Пилип БУДКІВСЬКИЙ – про травму обличчя: «Перші два тижні не міг їсти»
Нападник «Полісся» прокоментував своє ушкодження
![Пилип БУДКІВСЬКИЙ – про травму обличчя: «Перші два тижні не міг їсти»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/9/orig_681886.jpg)
Нападник житомирського «Полісся» Пилип Будківський розповів, як проходить відновлення від травми гайморової кістки на обличчі:
«Могло бути краще, але зараз більш-менш вже їсти нормально можу, трошки схуд, але буде час потім наверстати. Схуд на 4 кілограми. Для мене це багато. Коли тренуєшся, вага стоїть на місці або більше стає, а коли сидиш, нічого не робиш, з дітьми, то вага падає. Перші 2 тижні не міг їсти. За цей час стільки вівсяної каші з’їв, що закінчилася, треба було їздити кожен день.
Їздив до пари лікарів, вони подивилися і сказали, що оперувати не треба, з часом воно саме буде загоюватися, а кістки зростатися. Не знаю, через 2 тижні, може, зроблю КТ і щось воно покаже. Тренуватись не можу поки, я з дітьми трошки стрибав на батуті, то відчуття негарні. Поки я завтра починаю велосипед крутити, далі через тиждень потроху буду бігати, а далі вже подивимося. Мабуть, в цьому сезоні я вже все. Тому що в принципі вже немає часу. Залишилося 4-5 тижнів. Поки маску зроблять, це ще 2 тижні. Адаптуватися до неї ще.
Заміри маски ще не зробив. Так я ж схуд, а потім лице більшим стане. То маска буде, як лікар казав, як на конях сідло буде гуляти. В масці доведеться, хтось каже, 2-3 місяці грати. В принципі, я не знаю, як воно буде. Я футболіст. Я читав за Осімхена з «Наполі», то в нього вже все пройшло, але для впевненості він вже рік грає. Це все буде залежати від голови – багато стиків, так і в мене вже така позиція, що багато боротьби, тому, може, буду грати довго, я не знаю».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738895.jpg)
![Як виглядає турнірна таблиця АПЛ після перемог Арсенала та Ман Сіті](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738895.jpg)
Ман Сіті завдав поразки Ньюкаслу з хет-триком Омара Мармуша
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738877.jpg)
![Зона вильоту все далі. Миколенко допоміг Евертону перемогти у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738877.jpg)
Віталій відіграв весь матч
![Тоттенхем – Манчестер Юнайтед. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Англії](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738838.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)
![ВІДЕО. Шедевр від Енріке! Шахтар вийшов вперед у грі з Ділою](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/slider_739002.jpg)