Заміни Олександрії: Шулянський - 5,0, Калітвінцев - 5,0, Матюшенко - б/о, Чубатий - б/о, Кобзар - б/о.

Заміни Динамо: Гармаш - 5,5, Н. Волошин - 6,5, Караваєв - б/о, Рамадані - б/о, Боль - б/о.

20 травня о 17:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

20 травня о 17:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Заміна в Динамо.

Боль замість Дячука.

89’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Олександрія розклеїлася, Назар Волошина вийшов на Шевченка зліва і з кута воротарського пробив під ближню штангу.

20 травня о 17:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Заміни в команд.

Кобзар, Чубатий, Матюшенко вийшли в Олександрії, Волошин та Рамадані - в Динамо.

20 травня о 17:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

ГГОООООЛЛЛЛЛЛ!!!!

Пишуть, що Перріс відзначився відразу після відновленя гри.

20 травня о 17:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

З'явилася картинка. Вже 1:4, з'ясуємо, хто забив.

20 травня о 17:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Тривогу відмінено. Матч скоро продовжиться.

Ще б в транслятора якість послуг була б кращою.

20 травня о 16:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!

Просто згадаємо вислів Віктора Вацка з трансляції матчу Уельс - Україна.

20 травня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Буяльський справа красивим високим черпачком накидає на Вівчаренка і той лівої сторони штрафного забиває свій третій гол за Динамо!

20 травня о 16:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Заміна в Олександрії.

Калітвінцев міняє якраз Сігеєва.

68’

Момент!

Сігеєв знову втратив м'яч перед своїм штрафним, але Шевченко виручив партнера, відбивши сильний дальній удар Андрієвського!

20 травня о 16:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Гармаш поміняв, як не дивно, Ваната.

65’

Кабаєв заліз в офсайд.

20 травня о 16:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Кабаєв не зумів пробити з позиції, з якої забив Сігеєв - Ковалець заблокував.

20 травня о 16:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Гармаш скидає тренувальну форму.

20 травня о 16:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Андрієвський пробував перекинути кіпера, але зробив це не надто вдало.

20 травня о 16:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Дячук відправив м'яч в сітку, але перед тим Сирота фолив на Шевченкові.

20 травня о 16:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Скорко налетів на лікоть Ваната. Форвард не винен, але допомога потрібна.

20 травня о 16:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Небезпечно!

Кабаєв протягнув м'яч і метрів з 20 бив на виконання у праву дев'ятку - трохи мимо!

20 травня о 16:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Відкладена жовта Кабаєву за те, що й послизнувся і прямою ногою в'їхав в опонета.

20 травня о 16:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Мустафаєв далеко відпустив м'яч і зіпсував непогану комбінацію господарів.

20 травня о 16:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Небезпечно!

Шулянський викотив на удар Кулакову, але форвард не прийняв м'яч.

20 травня о 16:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Ванат виконував «фінт Зідана» в центрі проти Рибалки, постраждали обоє.

20 травня о 16:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Момент!

Після стандарту Рибалка бив з льоту - хтозна, що там би було, але Дячук заблокував удар, що летів у площину!

20 травня о 16:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Шулянський замінив Кожушка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

20 травня о 15:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

20 травня о 15:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Кулаков фолить в нападі. Могла б і жовта бути.

20 травня о 15:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

ГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ!!!

Бабогло закинув на правий фланг Ковальцю, той прострелив, Кулаков п'ятою продовжив собі за спину, а Сігєєв метрів з 10 розстріляв кут воріт Нещерета!

20 травня о 15:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Простріл Дячука адресата не знайшов.

20 травня о 15:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Перріс в своєму штрафному відібрав м'яч в Кожушка. Поки Кахім - однозначно кращий в матчі.

20 травня о 15:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

ГГГГГГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Перріс перед чужим штрафним відібрав у Сігеєва, віддав на Ваната в штрафний, котрий по черзі вклав Бабогла і Логінова і точно пробив у лівий кут!

20 травня о 15:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Момент!

Вівчаренко провалився, Мустафаєв пробіг по фланзі, віддав Кулакову, котрий з кількох метрів пробив мимо лівої штанги!

20 травня о 15:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Момент!

Динамо провело контратаку, Перріс віддавав від лицьової на Буяльского, удар котрого з лінії штрафного перед воротами підправляв п'ятою Ванат - трохи мимо!

20 травня о 15:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Андірєвський віддав наліво Кабаєву і не чекав, що партнер вирішить віддати назад.

27’

МОМЕНТ!

Після навісу Скорка Мустафаєв головою бив - вийшла висока свічка і Нещерет перевів у стрибку на кутовий, щоб не залетіло за комір!

20 травня о 15:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Момент!

Непогана домашня заготовка закінчилася ударом Ковальця метрів з 10 набагато вище воріт!

20 травня о 15:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Олександрія пробує тиснути, Динамо захищається.

20 травня о 15:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Показали повтор - перед моментом Шепелєва Ванат в своєму штрафному тягнув за футболку Ковальця.

20 травня о 15:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

ГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Вівчаренко віддав на Кабаєва наліво, той обіграв опонента, від лицьової віддав на удар Андрієвському, котрий в дотик розстріляв ворота метрів з 15!

20 травня о 15:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Моменти!

Спочатку Ковалець скидав під удар партнеру - трохи неточно, а в контратаці Шепелєв протягнув м'яч по лівому фланзі, хитнув захисника і метрів з 10 влучив у праву стійку!

20 травня о 15:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Перріс непогано розвернув атаку, але Буяльський не зумів нормально дістати м'яч.

20 травня о 15:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Момент!

Бабогло полетів у відчайдушний підкат і заблокував удар Буяльського з вбивчої позиції! Знову асистував Перріс.

20 травня о 15:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Дивно, але Бабогло фолить в нападі проти Ваната.

20 травня о 15:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Момент!

Ковалець справа перевів на дальній кут штрафного, звідки Мустафаєв другим дотиком пробив мимо правої штанги воріт Динамо!

20 травня о 15:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Вже не дощ - злива поливає футболістів.

8’

Момент!

Перріс на фланзі пройшов двох, викотив під удар Андрієвському, проте той нормально не влучив по м'ячеві з вигідної позиції!

20 травня о 15:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Вівчаренко подав, Бабогло виносив, влучив у Перріса, але ямаєць не зумів обробити і пробити.

20 травня о 15:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Дощ розпочався в Олександрії.

20 травня о 15:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Дячук заблокував простріл Сігеєва зліва.

4’

Олександрія високо пресингує опонентів.

20 травня о 15:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Ванат на полі - очевидно, подана апеляція. І Ротань вже на місці - відсидів свою дискваліфіккацію.

20 травня о 15:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

20 травня о 15:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Перший удар по м'ячеві під оплески виконав поранений захисник України Арсен Рябошапко.

20 травня о 15:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

20 травня о 14:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

19 травня о 21:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 20 травня, відбудеться поєдинок 27 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Олександрія» та київське «Динамо». Гра пройде в Олександрії на полі стадіону «Ніка», початок - о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Олександрія» практично вирішила питання виходу в єврокубки, але і і вище вже, мабуть, з п'ятої позиції не підніметься. Якраз «Динамо» її не пустить в четвірку, але і самі кияни вже з чистою душею можуть готуватися до наступного сезону - цей можна вважати проваленим. Тоді, враховуючи специфіку команди Ротаня, нас очікуватиме нічия? Подивимось на полі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Олександрія» - «Динамо».