Команда Луїша Каштру забила чотири голи у ворота суперників

7468
23
ФК Шахтар
Футболісти «Шахтаря» вийшли на матч проти «Олімпіка» без свого капітана Тайсона, який за деякими даними напередодні гри відчув себе недобре і стежив за грою з трибуни київського стадіону «Динамо». Відразу подумалося, що у наставника гірників Луїша Каштру з'явилася відмінна можливість побачити у справі команду без свого лідера, адже розмов про можливий перехід Тайсона то в «Рому», то в «Мілан» ведеться в останні дні досить багато. Тому в основі у гірників вийшов Тете.

«Олімпік» розпочав зустріч активно і в стартові хвилини кілька разів небезпечно наближався до воріт Андрія П'ятова. Однак до гольових моментів справа так і не дійшла. А ось номінальні гості чи не перший свій шанс забити гол використали сповна. На 13-й хвилині Ісмаїлі стрімко промчав по лівому флангу і зробив передачу до штрафного майданчика. Марлос як слід влучити по м'ячу не зміг, втім його партнер Жуніор Мораєс зорієнтувався краще за всіх і з близької відстані добив м'яч у сітку воріт.

«Шахтар» продовжував атакувати великими силами, володіючи беззаперечною ігровою перевагою. Збільшити рахунок в цьому матчі на 29-й хвилині міг Манор Соломон. Знову з лівого краю атаки продерся Ісмаїлі, виконавши прострільну передачу на лінію воротарського майданчика, але ізраїльський легіонер пробив вище воріт. За три хвилини вже Марлос виконав свій небезпечний фірмовий удар лівою ногою у дальній правий від воротаря кут, однак голкіпер «Олімпіка» Бетім зіграв надійно і перевів м'яч на кутовий.

Здавалося, що суперники відправляться відпочивати з мінімальною перевагою «Шахтаря», але вже у компенсований арбітром час Жуніор Мораєс прекрасним пасом вивів Манора Соломона віч на віч з воротарем «Олімпіка» і той, красиво обігравши Бетіма, сильним ударом вразив ціль.

Після перерви нічого в матчі не змінилося. «Шахтар» продовжував володіти перевагою і створювати гольові моменти. На 54-й хвилині Марлос опинився з м'ячем на лінії воротарського майданчика, але у «ближньому бою» не зміг переграти Бетіма. Втім вже на 60-й хвилині гравцеві національної збірної України вдалося відзначитися. Грубо помилився гравець «Олімпіка» Євген Цимбалюк, м'яч перехопив Жуніор Мораєс і вивів на ударну позицію Марлоса. Як і в першому таймі той пробив лівою ногою в правий від воротаря кут і, на цей раз, вже результативно.

Не можна сказати, що «Олімпік» покірно здався і догравав матч. Підопічні Ігоря Климовського намагалися щось змінити на поле, використовуючи, в основному, швидкісні якості Матара. Але ні йому, ні його партнерам не вдалося по-справжньому потурбувати Андрія П’ятова.

На жаль для «Шахтаря», в середині другого тайму через пошкодження поле залишив центральний захисник Сергій Кривцов. І якщо травма виявиться серйозною, для тренерського штабу додасться головного болю, адже в цій позиції у гірників резерву зовсім небагато. Саме через травму не зміг взяти участь у грі Давид Хочолава і ось може бути ще одна втрата.

Проте, на грі лідера чемпіонату України (принаймі в цьому матчі) проблема з центральними захисниками ніяк не позначилася. На 78-й хвилині Марлос в третій раз показав всім свій обвідний удар лівою ногою (як і в першому таймі здорово зіграв Бетім, відбивши м'яч). А за дві хвилини з передачі Сергія Болбата з правого флангу Жуніор Мораєс грудьми проштовхнув м'яч у сітку воріт, зробивши, таким чином, дубль.

До самого фінального свистка «Шахтар» продовжував шукати можливості забити черговий м'яч. Були хороші шанси відзначитися у все того ж Жуніора Мораєса і Тете (двічі), але вони ними не скористалися. А вже наприкінці матчу з перспективного штрафного удару Іван Зотько пробив над поперечиною.

У підсумку 4:0 дуже впевнена перемога «Шахтаря», який продовжує лідирувати в українській Прем'єр-Лізі, не втративши поки жодного очка.

Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ

Українська Прем'єр-ліга. 6-й тур.

«Олімпік» - «Шахтар» - 0:4

Жуніор Мораєс (13, 80), Манор Соломон (45+3), Ромеро Марлос (60)

Тарас Завійський (28), Іван Зотько (53) - Ромеро Марлос (9), Валерій Бондар (87)

«Олімпік»: Бетім, Роман Вантух (Павло Ксьонз, 45+2), Іван Зотько, Євген Цимбалюк, Євген Пасич, Тарас Завійський, Сергій Політило, Драман, Фабіньо (Геннадій Пасич, 36), Максим Тейшейра, Матар (Чарльз Джеффрі, 76)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Сергій Болбат, Сергій Кривцов (Валерій Бондар, 68), Микола Матвієнко, Ісмаїлі (Маркіньос Сіпріано, 80), Тарас Степаненко (Віктор Коваленко, 62), Тете, Ромеро Марлос, Алан Патрік, Манор Соломон, Жуніор Мораєс

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Стадіон «Динамо» імені В.Лобановського (Київ)

ОЛИМПИК - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(5)

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії