25.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Погрому в Менхенгладбаху уникнути не вдалося. Боруссія знову розбила Шахтар

Команда Луїша Каштру і в гостьовому матчі не змогла вчинити опір німецькому клубу

Погрому в Менхенгладбаху уникнути не вдалося. Боруссія знову розбила Шахтар
© twitter.com/borussia

Виїзний матч четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів проти гладбахської «Боруссії» повинен був стати для «Шахтаря» багато в чому визначальним. Якщо після перших двох турів команда Луїша Каштру несподівано стала чи не фаворитом в боротьбі за вихід до 1/8 фіналу найпрестижнішого турніру, то домашня поразка 0:6 потужно вдарила як по репутації, так і по амбіціях «гірників». Тому на «Боруссія-Парк» вкрай потрібна була перемога з будь-яким рахунком.

Після розгромної поразки тритижневої давнини, Луїш Каштру пішов на радикальні зміни при формуванні стартового складу на звітний матч. У рамку воріт повернувся досвідчений Пятов, в центрі захисту пару Бондарю склав Кривцов, в середню ланку замість Майкона і Маркоса Антоніо вийшли Степаненко та Алан Патрік, а на вістрі атаки Мораес замінив Тайсона.

Початок вийшов вкрай неприємним для української команди. Вже на 16-й хвилині Каштру, напевно, пошкодував, що замість Хочолави дав ігровий час Кривцову, оскільки Сергій привіз пенальті, збивши Тюрама в штрафному. Штіндль успішно розвів м'яч і Пятова по різних кутах, відкривши рахунок в поєдинку.

«Боруссія» продовжила домінувати на футбольному полі і практично відразу могла збільшувати розрив у рахунку. Спочатку донеччанам щастило, але на 34-й хвилині Андрію Пятову довелося вдруге виймати м'яч зі своїх воріт: після навісу з кутового Ельведі головою точно пробив в ближній верхній кут.

А перед перервою рахунок був доведений до розгромного. Після навісу зі штрафного Бондар спробував відвести загрозу, проте запалив свічку над власним воротарським майданчиком, і Емболо відправив м'яч у сітку воріт ударом через себе. Результат зустрічі вже був вирішений наперед, але підопічним Каштру потрібно було відмучилася ще один тайм...

У другій половині гри «Боруссія» значно зменшила оберти, а тому особливої ​​гостроти довгий час практично не було. За 20 хвилин до кінця у «Шахтаря» був найкращий за два поєдинки момент забити гол німецькій команді, але Жуніор Мораес не влучив у порожні ворота після виходу сам на сам. Втім, форвард все одно опинився у офсайді після передачі від Матвієнка.

«Шахтар» за 180 з хвостиком хвилин не зумів забити жодного голу у ворота «Гладбаха», але пропустив ювілейні 10. На 77-й хвилині Пятов не зумів відбити м'яч, що відскочив від газону після штрафного удару у виконанні Вендта. Лівий латераль виконував навіс, але вийшло навіть краще.

4:0 – «Боруссія» відривається від «Шахтаря» в турнірній таблиці і робить заявку на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів. Чемпіону України, схоже, вже час задуматися про боротьбу за виліт до Ліги Європи. І це ще досить оптимістичний сценарій...

Ліга чемпіонів. Група В. 4-й тур.

«Боруссія» М - «Шахтар» - 4:0

Ларс Штіндль (17, пенальті), Ніко Ельведі (34), Бріл Емболо (45+1), Оскар Вендт (77)

Валентин Лазаро (48) - Тарас Степаненко (45)

«Боруссія» М: Ян Соммер, Оскар Вендт, Ніко Ельведі, Маттіас Гінтер, Штефан Ляйнер, Валентин Лазаро (Патрік Херман, 69), Флоріан Нойхаус (Деніс Закарія, 69), Крістоф Крамер, Ларс Штіндль (Ласло Бенеш, 81), Маркус Тюрам (Ібраїма Траоре, 84), Бріл Емболо (Алассан Плеа, 69)

«Шахтар»: Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Сергій Кривцов, Додо, Алан Патрік (Майкон, 81), Тарас Степаненко, Ромеро Марлос (Маркос Антоніо, 71), Манор Соломон (Фернандо, 59), Тете, Жуніор Мораес

Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)

Стадіон «Боруссія-Парк» (Менхенгладбах, Німеччина)

БОРУССІЯ М - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ass36
      ass36, 26.11.2020 13:21
    0
    валерий андриенко, 26.11.2020 12:18
    Tрудно себе представить чемпионат Украины, если не будет легионеров, это будет вообще какой-то класс б в г д Cейчас наш уровень мастерства виден в играх с европейскими клубами, так в клубах много легионеров, а если без вы себе можете это представить????
    Было бы все хорошо для этого нужно создавать украинские футбольные школы. Делать доступными занятия для любого ребенка. Строить заводы фабрики открывать новые рабочие места, модернизировать старые. Для алигархии проще купить чем создавать, для алигархии родина это бабло.
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 26.11.2020 13:19
    -1
    надо сделать проще все клубы с постсоветского пространства пусть разыгрывают какой нибудь кубок третьего сорта а в лч и ле с одной случайной победой нечего вообще лезть если не играли 50 лет назад то и сейчас никогда не заиграют
    серж жорж
      серж жорж, 26.11.2020 12:58
    +1
    Андрей Овчаренко, 26.11.2020 11:57
    Не нравится мне одна черта современных украинцев - любовь истерики закатывать по любому поводу. Чуть что действовать по принципу "сгорел сарай, гори и хата". Сейчас корона, всем тяжело, тем более нашей стране, которая еще войну тащит и выбор 73% идиотов. Все образуется постепенно.
    27 процентный жополиз порошковый + друга его Медведчука и Ахмеда вместе создававшие партию регионов и разворовали под страны
    валерий андриенко
      валерий андриенко, 26.11.2020 12:18
    -2
    Tрудно себе представить чемпионат Украины, если не будет легионеров, это будет вообще какой-то класс б в г д Cейчас наш уровень мастерства виден в играх с европейскими клубами, так в клубах много легионеров, а если без вы себе можете это представить????
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 26.11.2020 11:57
    -2
    JV, 26.11.2020 11:24
    Вопрос собственно говоря о следующем - нашу сборную практически кабинетно выкинули из группы А лиги наций, наши команды все без исключения не могут ничего показать на евро арене мб стоит подумать о том что пора что-то с этим делать? УЕФА послать подальше и сделать какой-то свой турнир типа Лиги Восточной Европы? Если УЕФА дает понять что их больше устраивает создание суперлиги из толстосумов (много бабок там будет) а команды типа наших им на них плевать зачем тогда терпеть такие вот результаты и катиться по таблице коэффициентов УЕФА в пропасть?
    Не нравится мне одна черта современных украинцев - любовь истерики закатывать по любому поводу. Чуть что действовать по принципу "сгорел сарай, гори и хата". Сейчас корона, всем тяжело, тем более нашей стране, которая еще войну тащит и выбор 73% идиотов. Все образуется постепенно.
    anachar
      anachar, 26.11.2020 11:52
    +1
    Да, 0-10 с Боруссией это слишком! Хотя это и есть наш уровень!
    anachar
      anachar, 26.11.2020 11:52
    +1
    Да, 0-10 с Боруссией это слишком! Хотя это и есть наш уровень!
    lisovik
      lisovik, 26.11.2020 11:42
    0
    Клуб любителей Шальке, пополнился ещё двумя командами Динамо-04 и Шахтёр -04.
    JV
    online
      JV, 26.11.2020 11:24
    0
    Вопрос собственно говоря о следующем - нашу сборную практически кабинетно выкинули из группы А лиги наций, наши команды все без исключения не могут ничего показать на евро арене мб стоит подумать о том что пора что-то с этим делать? УЕФА послать подальше и сделать какой-то свой турнир типа Лиги Восточной Европы? Если УЕФА дает понять что их больше устраивает создание суперлиги из толстосумов (много бабок там будет) а команды типа наших им на них плевать зачем тогда терпеть такие вот результаты и катиться по таблице коэффициентов УЕФА в пропасть?
    Evil
      Evil, 26.11.2020 10:59
    +1
    sidor zalcman, 26.11.2020 10:48
    Вивчай мову, сепар...
    А завзяття, праця щира свого ще докаже,
    Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже.
    За Карпати відіб'ється, згомонить степами,
    України слава стане поміж народами.
    слыш иванов ты вахтерская рожа из запорожья ватная помалкивай сидя в кустах возле мусорки ты себе правильный ник взял только надо писать не sidor а pidor
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 26.11.2020 10:48
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Evil, 26.11.2020 10:32
    ну да - только об этом никто не знает
    Вивчай мову, сепар...
    А завзяття, праця щира свого ще докаже,
    Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже.
    За Карпати відіб'ється, згомонить степами,
    України слава стане поміж народами.
    Evil
      Evil, 26.11.2020 10:32
    -1
    alefteev77, 26.11.2020 10:22
    А Шахтер точно футбольный гранд?
    За последние полгода 0-5, 0-6, 0-4?
    ну да - только об этом никто не знает
    alefteev77
    online
      alefteev77, 26.11.2020 10:22
    +2
    А Шахтер точно футбольный гранд?
    За последние полгода 0-5, 0-6, 0-4?
    Dlong
      Dlong, 26.11.2020 10:06
    +1
    pont0017, 26.11.2020 02:57
    Им тяжело осознать, что их лоханули малограмотные бразильцы. А у тех работа поставлена на поток. Берут любого, кто по мячу в состоянии попасть, и организовывают ему пару игр за олимпийскую или молодежную сборные. Все, лошарик готов, теперь надо только найти лоха с деньгами.
    Мозг твой еще при рождении цыгане украли! Сложно наверное без мозгов жить?
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 26.11.2020 10:03
    0
    достижение на лицо... всего то 4 пропустили... спасибо что не 6...
    Artyom_I
      Artyom_I, 26.11.2020 09:50
    0
    Позавчера Динамо уступило Барселоне со 0:4, а вчера Шахтер был разгромлен Боруссией со счётом 4:0.
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 26.11.2020 09:10
    0
    А щодо тех поразки збірной від швейцарського УЄФА ,так в них і доси болить за 2006 рік -пенальті і нещодавну поразку у Львові .Вирішили помститися і перестрахуватися.Подивимось далі...
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 26.11.2020 09:06
    0
    Навіщо всіх покривати пеплом.Український футбол ,як ніхто постраждав від ковіда.Гравці перехворіли практично повними складами ,окрім Зорі ,Слабкість ,розбалансованність ,втрата фігрового тонуса.Таж барса просто ослаблене Динамо без лідерів ,та багатьох тільки перехворівших переграла ,тому і виглядала більш сильніше.В мене все!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 08:25
    0
    Так в тому то і проблема, що з того покоління на полі один Бондар був, а решта - пенсія (П'ятов, Марлос, Мораєс, Кривцов...) без мотивації, які не стягують на рівні ЛЧ навіть один тайм відіграти. До чого тут покоління, якщо його на полі немає????
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 08:21
    +2
    Та все за по плану (по накурці) - Перемагають Реал вдома ( а хто такий Реал, у них такими гравцями як у Шахтарі і не пахне, тим більше обіграли іспанців резервним складом у них на полі - то в чому проблема основою та ще й у себе вдома. ). А далі - черговий "реванш" у Інтера за "випадкову" поразку "Найкращої команди Східної Європи" від італійських лузерів, які вже надцятт років не можуть Скудетто взяти...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 25.11.2020 21:50
    +27
    Шахтер в ответном матче смог отыграть 2 мяча.
    МО-ЛОД-ЦЫ!
    MetalKH
      MetalKH, 25.11.2020 21:49
    +20
    10-0. очередной рекорд взяли беженцы из днонецка
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 25.11.2020 21:48
    +19
    А не надо было некоторым фанам ШД вчера злорадствовать над Динамо.
    pike1
    online
      pike1, 25.11.2020 22:00
    +18
    ,что за тактика у шахты? Горят 4-0 пас вперёд, два назад, ни обводок ни подач нихера, до 90-й минуты пас назад и назад, эти сраные ноунейм бразилы вообще дно, все силовые единоборства проигрывают, верховые тоже, обыграть не могут, скорости нету и пасы назад, за какие качества их покупают?
    Nikas
      Nikas, 25.11.2020 21:48
    +18
    В Киеве всё воспринималось как сенсация, средненькая команда против суперклуба Восточной Европы но щас оказалось закономерность
    Evil
      Evil, 25.11.2020 21:48
    +17
    10-0 сучечка кротодырявая - 10-0! Поздравляю макса и других ржавых куесосов с заслуженным результатом по сумме двух матчей с мегаграндом мирового футбола
    viktor112007
    online
      viktor112007, 25.11.2020 21:52
    +16
    вчора 4, сьогодні 4, завтра теж Зорька пропустить?
    кроти ще більше донні дніща за Динамо, 0:10 це пиз дець повний
    heImsman
      heImsman, 25.11.2020 22:32
    +15
    С новым рекордам вас звездюки подземные!
    10:0
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 25.11.2020 21:48
    +14
    Каштру OUT!!! 10-0 за два матча от Боруссии М, это перебор!
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 25.11.2020 22:26
    +13
    Вчора один з фанів шахти писав, що ДК має купити " пачку" бразильців, бо вони дають результат. Сьогодні всі вкотре впевнитися, що це повна маячня: Менхенґладбах - шахта Маріуполь( Бразилія) 10 : 0 .
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 25.11.2020 21:57
    +13
    0:6... 0:4... прогресс на лицо!
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 25.11.2020 21:50
    +13
    Португальский физрук сдержал слово, "вынес уроки" из прошлого матча, теперь 0-4, не 0-6, прогресс однако!
    Ilya
    online
      Ilya , 25.11.2020 21:46
    +13
    Пока там Каштру, я смотреть не собираюсь.
    Игра не меняется после 5-0 от Интера в полуфинале.
    Вообще ничего не меняется, хрен пойми во что играют.
    Вот ты тренер, у тебя было время разобрать ошибки, почему так проиграли, кто виноват и тд,а что по итогу?
    Такое чувство , что у него установка это: "Ребята, удачи, вы сможете".
    Стыд и позор.
    Менять тренера срочно, тут даже шансов на ЛЕ нет.
    Да группа сложная, да сезон не простой, я бы еще простил все, если бы игра была, так ее нет, на что надежда?
    Понятное дело, что новый тренер - Срна ( в успех которого я не верю).
    Когда пишут, что нам нужно очки зарабатывать, мы в ЛЧ на прямую не попадем, а наш уровень это ЛЕ.
    За игру Шахтера, как болельщику, мне стыдно. Слов нет, ждем интервью Каштру, где он скажет, что сложный сезон, много травмированных и прочую ерунду.
    BronenosecPotelkam
      BronenosecPotelkam, 25.11.2020 22:06
    +11
    побольше надо левых пенальти ставить в матчах чукра и судить, как гнида павелкО скажет
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 25.11.2020 21:55
    +11
    Поздравляю всех даунов с отличным матчем. Уже не 6-0, а всего-то 4-0. И пофиг шо 10-0 по сумме двух, главное был вкусный футбол
    u6464u
    online
      u6464u, 25.11.2020 21:53
    +11
    Идите вы лесом с таким футболом, десяток глотнуть за две игры это я не знаю какими надо быть футболерами или просто играли профи с любителями, скорей так.
    Mr.Budd
    online
      Mr.Budd, 25.11.2020 21:53
    +11
    То чувство, когда проиграл с общим счётом 10-0 и не выменял ни одной стоящей футболки
    serhivan
      serhivan, 25.11.2020 21:52
    +11
    Не хочу нікого образити, та все ж. Олександрія, останній суперник Шахтаря в українському чемпіонаті, не дозволила, просто не дозволила б собі програти 0-10 за підсумками двох поєдинків, хай навіть самій Борусії з Менхенгладбаху. Прикро, дуже прикро...
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 26.11.2020 04:51
    +10
    Зашел почитать ... дааааааааааааааа ... Ребята а не подскажете футбольный сайт где о футболе говорят. А то смотрю тут одни сексуально озабоченные гомики что с одной что с другой стороны друг другу в любви признаются.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 25.11.2020 22:02
    +9
    Даунов 7 е место Германии насилует с хоккейным счетом , а они за Ференцварош переживают ,