25.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Боруссія Менхенгладбах — Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів

«Гірники» спробують взяти реванш за 0:6 у Києві. Але їм буде дуже непросто

Боруссія Менхенгладбах — Шахтар. Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів
© ФК Шахтар Донецьк. Марлос

У середу, 25-го листопада, відбудеться поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів, в якому донецький «Шахтар» на виїзді зіграє з «Боруссією» з Менхенгладбаха.

Перший матч з «Боруссією», який відбувся 3-го листопада у Києві на НСК «Олімпійський», «гірники» хочуть забути як страшний сон. Тенісні 0:6 — зовсім не той результат, на який розраховували підопічні Луїша Каштру.

Можна багато говорити, що «Шахтар» не заслужив такого розгрому, але рахунок на табло. Матч із «Боруссією» став для донецької команди крижаним душем після перемоги над мадридським «Реалом» (3:2) і нічиєї з «Інтером» (0:0). Схоже, все, що не забив «Інтер» в своєму матчі з «гірниками», забила «Боруссія».

Після першого поєдинку з німцями «Шахтар» встиг провести два матчі в чемпіонаті України. Донецька команда розгромила «Динамо» з рахунком 3:0, чому посприяли помилка Нещерета на виході і вилучення Сидорчука, а в 10-му турі зіграла внічию з «Олександрією» (1:1). Так, в матчі з «Олександрією» «гірники» з 31-ї хвилини грали вдесятьох після неоднозначного вилучення Мораеса (форвард грубо в'їхав в ногу суперника без злого умислу, а послизнувшись на мокрому газоні), але все-таки гра «Шахтаря» зараз далеко не настільки впевнена, як в минулому сезоні.

Є у «гірників» і серйозні кадрові втрати. До відсутності Ісмаїлі і Коноплянки всі звикли. У матчі з «Динамо» отримав травму молодий Корнієнко. Коваленко тільки нещодавно перехворів на коронавірус. Також до заявки української команди не увійшли Тайсон, Дентіньо і Хочолава. Особливо помітним буде відсутність Тайсона, який, схоже, відверто чекає завершення терміну дії свого контракту з «Шахтарем» і повернення до Бразилії.

«Ми знаємо, що проводимо нестабільний сезон, що у нас то з'являються, то пропадають гравці. Є футболісти, які повертаються напередодні матчу, є ті, хто досить довго травмований, хто відсутній тривалий час... Ось ця нестабільність зараз проявляється і створює певний дискомфорт. Підписуватися під результатом ще до того, як результат матчу визначиться? Все залежить від того, як йде гра. Якщо вона покаже, що ми явно можемо перемогти, звичайно ж, нічия мене не потішить, якщо буде розвиватися так, що нічия більш справедлива, я це прийму», — зазначив перед матчем головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру.

А що ж «Боруссія»? Менхенгладбахська команда проводить нестабільний сезон в Бундеслізі, в останніх двох матчах вона забуксувала. Спочатку «Боруссія» в результативному поєдинку програла «Баєру» з рахунком 3:4, а в останньому турі чемпіонату вдома зіграла внічию з «Аугсбургом». Після 8-ми зіграних турів «Боруссія» посідає 7-е місце в чемпіонаті Німеччини, маючи в активі 12 очок за різниці забитих і пропущених м'ячів 13-13.

«Ми усвідомлюємо, що результат матчу в Києві завтра нам не допоможе. «Шахтар» гратиме інакше. Вони — гарна команда, у них дуже якісний склад. У кожної команди зараз є свої кадрові проблеми», — вважає головний тренер «Боруссії» Марко Розе.

Нестабільному «Шахтарю» буде дуже важко після київських 0:6, та ще й на чужому стадіоні, нехай і порожньому. Але з «Інтером» і «Реалом» легше точно не буде. Якщо «гірники» хочуть пробитися до плей-оф Ліги чемпіонів, вони повинні віддати всі сили, щоб здобути очки в поєдинку з німецьким клубом.

Букмекери вважають господарів явними фаворитами зустрічі. На перемогу «Боруссії» дають коефіцієнт приблизно 1,5. На перемогу «Шахтаря» — 5,7-6,45. Нічия оцінюється коефіцієнтами 4,6-4,85.

Орієнтовні склади:

«Боруссія» Менхенгладбах: Зоммер — Лайнер, Гінтер, Ельведі, Вендт, Крамер, Нойхаус, Херманн, Штіндль, Тюрам, Емболо.

«Шахтар»: Пятов — Додо, Кривцов, Матвієнко, Сіпріано, Степаненко, Майкон, Марлос, Патрік, Соломон, Мораес.

25 листопада, середа

«Боруссія» Менхенгладбах — «Шахтар»
Менхенгладбах. Стадіон «Боруссія Парк». 19:55
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 2» и відеосервісі MEGOGO
БОРУССІЯ МЕНХЕНГЛАДБАХ — ШАХТАР. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Джюнейт Чакир (Туреччина)
Прогноз Sport.ua — 3:1
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Михайло Шаповалов, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу Ліги чемпіонів між командами Боруссія М та Шахтар, який пройде 25 листопада у Німеччині.
    • 30.34% (54)
      1. Велика перемога Боруссії М
    • 20.79% (37)
      2. Мінімальна перемога Боруссії М
    • 21.35% (38)
      3. Нічия
    • 22.47% (40)
      4. Мінімальна перемога Шахтаря
    • 5.06% (9)
      5. Велика перемога Шахтаря
    Результати опитування Проголосували — 178
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 25.11.2020 17:58
    -1
    если и кроты ничего не принесут-скоро в еврокубках от Украины станет 4 команды
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:39
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Он по жизне обделанный - он же как бегемот если он закроет рот то откроется жопа, именно поэтому он 24/7 сидит и гадит на сайте
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 17:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:29
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    как сказал Жека - он в своей жизне одну книгу прочитал но в этом его плюс т.к. баб в его жизне было меньше (с)
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 17:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Evil, 25.11.2020 17:06
    он не ошибся - свой своего не тронет , кротошобла же живет по двойным стандартам.
    Ну да , небось в одном подвале сидят
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    он так сказал
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:23
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот именно - пока на сайте не появились пидары типа быкова и форевки отношении к Шахтера было другим
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:06
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 25.11.2020 17:01
    Ты неправильно тегнул недоумка, Макса 777 надо было , промахнулся наверное
    он не ошибся - свой своего не тронет , кротошобла же живет по двойным стандартам.
    Manticora
      Manticora, 25.11.2020 17:06
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Артур Смайл, 25.11.2020 11:40
    Если Шахтёр проиграет, еврокубковый сезон для Украины пожалуй можно заканчивать, как и надежды обогнать Шотландию
    да уже с УКраинским Футболом можно завязывать!! Нет кому играть!! Одни Олени Тупые!! Они ничего не могут!!! Может и хотят но не МОГУТ!!!!! Эту Дичь смотреть Тошно С У К А!!!
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 25.11.2020 16:58
    Та забаньте вже цього недоумка!!!
    только после того как таких как ты - вагиногрудых истребят
    dgurkis
      dgurkis, 25.11.2020 17:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    И вновь продолжается бой!
    И сердцу тревожно в груди!
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 17:01
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Surkis-fuflo, 25.11.2020 16:58
    Та забаньте вже цього недоумка!!!
    Ты неправильно тегнул недоумка, Макса 777 надо было , промахнулся наверное
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 25.11.2020 16:58
    -1
    Evil, 25.11.2020 16:54
    Не удивлюсь если это пидар-админ строчит - админы сайта же конченные тут
    Та забаньте вже цього недоумка!!!
    Evil
      Evil, 25.11.2020 16:56
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    ну сегодня будет 0-9 - нуаче рекорды же новые надо покорять
    Evil
      Evil, 25.11.2020 16:54
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    .Cesare, 25.11.2020 16:28
    в бытность Димы Копия,тут на сайте пытался вот так же "умничать",как этот ⚒Maks7777⚒,один отморозок с ником "Андрей СПб",так ему хватало нарисоваться только один раз и все,а этот 7/24 на сайте.Возникает соответственно один вопрос-Кому это выгодно?Ответ-теперешним хозяевам сайта,превратившего его в помойную яму!
    Не удивлюсь если это пидар-админ строчит - админы сайта же конченные тут
    .Cesare
      .Cesare, 25.11.2020 16:28
    +2
    в бытность Димы Копия,тут на сайте пытался вот так же "умничать",как этот ⚒Maks7777⚒,один отморозок с ником "Андрей СПб",так ему хватало нарисоваться только один раз и все,а этот 7/24 на сайте.Возникает соответственно один вопрос-Кому это выгодно?Ответ-теперешним хозяевам сайта,превратившего его в помойную яму!
    .Cesare
      .Cesare, 25.11.2020 16:23
    +3
    превратили сайт в балаган!
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 25.11.2020 15:28
    0
    Evil, 25.11.2020 15:16
    Ну если ты докажешь что он причастен к педофилии он тебе 5000 евро заплатит - это было обьявлено еще в 2016 году, пока еще никто не смог ничего доказать так что иди у максика за щеку бери
    Фуууу Ти справді Шаро**б? Яка ж ти закінчена... навіть не людина!
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 15:25
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    DK1961, 25.11.2020 15:18
    Незаконорожденное дитя агента 007 (отсюда множество семерок в нике) и мартышки. Понятно, что агент при этом был совершенно бухой. ...
    Опять эту доходягу 777 всей веткой опустили
    Surkis-fuflo
    online
      Surkis-fuflo, 25.11.2020 15:25
    -1
    Мені одному здається, що результат гри в Менхенгладбасі буде нічим не кращий, ніж вчора в Києві? Може 4 і не пропустять, але ловити все одно буде нічого...
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 25.11.2020 06:46
    +10
    Будем держать кулаки и болеть за нашего Чемпиона Украины!
    mayakovskiy2
      mayakovskiy2, 25.11.2020 10:00
    +9
    Evil, 25.11.2020 09:50
    Желаю ржавой пиздобратии втройне получить за щеку от того что они вчера желали и писали Динамо! Вперед немецкая машина - епите кротов и ставьте новый рекорд в ЛЧ! С вами вся Украина.
    0-4 от дубля. 1 очко из 12. 0-3 от Шахты. Сиди тихонько и обтекай
    mayakovskiy2
      mayakovskiy2, 25.11.2020 10:00
    +8
    2-1, 3-1. Много не проиграют, но и с тем учетом что команда осенью не бежит вариантов выиграть особо не вижу. Надеюсь Каштру сделает выводы и будет Пятов, Степа, Кривцов.
    С обосранным Бондарем можно не выходить
    Local78
      Local78, 25.11.2020 09:52
    +8
    Шахтар дивує в цій ЛЧ, надіюсь на це раз знову приємно і переможе...
    Turnok
    online
      Turnok, 25.11.2020 11:52
    +7
    Я хоть и болельщик Шахтёра, но, почему-то, я не верю в победы "горняков" в оставшихся матчах, более того, я не верю что Шахта вообще возьмёт очки. Провала 0:6 я думаю не будет, но победит Боруссия.
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 25.11.2020 10:12
    +7
    Шахтар,уся надія на вас! ..
    Бо Динамо максимум будуть у Л/Є на весні грати, якщо не програють Ференцварошу!...
    А у вас є можливість ще на Л/Ч , потрібно нині перемагати!...
    Успіхів вам і везіння!..
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 25.11.2020 12:15
    +5
    Как то совсем не вериться в положительный результат.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 25.11.2020 10:15
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Evil, 25.11.2020 09:50
    Желаю ржавой пиздобратии втройне получить за щеку от того что они вчера желали и писали Динамо! Вперед немецкая машина - епите кротов и ставьте новый рекорд в ЛЧ! С вами вся Украина.
    Желаю тебе бесконечность от твоего же пожелания. Болей и дальше против наших клубов и сборной. Ведь семь лет это мало. Желаю тебе так всю жизнь твою унылую прожить...
    .Cesare
      .Cesare, 25.11.2020 16:23
    +3
    превратили сайт в балаган!
    Turnok
    online
      Turnok, 25.11.2020 11:56
    +3
    Тем не менее, желаю успеха Шахтёру.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 25.11.2020 10:22
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    ingvar8888, 25.11.2020 10:12
    Шахтар,уся надія на вас! ..
    Бо Динамо максимум будуть у Л/Є на весні грати, якщо не програють Ференцварошу!...
    А у вас є можливість ще на Л/Ч , потрібно нині перемагати!...
    Успіхів вам і везіння!..
    Думаю что потолок для Шахтёра это 2 ничейки на пределе сил и возможностей... Таковы реалии ВСЕГО нашего футбола
    Как год назад против МанСити...
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 17:32
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    .Cesare
      .Cesare, 25.11.2020 16:28
    +2
    в бытность Димы Копия,тут на сайте пытался вот так же "умничать",как этот ⚒Maks7777⚒,один отморозок с ником "Андрей СПб",так ему хватало нарисоваться только один раз и все,а этот 7/24 на сайте.Возникает соответственно один вопрос-Кому это выгодно?Ответ-теперешним хозяевам сайта,превратившего его в помойную яму!
    Evil
      Evil, 25.11.2020 15:16
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy2, 25.11.2020 14:49
    Ты про детей у своего кумира Шария уточни))) Чтобы потом шарики дома не пришлось сдувать))))
    Ну если ты докажешь что он причастен к педофилии он тебе 5000 евро заплатит - это было обьявлено еще в 2016 году, пока еще никто не смог ничего доказать так что иди у максика за щеку бери
    dd dent
      dd dent, 25.11.2020 15:12
    +2
    mayakovskiy2, 25.11.2020 14:49
    Ты про детей у своего кумира Шария уточни))) Чтобы потом шарики дома не пришлось сдувать))))
    А шо полит предпочтения как-то коррелирутся с матчем?)
    JekFunny
      JekFunny, 25.11.2020 14:58
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Evil, 25.11.2020 14:30
    чтобы очко у него не так болело перед очередным папиком
    Не ну реально интересно , мы тут все его унижаем , дауном кличем , а он может каким то мертвым языком владеет
    Cherevik22
      Cherevik22, 25.11.2020 12:35
    +2
    0:7 тепер буде)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 25.11.2020 12:25
    +2
    странно еще что коф приличный более-менее, если учитывать как первая встреча прошла
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 25.11.2020 10:46
    +2
    Вперед, оранжево-черные! Нет бОльшей привилегии, чем болеть за Шахтер!
    Evil
      Evil, 25.11.2020 17:06
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    JekFunny, 25.11.2020 17:01
    Ты неправильно тегнул недоумка, Макса 777 надо было , промахнулся наверное
    он не ошибся - свой своего не тронет , кротошобла же живет по двойным стандартам.