Ман Сіті не зможе грати в єврокубках, Підгрушна ледь не завоювала медаль ЧС

0
Український біатлон. Олена Підгрушна

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за п'ятницю, 14-е лютого.

1. Зінченко без Ліги? МанСіті дискваліфікований на два наступні сезони ЛЧ. Крім того, англійська команда оштрафована УЄФА на 30 млн євро.

2. ЧС-2020 з біатлону. Підгрушна сенсаційно посіла 4 місце в спринті. Українка ледь не завоювала медаль в першій особистій гонці чемпіонату світу.

3. Українка Ткач виграла золото чемпіонату Європи, перемігши у фіналі росіянку. Чергова медаль в скарбничці збірної України.

4. Світоліна залишає Хуахін, програвши Хібіно. Перша ракетка України не зуміла нав'язати боротьбу японській тенісистці.

5. Карпати зіграли внічию проти Динамо-Брест з Мілевським і Хачеріді. Команди видали результативну нічию.

6. ОФІЦІЙНО. Україна проведе контрольні матчі в Харкові, Києві та Львові. Три спаринги перед виїздом на Євро-2020.

7. ОФІЦІЙНО: Корпоративні права Карпат безкоштовно передадуть Львову. «Зелено-білі» підтримали ухвалу Львівської міськради.

8. Пристрасті навколо Вихриста, або Що чекає Віктора у профі. Лев Кравців про скандал і те, чи може з цього щось вийти.

9. Динамо знайшло лазівку, як провести матч проти Ворскли з глядачами. Доступ на гру отримають діти до 14-ти років з футбольних шкіл Києва у супроводі батьків

10. Шахтар посів 30-е місце в списку найбільш фінансово стабільних клубів світу. Донеччани стали єдиним українським клубом в топ-100.

(13)

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 0

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце