Луїш КАШТРУ: «Зробили все, щоб Олімпік створював нам складнощі»

Наставник «Шахтаря» – про розгромну перемогу над «Олімпіком»

4193
1
ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу в матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги проти «Олімпіка» (4:0).

«Сьогодні в першому таймі ми не були хороші. Намагалися пройти через середину, при цьому фланги були вільні. Йшли через середину, втрачали м'ячі, багато чого не виходило. Зробили все, щоб «Олімпік» створював нам складнощі.

Ми пресингували окремими гравцями, а не колективно. Вони дуже просто проходили гравців першої лінії. Ми створювали моменти завдяки індивідуальним діям, а не колективним.

Другий тайм був якісніше, створили більше можливостей. 4:0 - хороший результат. Але не завжди результат відображає те, що ми робимо. Потрібно подивитися, що можна виправити.

Задоволений всією командою. Нападаючий зобов'язаний забивати багато. Мораес правильно займає зони, він фантастичний гравець, приймає правильні рішення, багато працює і старається. Всю роботу привносить в свою гру.

Тайсон - важлива деталь команди. Він капітан, виконує важливу задачу, створює проблеми суперникам. При цьому віддається при обороні. Цього разу ми провели матч без нього і добилися перемоги.

У нас 4 відмінних центральних захисника. Це сектор команди, за який я не переживаю. Протягом року будуть травми, дискваліфікації, але якщо ми будемо боятися втрати гравців, то наша робота буде безглуздою.

Якщо один гравець не може виступати, його замінить інший. Але якщо всі будуть готові - все ж буде краще. Але і зараз у нас немає великих проблем без Кривцова і Хочолави, у яких ушкодження», - сказав Каштру в коментарі телеканалу «Футбол 2».
(14)

Брюгге вдруге обіграв грецький ПАОК і впевнено вийшов до 1/2 фіналу ЛК
Футбол | 19 квітня 2024, 00:12 0

Бельгійська команда забила два м'ячі і у півфіналі зіграє з Фіорентиною

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів