25.11.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Луїш КАШТРУ: «Гравці не бігали, тому що були багато часу без м'яча»

Тренер «Шахтаря» взяв на себе відповідальність за поразку в Менхенгладбаху

Луїш КАШТРУ: «Гравці не бігали, тому що були багато часу без м'яча»
© ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру

Головний тренер «Шахтаря» Луїша Каштру дав прес-конференцію в Менхенгладбаху після поразки в матчі Ліги чемпіонів від «Боруссії» М (0:4).

- Містере Каштру, що це таке, що два матчі Ліги чемпіонів поспіль «Шахтар» грає дуже мляво? Тільки в кінці були удари по воротах.

- Сьогодні було два абсолютно різних тайми. Перший, де ми помилялися, особливо в стандартних положеннях, пропускали м'ячі з кутових і штрафних. Це недобре подіяло на нас, але ми знали, що матч не закінчується на 45-й хвилині. Я відчував, що на команду все-таки діяло те, що сталося в грі з «Боруссією» в Києві. Складний результат для нас. Якщо в першому матчі в Україні рахунок 0:6 відповідав тому, що сталося на полі, то сьогодні, коли у нас було 53% володіння м'ячем, 5 кутових проти 4, 138 наших атак і 101 «Боруссії», по 38 небезпечних атак, 6 ударів «Боруссії» по воротах і 4 забитих м'ячі. Тому, думаю, сьогоднішню гру результат не відображає. Ми могли зробити набагато більше.

- Тайсон не прилетів до Німеччини. Ваші офіційні джерела повідомляють, що він травмований. Яка ймовірність, що ми побачимо Тайсона в двох заключних матчах групового етапу Ліги чемпіонів?

- Тільки медичний департамент може більш конкретно відповісти на питання про те, чи зможе Тайсон виступити в двох наступних матчах. Наші надії і очікування, звичайно, в тому, що він якнайшвидше повернеться. Є речі, які не під нашим контролем: дискваліфікації, травми, все, що відбувається протягом цього нестабільного сезону. Дуже складно діяти.

Деякі гравці вилітають через травми, деякі через коронавірус, є хлопці, які прибувають в розташування команди тільки напередодні матчів. У цьому році дуже складно мати стабільність в команді. Сподіваюся, Тайсон повернеться якомога швидше, як і Коноплянка, Хочолава, Ісмаїлі, Корнієнко, всі ті, хто зараз травмований. Коли нас більше, ми завжди будемо ближче до перемог, ми завжди сильніше.

- У перерві офіційний сайт УЄФА дав статистику: гравці «Боруссії» набігали на 3 кілометри більше. Після матчу ця статистика збільшилася до 8 кілометрів. Це говорить про різницю в стилях і ігрових філософіях, про пресинг «Боруссії» чи проблема в фізичних кондиціях вашої команди?

- У нас проблема з усіма. Коли ми залишаємося без 11 гравців, які «захворіли» через коронавірус, а інші хлопці травмувалися... Як я і сказав, ми переживаємо дуже складний момент, коли практично немає часу відновлюватися. Є футболісти, які просто переповнені матчами, вони не роботи, а люди. Вся ця втома накопичується. У мене не було статистики по тому, скільки пробігли гравці команд, але якщо ви говорите, я повірю, що так і є, що «Боруссія» пробігла сьогодні більше, ніж «Шахтар». Можливо, не бігали, тому що були менше часу без м'яча – одне завжди взаємопов'язано з іншим. Бігти багато – не означає завжди бігти добре.

- Ви сьогодні знову пропустили після кутового. Ця проблема була і до вас, вона залишається і зараз: практично кожен кутовий призводить до удару по ваших воротах. З чим пов'язано, як ви намагаєтеся це змінити і що не виходить?

- Ми дуже-дуже багато відпрацьовуємо стандартні положення в атаці і обороні. Не виходить вирішити проблему. Команда дуже крихка в цьому, і даний момент змушує нас дуже переживати. Все тренувальний час ми намагаємося приділяти і цій проблемі. Не завжди виходить - будемо продовжувати. Немає нічого, що не вирішується старанною роботою. Ми постараємося в цьому додати. Сьогодні навіть намагалися високо пресингувати «Боруссію», щоб не приводити гру до стандартних положень, відвести її якомога далі від наших воріт.

На жаль, навіть так, з чотирьох кутових, які були, нам забили. Не було багато кутових, і стратегія була в тому, щоб не дозволяти створити багато кутових біля наших воріт. Проте супернику вдалося з чотирьох корнерів оформити один м'яч. Це означає, що у них сьогодні 25% успіху в кутових, якщо не говорити про штрафні, де вони також змогли оформити два м'ячі в наші ворота.

- Після поразок завжди є критичні питання. Чи відчуваєте ви і гравці настрій уболівальників? Адже половина команди не володіє однією мовою з уболівальниками, можливо, це відсутність комунікації трохи впливає.

- Розумію, радіти вболівальникам зараз нічому. Коли результати нехороші, я перша людина, яка відчуває поганий настрій - як свій, так і навколо себе. Радість тренера і радість команди - робити своїх уболівальників щасливими. Якщо в минулому сезоні вихід в півфінал Ліги Європи і чемпіонат з 23 очками відриву від другого місця подарували багато радості нашим уболівальникам, на жаль, в цьому у нас поки не так багато щасливих днів і моментів. Всі розуміють, через які труднощі ми проходимо. Не було міжсезоння, ми перейшли з сезону в сезон за три дні, і не було практично іні дня відпочинку. Перейшли з дуже втомленими футболістами.

Проблеми накопичувалися, потім на нашу команду навалилася хвиля коронавірусу - ми втратили на кілька тижнів досить багато гравців. Через те, що хлопці вже на початку сезону відчували себе не дуже добре, а потім додалося ще і все це, важко. Ми намагаємося відновити команду, але це дається дуже складно. Розуміємо, як зараз неприємно нашим вболівальникам через наш перформанс. Мені як тренеру не потрібно тиснути на кого-небудь, щоб перемагати. Я тисну сам на себе, у мене є відповідальність тиснути на самого себе. І хто знайомий зі мною багато років, прекрасно знає, що я відповідальний за все те, що відбувається з результатами команди. Якщо результат не найкращий, я відповідальний. Тренер відповідальний за ці погані результати.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    usn1967
      usn1967, 26.11.2020 11:09
    0
    Думаю это уже слив Фиделя Каштру.
    Viktor Skeptik
      Viktor Skeptik, 26.11.2020 11:06
    0
    Ахмєтка, не знущайся над хлопцями, купи і роздай їм нарешті ті м'ячі, нехай потішаться.)))
    Ivan_33Ob
      Ivan_33Ob, 26.11.2020 11:02
    0
    Еще меня поразило, что Боруссия во втором тайме отдала мяч Шахтеру и все ровно 0 без палочки, по сути один момент Матвиенка, Тете куда он лупит?! Соломон ничего не показал, Мораес бледая тень самого себя, если бы Боруссия захотела , она бы и без проблем еще 3 вколотила , причем бы Плеа забил..
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 10:37
    -2
    Все познается в сравнении.
    Динамо играло с Барселоной даже при счёте 0:2 могли забить барсе.
    Да играли с другими игроками.
    Но были Дест Гризманн Пьянич Лангле Педри это не резерв.
    Тут вообще без шансов вы посмотрите на Патрика он такое чувство что набрал вес.
    Насчёт сабо и Маркевича что им сказать когда команду просто разбили.
    Боруссия бросила играть к 65 минуте.
    Физика бразил никакущая ковид или не ковид.
    Опять же вопрос нафига они отдали 14 игроков Мариуполю
    Что Каштру не участвовал в этом?
    Там как минимум 6 игроков усилили бы сейчас Шахтер
    Это Кащук Чех Танковский Сикан Топалов Очеретько.
    И не забывайте у игроков таких как Коваленко Матвиенко Дентинью Тайсон заканчиваются контракты в 2021 году.
    Вообще очень интересно будет
    avk2307
    online
      avk2307, 26.11.2020 10:02
    0
    Trasher311987, 26.11.2020 09:06
    Как итог следующий тренер это Маркевич
    Пусть сначала прокомментирует Маркевич игру, и Сабо желательно.
    А то, в некоторых случаях, они еще до игры высказываются и после игры добавляют, а в этом какое-то странное молчание
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 26.11.2020 09:58
    -1
    Tristan, 26.11.2020 09:42
    В каждом своем интервью Каштру напоминает о 23 очках отрыва в прошлом сезоне... утомил уже... Педро Кальдерон когда-то написал:
    Когда бы ты мне жизни не дал,
    Я б о тебе не говорил;
    Но раз ты дал, я проклинаю,
    Что ты меня ее лишил.
    Дать - непостижное деянье
    По благородству своему;
    Но кто дает - и отнимает,
    Тот низок, вечный срам ему...
    Их задача всем колхозом отбрехаться от ахметовского гнева. Но я уверен, что Ринат уже послал гонца в магазин за самой крепкой битой.
    Tristan
    online
      Tristan, 26.11.2020 09:42
    +1
    В каждом своем интервью Каштру напоминает о 23 очках отрыва в прошлом сезоне... утомил уже... Педро Кальдерон когда-то написал:
    Когда бы ты мне жизни не дал,
    Я б о тебе не говорил;
    Но раз ты дал, я проклинаю,
    Что ты меня ее лишил.
    Дать - непостижное деянье
    По благородству своему;
    Но кто дает - и отнимает,
    Тот низок, вечный срам ему...
    Tristan
    online
      Tristan, 26.11.2020 09:42
    +1
    В каждом своем интервью Каштру напоминает о 23 очках отрыва в прошлом сезоне... утомил уже... Педро Кальдерон когда-то написал:
    Когда бы ты мне жизни не дал,
    Я б о тебе не говорил;
    Но раз ты дал, я проклинаю,
    Что ты меня ее лишил.
    Дать - непостижное деянье
    По благородству своему;
    Но кто дает - и отнимает,
    Тот низок, вечный срам ему...
    Hemingway
    online
      Hemingway, 26.11.2020 09:30
    +1
    Про вихід з групи можна забути. Попереду боротьба з Інтером за вихід в ЛЄ.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 09:07
    +2
    Яка нафіг втома. Ви 3 тижні перед цією грою "шари ганяли". Коли тобі казали ще літом після матчу за Суперкубок, що в тебе захист та опорна зона повне лайно - ти слухав горе-експертів, які сватали мало не пів команди в ТОП клуби і тішився, замість того, щоб щось міняти. А тепер скиглиш....
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 09:06
    0
    George Abuladze, 26.11.2020 08:54
    Странно, самый богатый олигарх Украины, постоянно участвует в дележе бюджета, обдирает украинцев как липку, а нормального тренера подписать не хочет, не понимаю этого совсем, да нормальный тренер будет получать больше зарплату, но и денег за выигранные матчи будет больше и перекроют разницу в оплате услуг физрука и нормального тренера
    Как итог следующий тренер это Маркевич
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 09:05
    -5
    George Abuladze, 26.11.2020 08:54
    Странно, самый богатый олигарх Украины, постоянно участвует в дележе бюджета, обдирает украинцев как липку, а нормального тренера подписать не хочет, не понимаю этого совсем, да нормальный тренер будет получать больше зарплату, но и денег за выигранные матчи будет больше и перекроют разницу в оплате услуг физрука и нормального тренера
    Тренер нормальный окажется в стране которую он же обдирает.
    С холодами и людьми которые "все не любят шахтер".
    Я учитывая что его теперь просто ненавидят на Донбассе по итогам выборов местных.
    Ринату ничего не остаётся как запеть о патриотизме.
    Кстати вы не заметили цинизма о том что на канале футбол был рекламный ролик о Революции Гідності.
    George Abuladze
      George Abuladze, 26.11.2020 08:54
    0
    Странно, самый богатый олигарх Украины, постоянно участвует в дележе бюджета, обдирает украинцев как липку, а нормального тренера подписать не хочет, не понимаю этого совсем, да нормальный тренер будет получать больше зарплату, но и денег за выигранные матчи будет больше и перекроют разницу в оплате услуг физрука и нормального тренера
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 26.11.2020 08:54
    +2
    Бежать много – не значит всегда бежать хорошо.
    ----------------------
    Поэтому решили вообще не бегать, чтобы чего не вышло
    andrei saenko
      andrei saenko, 26.11.2020 08:52
    +2
    Каштру менять надо, 0-4,0-5,0-6,шшахтер в хоккей играет, результаты пугают. Менять надо и притом срочно, пока есть время что то поменять и наладить. Моё мнение, нужен добротный немецкий специалист. Короче жопа в Шахтере.
    movkli
    online
      movkli, 26.11.2020 08:45
    +3
    stopor2016, 26.11.2020 08:11
    Так купите им мяч ! А вообще-то , в расшифровке всё наоборот - Шахтёр больше владел мячом. Чужим. Своего не купили ...
    мяч ШД отдали во втором тайме - другое дело, они не знали, что с ним делать...
    cooperchack
      cooperchack, 26.11.2020 08:33
    +2
    Тут надо задуматься,а н.а.х.у.я этот тренер?2 матча 0-10
    stopor2016
    online
      stopor2016, 26.11.2020 08:11
    +1
    Так купите им мяч ! А вообще-то , в расшифровке всё наоборот - Шахтёр больше владел мячом. Чужим. Своего не купили ...
    Kevko
    online
      Kevko, 26.11.2020 08:02
    +4
    Очень болезненные результаты. Игры нет. Команда плохо подготовлена
    BaZia
    online
      BaZia, 26.11.2020 07:41
    +3
    Zloi_Tip1, 26.11.2020 02:07
    А чому не бігали, щоб м'яч забрати? п.с. коментую заголовок, всі інші слова .. не маю так достатньо вільного часу, навіть щоб дочитати
    А бігати не потрібно, потрібно правильно тактично переміщуватись
    Ivan_33Ob
    online
      Ivan_33Ob, 26.11.2020 00:55
    +17
    Противно его слушать, Каштру - это португальский физрук, а еще противнее слушать этих недо - экспертов с каналов Денисова, у котрых COVID выноват и то что игроки до сих пор уставшые с августа месяца , но такую ахинею не говорят в боруссии , в австрии , в испании..бразильцам по 20 лет а они устали, эта безхарактерность, не серьезный тренер абсолютно, пора уже Ахмету порядок наводить что-ли
    Kevko
    online
      Kevko, 26.11.2020 08:02
    +4
    Очень болезненные результаты. Игры нет. Команда плохо подготовлена
    pont0017
    online
      pont0017, 26.11.2020 02:46
    +4
    – Мистер Каштру, говорят что вы лох.
    - Лох? Какой еще лох?
    - Говорят, что конкретный.
    Zloi_Tip1
      Zloi_Tip1, 26.11.2020 02:07
    +4
    А чому не бігали, щоб м'яч забрати? п.с. коментую заголовок, всі інші слова .. не маю так достатньо вільного часу, навіть щоб дочитати
    movkli
    online
      movkli, 26.11.2020 08:45
    +3
    stopor2016, 26.11.2020 08:11
    Так купите им мяч ! А вообще-то , в расшифровке всё наоборот - Шахтёр больше владел мячом. Чужим. Своего не купили ...
    мяч ШД отдали во втором тайме - другое дело, они не знали, что с ним делать...
    BaZia
    online
      BaZia, 26.11.2020 07:41
    +3
    Zloi_Tip1, 26.11.2020 02:07
    А чому не бігали, щоб м'яч забрати? п.с. коментую заголовок, всі інші слова .. не маю так достатньо вільного часу, навіть щоб дочитати
    А бігати не потрібно, потрібно правильно тактично переміщуватись
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 26.11.2020 09:07
    +2
    Яка нафіг втома. Ви 3 тижні перед цією грою "шари ганяли". Коли тобі казали ще літом після матчу за Суперкубок, що в тебе захист та опорна зона повне лайно - ти слухав горе-експертів, які сватали мало не пів команди в ТОП клуби і тішився, замість того, щоб щось міняти. А тепер скиглиш....
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 26.11.2020 08:54
    +2
    Бежать много – не значит всегда бежать хорошо.
    ----------------------
    Поэтому решили вообще не бегать, чтобы чего не вышло
    andrei saenko
    online
      andrei saenko, 26.11.2020 08:52
    +2
    Каштру менять надо, 0-4,0-5,0-6,шшахтер в хоккей играет, результаты пугают. Менять надо и притом срочно, пока есть время что то поменять и наладить. Моё мнение, нужен добротный немецкий специалист. Короче жопа в Шахтере.
    cooperchack
      cooperchack, 26.11.2020 08:33
    +2
    Тут надо задуматься,а н.а.х.у.я этот тренер?2 матча 0-10
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 06:56
    +2
    Аааа так это перформанс был ?
    Tristan
    online
      Tristan, 26.11.2020 09:42
    +1
    В каждом своем интервью Каштру напоминает о 23 очках отрыва в прошлом сезоне... утомил уже... Педро Кальдерон когда-то написал:
    Когда бы ты мне жизни не дал,
    Я б о тебе не говорил;
    Но раз ты дал, я проклинаю,
    Что ты меня ее лишил.
    Дать - непостижное деянье
    По благородству своему;
    Но кто дает - и отнимает,
    Тот низок, вечный срам ему...
    Tristan
    online
      Tristan, 26.11.2020 09:42
    +1
    В каждом своем интервью Каштру напоминает о 23 очках отрыва в прошлом сезоне... утомил уже... Педро Кальдерон когда-то написал:
    Когда бы ты мне жизни не дал,
    Я б о тебе не говорил;
    Но раз ты дал, я проклинаю,
    Что ты меня ее лишил.
    Дать - непостижное деянье
    По благородству своему;
    Но кто дает - и отнимает,
    Тот низок, вечный срам ему...
    Hemingway
    online
      Hemingway, 26.11.2020 09:30
    +1
    Про вихід з групи можна забути. Попереду боротьба з Інтером за вихід в ЛЄ.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 26.11.2020 08:11
    +1
    Так купите им мяч ! А вообще-то , в расшифровке всё наоборот - Шахтёр больше владел мячом. Чужим. Своего не купили ...
    usn1967
      usn1967, 26.11.2020 11:09
    0
    Думаю это уже слив Фиделя Каштру.
    Viktor Skeptik
    online
      Viktor Skeptik, 26.11.2020 11:06
    0
    Ахмєтка, не знущайся над хлопцями, купи і роздай їм нарешті ті м'ячі, нехай потішаться.)))
    Ivan_33Ob
    online
      Ivan_33Ob, 26.11.2020 11:02
    0
    Еще меня поразило, что Боруссия во втором тайме отдала мяч Шахтеру и все ровно 0 без палочки, по сути один момент Матвиенка, Тете куда он лупит?! Соломон ничего не показал, Мораес бледая тень самого себя, если бы Боруссия захотела , она бы и без проблем еще 3 вколотила , причем бы Плеа забил..
    avk2307
    online
      avk2307, 26.11.2020 10:02
    0
    Trasher311987, 26.11.2020 09:06
    Как итог следующий тренер это Маркевич
    Пусть сначала прокомментирует Маркевич игру, и Сабо желательно.
    А то, в некоторых случаях, они еще до игры высказываются и после игры добавляют, а в этом какое-то странное молчание
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 26.11.2020 09:06
    0