28 травня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 травня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 травня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В Олександрії Матюшенко замінив Шулянського.

28 травня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Небезпечно

Вантух пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив в когось з гравців Олександрії та змінив напрямок польоту. Шевченко з великими труднощами зафіксовував м'яч з другої спроби.

28 травня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Мірошніченко віддавав пас під удар партнеру, Бражко перехопив м'яч і організував контратаку. Вона завершилася кутовим біля воріт Олександрії.

28 травня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Вантух вдарив по ногах Мустафаєва. Штрафний на відстані приблизно 20-25 метрів від воріт.

28 травня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Мірошніченко завдав удару метрів з 18-ти - Сапутін упіймав м'яч.

28 травня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Небезпечно!

Ковалець низом пробив зі штрафного - м'яч пролетів поруч з ближньою стійкої воріт. М'яч пролетів під стінкою. Футболісти, які в ній стояли, підстрибнулию

28 травня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Небезпечний штрафний заробив Ковалець, його збили майде на лінії штрафного майданчика.

28 травня о 16:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ!

Кожушко отримав м'яч у штрафному майданчику. З лінії воротарського майданчика він довго готував удар. Сапутін зблизився з гравцем Олександрії та відбив м'яч. Він відскочив до Шулянського, який пробив вище воріт.

28 травня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Заміна у складі Олександрії. Замість Скорка вийшов Кобзар.

28 травня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Кожушко на швидкості увійшов в штрафний майданчик, але Батагов і Імереков завадили завдати удару.

28 травня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Патрік ван Леувен провів ще дві заміни. Замість Русина вийшов Полегенько, замість Булеци - Погорілий.

28 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Русин на швидкості увійшов в штрафний майданчик, обіграв захисника, але Шевченко вчасно скоротив кут обстрілу та відбив м'яч.

72’

Мустафаєв пробив зі штрафного, м'яч підскочив перед Сапутіним, він не зміг його упіймати. М'яч влучив в плече голкіперу, добити ніхто з гравців Олександрії не зміг.

28 травня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Вантух збив Мірошніченка поблизу штрафного майданчика.

28 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Скорко зірвав контратаку Зорі, вдаривши по ногах Русина.

28 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Мустафаєв навісив зі штрафного, занадто низким він вийшов.

68’

Мустафаєв пішов на кількох суперників. Порушення правил зафіксував арбітр. Олександрія виконає штрафний.

28 травня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Кожушко замінив Кулакова.

28 травня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кулаков на газоні. Отримав пошкодження, коли жодного суперника не було поруч. Проблеми з коліном.

28 травня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Подвійна заміна у складі Зорі. Хахльов вийшов замість Мишньова, Дришлюк - замість Антюха.

28 травня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Голи Зорі

62’

Русин увійшов в штрафний майданчик Олександрії та впав у боротьбі з захисником. Арбітр показав, що потрібно продовжувати матч.

28 травня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Мустафаєв завдав удару приблизно з 25 метрів, м'яч влучив в ногу Батагову та полетів в інший кут від того, куди реагував Сапутін. На щастя для Зорі, м'яч пролетів повз ворота.

28 травня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Бражко зі штрафного удару завдав удару метрів з 30-ти - дуже неточно.

28 травня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Мірошніченко отримав попередження за удар ззаду на ногах.

28 травня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Русин з лівого флангу змістився у центр та завдав удару з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів вище воріт.

28 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Мірошніченко потужно пробив з лінії штрафного майданчика - Сапутін відбив м'яч, який летів туди, де він знаходився.

28 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Небезпечно!

Скорко зробив навіс з правого флангу, однак Кулаков та Шулянський не дотягнулися до м'яча.

28 травня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Булеца робив розрізний пас на вихід Антюху, Логінов у підкаті вибив м'яч.

28 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Мустафаєв закинув м'яч на Кулакова, але передача вийшла засильною. Сапутін вийшов з воріт та забрав м'яч.

28 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Русин виконав штрафний удар з лівого флангу, майже від кутової позначки. Захисник виграв боротьбу на другому поверсі та вибив м'яч.

28 травня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Рибалка зі штрафного зробив навіс у штрафний майданчик - захисник виграв верхову боротьбу та вибив м'яч.

28 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 2 хвилини

28 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Гравці Олексанрдрії увійшли з м'ячем до штрафного майданчика, однак ніхто не зміг завдати удару.

28 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Розіграли штрафний футболісти Зорі. Удар Батагова накрив захисник.

28 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Зоря провела контратаку. Ковалець збив Булецу. Штрафний удар на відстані 25-30 метрів від воріт.

28 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Антюх лежить на газоні після зіткнення з Логіновим.

38’

Бражко завдав удару здалеку - повз ворота.

37’

Небезпечно

Ковалець отримав м'яч поблизу воротарського майданчика, намагався чи то пробити, чи то прострілити, але нічого не вийшло. М'яч легко упіймав Сапутін.

28 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Булеца в центрі поля обіграв кількох опонентів, відпасував на правий фланг на Бутка, той робив простріл у штрафний майданчик - захисник перехопив.

28 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Кулаков увійшов у штрафний майданчик та зробив сильний навіс вздовж воріт - зовсім неточно.

28 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Сапутін не втримав м'яч, граючи на виході. На щастя, м'яч впав недалеко від голкіпера, і Сапутін в падінні забрав його.

29’

Ковалець від лицьової лінії робив передачу під удар на партнера - захисник перехопив

28 травня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кулаков на газоні. Тримається за коліно нападник.

28 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГООООООООООООЛ!

Булеца збільшує перевагу Зорі.

Логінов зробив неточно передачу на своїй половині поля. Русин перехопив м'яч дійшов з ним правим флангом до штрафного майданчика, віддав передачу у центр на Булецу, який точно пробив під поперечину!

28 травня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Небезпечно

Рибалка навісив з кутового, м'яч опинився Копини, він відпасував на Бабогло, який завдав удару з лівого кута воротарського майданчика - повз ворота.

28 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мірошніченко робив сильний простріл у штрафний майданчик. Вантух вибив м'яч на кутовий.

28 травня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Антюх рукою зупинив м'яч після верхової передачі від партнера. Арбітр попередження не "виписав".

28 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Імереков штовхнув Кулакова. Штрафний удар приблизно з 25-30 метрів. Скорко пробив - м'яч пролетів поруч з ближньою штангою.

28 травня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Перша небезпечна атака Олександрії. Вперше вдалося вийти на ударну позицію поблизу воріт Сапутін, але Ковалець опинився в офсайді.

28 травня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Зоря набагато більше контролює м'яч.

28 травня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Олександрія поки що не може нічого створити попереду.

28 травня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ГОООООООООООЛ!

Цукерка від Русина! Шахов пробіг з м'ячем від центральної лінії поля до штрафного майданчика, відпасував на Русина, який з лінії штрафного завдав удару у дальній верхній кут воріт!

28 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Традиційну для початку матчу "розвідку" проводять команди. Боротьба точиться в основному в центрі поля.

28 травня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Поки що не створили небезпечних моментів футболісти обох команд.

28 травня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Команди обмінялися спробами побудувати атаки

28 травня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 травня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 28 травня, в Олександрії відбудеться матч 29 туру чемпіонату України з футболу. У ньому зустрінуться ФК «Олександрія» та луганська «Зоря». Початок поєдинку на стадіоні «Ніка» заплановано на 15:00.

«Олександрія» знаходиться за крок від завоювання путівки до єврокубків на наступний сезон. Для цього їм достатньо виграти один із двох матчів, що залишилися.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Зоря» минулого туру практично без шансів програла «Шахтарю», чим поставила хрест на своїх шансах поборотися за перше місце. Луганчани, як і раніше, мають можливість усунути «Дніпро-1» з другого місця. Для цього підопічним Патріка ван Леувена необхідно виграти обидва матчі, що залишилися, і сподіватися на втрату очок дніпровцями.

«Олександрія» та «Зоря» зіграли один з одним 31 матч. Команди здобули однакову кількість перемог – по дванадцять. Дев'ять поєдинків завершилися внічию. У матчі першого кола поточного чемпіонату «Зоря» перемогла з рахунком 4:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Зоря».