачіберадзе, 66), Юсов (Арі, 60), Сидоров.

Запасні: Сидоренко, Потімков, Коваленко, Рудавський, Червак, Абулла, Дмитренко, Ігор, Островський.

Арбітр: Володимир Новохатній (Черкаська область).

Стадіон: «Ніка» (Олександрія, Кіровоградська область).

05 серпня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

05 серпня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Сігеєв отримав попередження за зрив атаки Металіста 1925

05 серпня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Металіст 1925 виконав кутовий. Євген Ткачук головою переправляв м'яч на Русина, але Шевченко зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

05 серпня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини

05 серпня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

У складі Олександрії Скорко замінив Беляєва.

05 серпня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

У Металіста 1925 Чирук замінив Ткачука.

05 серпня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Таке враження, що закінчилися сили у Металіста 1925. Повільно діють харків'яни.

05 серпня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Металіст 1925 провів тривалу атаку, але завдати удару не вдалося.

05 серпня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Калітвінцев пробив в ближній кут, м'яч зачепив гравця у стінці та полетів повз ворота.

05 серпня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Металіст 1925 перехопив м'яч біля свого штрафного майданчика, але одразу втратив його. Ткачук Є. сфолив у відборі.

05 серпня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Небезпечно!

Калітвінцев отримав м'яч на правому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і пробив - Мозіль у падінні забрав м'яч о рук.

05 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ще одна подвійна заміна від Ротаня. Замість Смирного вийшов Савченко, Андрійчук - замість Кулакова.

05 серпня о 21:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Олександрія провела класну атаку, але Беляєв сфолив у штрафному майданчику суперника.

05 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Тренер Металіста 1925 Олег Голодюк отримав попередження за претензії до арбітра.

05 серпня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Калюжний з лінії штрафного майданчика намагався поцілити в ближній кут - повз ворота.

05 серпня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Вачіберадзе замінив Бичека.

05 серпня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Калітвінцев зробив сильний простріл зі штрафного - Мозіль зіграв на перехопленні.

05 серпня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Ткачук Є. отримав жовту картку за фол на куті штрафного майданчика.

63’

Подвійна заміна у складі Олександрії. Авагімян вийшов замість Шулянського, Калюжний - замість Плакси.

05 серпня о 21:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

У складі Металіста 1925 заміна. Арі вийшов замість Юсова.

59’

Бабогло класно зіграв у підкаті, не дозволив Капінусу вийти на оперативний простір.

05 серпня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Копина головою пробив з кута штрафного майданчика після навісу - повз ворота.

05 серпня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Шулянський заробив штрафний удар поблизу лівої лінії штрафного майданчика Металіста 1925

05 серпня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Юсов порушив правила в атаці.

05 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Металіст 1925 пресингує

52’

Шевченко зіграв як останній захисник та випередив Сидорова.

05 серпня о 21:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Небезпечно!

Калітвінцев прострілив у штрафний майданчик, Плакса пробив - Мозіль в падіння витягнув м'яч з кута воріт.

05 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

05 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

05 серпня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

М'яч влучив в руку Русину після небезпечного кросу у штрафний майданчик Олександрії.

43’

Шулянський на швидкості лівим флангом дійшов до штрафного майданчика та зробив простріл - захисник підставив ногу, м'яч відлетів до Мозіля.

05 серпня о 21:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Калітвінцев зі штрафного з правого флангу пробив в ближній кут - Мозіль відбив м'яч.

05 серпня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Безуглий на фланзі збив Кулакова.

05 серпня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

ГОООООООЛ!

Черговий кутовий виконав Калітвінцев. Бабогло намагався пробити, захисник заблокував. М'яч відскочив до Шулянського, який зблизька пробив Мозіля.

05 серпня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Кулаков у штрафному майданчику гостей боровся за м'яч і впав. Жовта картка за симуляцію.

05 серпня о 20:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Небезпечно!

Металіст 1925 у пресингу відібрав м'яч. Русин з лінії штрафного майданчика завдав удару - Шевченко в падінні забрав м'яч до рук.

05 серпня о 20:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Ще один кутовий виконала Олександрія. Калітвінцев знову закручував м'яч у ворота, але м'яч полетів над поперечиною.

05 серпня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Русин прострілив у штрафний майданчик - оборонець Олександрії перехопив передачу.

05 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Невеликою перевагою володіє Олександрія.

05 серпня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Два поспіль кутових виконала Олександрія. Під час другої спроби Калітвінцев закрутив м'яч у площину воріт - Мозіль зіграв на виході та вибив м'яч кулаком.

05 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Мозіль забрав м'яч до рук після сильного прострілу з правого флангу.

05 серпня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Олександрія виконала кутовий. Сильний навіс на ближню стійку виконав Калітвінцев, Мозіль промахнувся повз м'яч на виході, але ніхто з гравців Олександрії не зміг замкнути передачу.

05 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Металіст 1925 провів швидку атаку. Бичек пройшов лівим флангом та зробив навіс у штрафний майданчик, але передача виявилася неточною.

05 серпня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Розіграш кутового завершився без небезпечного моменту.

05 серпня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Калітвінцев пробив здалеку - кутовий.

05 серпня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Калітвінцев зробив крос у штрафний майданчик на партнера, але м'яч пішов за лицьову лінію.

05 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Невеликою територіальною перевагою заволоділа Олександрія.

05 серпня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Русин пробив з лінії штрафного майданчика, удар був слабким, Шевченко у падінні забрав м'яч.

11’

Калітвінцев навісив у штрафний майданчик, оборонець Металіста 1925 вибив м'яч.

05 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після активного початку зараз гра триває в центрі поля.

05 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Бичек пройшов лівим флангом, змістився до центру та намагався пробити, але удар вийшов слабким та неточним.

05 серпня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Олександрія також активно пресингує з перших хвилин.

05 серпня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Русин зіграв рукою в атаці.

1’

Олександрія володіла м'ячем. Харків'яни активно пресингували та змусили господарів втратити м'яч.

04 серпня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ФК «Олександрія» та харківський «Металіст 1925» у суботу, 5 серпня, зустрінуться у другому турі чемпіонату України з футболу. Команди зіграють на стадіоні «Ніка» в Олександрії (Кіровоградська область). Початок матчу запланований на 19:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

ФК «Олександрія» практично весь минулий сезон провела у п'ятірці найкращих команд. З 10-го по 29-й тур команда посідала 5-е місце, маючи досить суттєвий відрив від переслідувачів. Однак безвиграшна серія на фініші чемпіонату призвела до того, що за підсумками заключного туру підопічні Руслана Ротаня пропустили вперед «Ворсклу» і втратили місце в Лізі конференцій УЄФА. Новий сезон клуб із Кіровоградської області розпочав із перемоги над «Кривбасом».

«Металіст 1925» минулий сезон провів переважно в середині турнірної таблиці. Щоправда, наприкінці сезону команда ледь не опинилась у зоні перехідних матчів, але уникла цієї долі завдяки нічиїй із київським «Динамо» у заключному турі. На старті сезону 2023/2024 харківський клуб поступився донецькому «Шахтарю».

«Олександрія» та «Металіст 1925» грали один з одним 4 рази. Харків'яни не здобули жодної перемоги. На рахунку «Олександрії» – 2 виграні поєдинки. Ще 2 зустрічі завершилися внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Металіст 1925».