| Оновлено 26 листопада 2020, 22:24
4698
15

Німецькі ЗМІ: «Шахтар — улюблений суперник Боруссії»

Sport.ua представляє огляд німецької преси після поразки «гірників» у Лізі чемпіонів (0:4)

4698
15
ФК Боруссія Менхенгладбах

У середу, 25-го листопада, відбувся поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів, в якому «Боруссія» з Менхенгладбаха вдома розгромила донецький «Шахтар» з рахунком 4:0. Раніше в Києві «Боруссія» розбила «Шахтар» з рахунком 6:0. Німецькі ЗМІ не забули про це нагадати.

«Боруссія» продовжує переможний марш у важкій групі Ліги чемпіонів!», — радіє авторитетне видання Bild.

«Перемігши донецький «Шахтар» із рахунком 4:0, «Боруссія» зробила гігантський крок до виходу в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Після впевненої перемоги німецький клуб продовжує лідирувати в групі В, випереджаючи мадридський «Реал» на одне очко. «Вершкові» здобули перемогу над «Інтером» з рахунком 2:0 в Мілані.

Тепер все в руках «Боруссії». Вона може вийти до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з групи смерті з «Реалом» та «Інтером».

«Шахтар» — улюблений суперник «Боруссії». Перемігши в першому матчі з рахунком 6:0, менхенгладбаська команда зробила результат вже до перерви. Всього «Боруссія» забила українцям десять (!) голів за два матчі.

Голи, голи і ще раз голи. Матч в Менхенгладбасі — майже дежавю для «Шахтаря», — розповідає про поєдинок Bild.

«Боруссія» знову явно сильніша за «Шахтар», — вважає Kicker.

«Боруссія» виграла домашній матч у «Шахтаря» з рахунком 4:0 і зайняла відмінну позицію перед двома вирішальними поєдинками групового етапу Ліги чемпіонів.

Як це зазвичай і буває, головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру зробив ставку на комбінацію з українських і бразильських футболістів.

Відразу стало зрозуміло, що «Боруссія» хоче зробити сміливий крок до виходу в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Як і в попередньому матчі з «Шахтарем», тактика «Боруссії» спрацювала відмінно. Німецька команда не давала часу українцям на те, щоб вибудувати свою гру.

«Боруссії» не довелося довго чекати, щоб відкрити рахунок у матчі. Тюрам обігрався зі Штіндлем, і Кривцову залишалося тільки фолити. Штіндль на 17-й хвилині впевнено реалізував пенальті. Ельведі зробив рахунок 2:0 на 34-й хвилині.

Господарі все тримали під контролем, поступово нарощуючи темп, з яким не справлявся «Шахтар». Три тижні тому «Боруссія» пішла на перерву за рахунку 4:0. Цього разу третій гол німецька команда забила незадовго до свистка на перерву. Відзначився Емболо.

Після перерви гра втратила швидкість і видовищність. «Боруссія» перестала атакувати, але оборонялася дуже впевнено. Але атакувальним діям «Шахтаря» не вистачало впевненості. Тете і Фернандо били з далекої дистанції, тільки цього було занадто мало для результату.

«Боруссія» заспокоїла темп гри, а також дала ігрову практику Плеа і Закарії. Після замін гра стала трохи цікавіше, німецька команда навіть знову забила. М'яч після дальнього штрафного удару у виконанні Вендта відскочив від стійки і перетнув лінію воріт. Незабаром Тюрам і Штіндль могли зробити рахунок 5:0.

На останніх хвилинах «Боруссія» дозволяла «Шахтарю» провести гол престижу. Але голкіпер Ян Зоммер позбавив Матвієнка та Тете шансів забити м'яч», — пише Kicker.

«4:0 з Донецьком: Менхенгладбах зберігає курс на плей-оф», — говорить заголовок видання Reviersport.

«Атакувальна міць і гол мрії. «Боруссія» відкрила двері у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів невимушеною перемогою у матчі проти донецького «Шахтаря» (4:0). Підопічні Марко Розе несподівано впевнено виграли домашній матч проти чемпіонів України і залишилися лідерами у складній групі В.

Капітан Штіндль на 17-й (з пенальті), Ельведі на 34-й, Емболо на 45-й і Вендт на 77-й забивали в поєдинку за «Боруссію».

Через три тижні після перемоги над «Шахтарем» з рахунком 6:0 «Боруссія» знову обіграла українську команду. Гості, які виставили п'ять корінних бразильців, швидко втратили смак до гри. Штіндль впевнено вивів свою команду вперед точним ударом з пенальті після фолу Кривцова на Тюрамі.

Емболо влучив у стійку ударом метрів з 20-ти на 21-й хвилині. На 34-й хвилині Ельведі зробив рахунок 2:0. Але це був ще не кінець в першому таймі. Вже в доданий арбітром час Емболо реалізував одну зі своїх можливостей, зробивши рахунок 3:0. Як і в першому матчі, до перерви вже все було ясно. Донецькі футболісти, які в минулому сезоні були півфіналістами Ліги Європи, пішли у роздягальню з опущеними головами.

Другий тайм почався з пресингу з боку гостей, з яким «Боруссія» впоралася із труднощами. Захиснику Маттіасу Гінтеру довелося потрудитися. Коли небезпека минула, «Боруссія» продовжила контролювати хід гри. Крапку в матчі поставив захисник Вендт», — розповідає про матч Reviersport.

10:0 за сумою двох матчів — до цього важко щось додати. Німецька преса не здивована перемогою над «Шахтарем» і вірить в те, що «Боруссії» вдасться вийти до плей-оф Ліги чемпіонів з найскладнішої групи.