01.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Шахтар не залишив шансів Олімпіку в донецькому дербі

Команда Луїша Каштру забила чотири голи у ворота суперників

Шахтар не залишив шансів Олімпіку в донецькому дербі
© ФК Шахтар
Футболісти «Шахтаря» вийшли на матч проти «Олімпіка» без свого капітана Тайсона, який за деякими даними напередодні гри відчув себе недобре і стежив за грою з трибуни київського стадіону «Динамо». Відразу подумалося, що у наставника гірників Луїша Каштру з'явилася відмінна можливість побачити у справі команду без свого лідера, адже розмов про можливий перехід Тайсона то в «Рому», то в «Мілан» ведеться в останні дні досить багато. Тому в основі у гірників вийшов Тете.
 
«Олімпік» розпочав зустріч активно і в стартові хвилини кілька разів небезпечно наближався до воріт Андрія П'ятова. Однак до гольових моментів справа так і не дійшла. А ось номінальні гості чи не перший свій шанс забити гол використали сповна. На 13-й хвилині Ісмаїлі стрімко промчав по лівому флангу і зробив передачу до штрафного майданчика. Марлос як слід влучити по м'ячу не зміг, втім його партнер Жуніор Мораєс зорієнтувався краще за всіх і з близької відстані добив м'яч у сітку воріт.
 
«Шахтар» продовжував атакувати великими силами, володіючи беззаперечною ігровою перевагою. Збільшити рахунок в цьому матчі на 29-й хвилині міг Манор Соломон. Знову з лівого краю атаки продерся Ісмаїлі, виконавши прострільну передачу на лінію воротарського майданчика, але ізраїльський легіонер пробив вище воріт. За три хвилини вже Марлос виконав свій небезпечний фірмовий удар лівою ногою у дальній правий від воротаря кут, однак голкіпер «Олімпіка» Бетім зіграв надійно і перевів м'яч на кутовий.
 
Здавалося, що суперники відправляться відпочивати з мінімальною перевагою «Шахтаря», але вже у компенсований арбітром час Жуніор Мораєс прекрасним пасом вивів Манора Соломона віч на віч з воротарем «Олімпіка» і той, красиво обігравши Бетіма, сильним ударом вразив ціль.
 
Після перерви нічого в матчі не змінилося. «Шахтар» продовжував володіти перевагою і створювати гольові моменти. На 54-й хвилині Марлос опинився з м'ячем на лінії воротарського майданчика, але у «ближньому бою» не зміг переграти Бетіма. Втім вже на 60-й хвилині гравцеві національної збірної України вдалося відзначитися. Грубо помилився гравець «Олімпіка» Євген Цимбалюк, м'яч перехопив Жуніор Мораєс і вивів на ударну позицію Марлоса. Як і в першому таймі той пробив лівою ногою в правий від воротаря кут і, на цей раз, вже результативно.
 
Не можна сказати, що «Олімпік» покірно здався і догравав матч. Підопічні Ігоря Климовського намагалися щось змінити на поле, використовуючи, в основному, швидкісні якості Матара. Але ні йому, ні його партнерам не вдалося по-справжньому потурбувати Андрія П’ятова.
 
На жаль для «Шахтаря», в середині другого тайму через пошкодження поле залишив центральний захисник Сергій Кривцов. І якщо травма виявиться серйозною, для тренерського штабу додасться головного болю, адже в цій позиції у гірників резерву зовсім небагато. Саме через травму не зміг взяти участь у грі Давид Хочолава і ось може бути ще одна втрата.
 
Проте, на грі лідера чемпіонату України (принаймі в цьому матчі) проблема з центральними захисниками ніяк не позначилася. На 78-й хвилині Марлос в третій раз показав всім свій обвідний удар лівою ногою (як і в першому таймі здорово зіграв Бетім, відбивши м'яч). А за дві хвилини з передачі Сергія Болбата з правого флангу Жуніор Мораєс грудьми проштовхнув м'яч у сітку воріт, зробивши, таким чином, дубль.
 
До самого фінального свистка «Шахтар» продовжував шукати можливості забити черговий м'яч. Були хороші шанси відзначитися у все того ж Жуніора Мораєса і Тете (двічі), але вони ними не скористалися. А вже наприкінці матчу з перспективного штрафного удару Іван Зотько пробив над поперечиною.
 
У підсумку 4:0 дуже впевнена перемога «Шахтаря», який продовжує лідирувати в українській Прем'єр-Лізі, не втративши поки жодного очка.
 
Ігор ЗАРЖИЦЬКИЙ
 

Українська Прем'єр-ліга. 6-й тур.

«Олімпік» - «Шахтар» - 0:4


Жуніор Мораєс (13, 80), Манор Соломон (45+3), Ромеро Марлос (60)

Тарас Завійський (28), Іван Зотько (53) - Ромеро Марлос (9), Валерій Бондар (87)

«Олімпік»: Бетім, Роман Вантух (Павло Ксьонз, 45+2), Іван Зотько, Євген Цимбалюк, Євген Пасич, Тарас Завійський, Сергій Політило, Драман, Фабіньо (Геннадій Пасич, 36), Максим Тейшейра, Матар (Чарльз Джеффрі, 76)

«Шахтар»: Андрій П'ятов, Сергій Болбат, Сергій Кривцов (Валерій Бондар, 68), Микола Матвієнко, Ісмаїлі (Маркіньос Сіпріано, 80), Тарас Степаненко (Віктор Коваленко, 62), Тете, Ромеро Марлос, Алан Патрік, Манор Соломон, Жуніор Мораєс

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Стадіон «Динамо» імені В.Лобановського (Київ)

ОЛИМПИК - ШАХТАР. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.09.2019 22:12
    -2
    Lion, 01.09.2019 21:57
    Гриша сидит перед шуфричем, и он много задавал вопросов, гришина морда мостояно была в экране......
    а руководит всеми гришами и несторами пан ахметов
    Lion
    online
      Lion, 01.09.2019 21:57
    -1
    comentraktor, 01.09.2019 19:49
    Кто знает, Суркисы прошли в Раду?
    Гриша сидит перед шуфричем, и он много задавал вопросов, гришина морда мостояно была в экране......
    zhyr
      zhyr, 01.09.2019 20:48
    -1
    comentraktor, 01.09.2019 19:49
    Кто знает, Суркисы прошли в Раду?
    він навіть отримав посаду, пов"язану зі спортом
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.09.2019 20:27
    -4
    comentraktor, 01.09.2019 19:49
    Кто знает, Суркисы прошли в Раду?
    Да. А что?
    comentraktor
      comentraktor, 01.09.2019 19:49
    -5
    Кто знает, Суркисы прошли в Раду?
    JulikoB
      JulikoB, 01.09.2019 19:41
    -11
    ya_3, 01.09.2019 19:29
    А ты бы лучше помолчал, сепаратист. Что, уже готов отдать Донбасс хутину, лишь бы Шахтёр не мешал Динамо быть чемпионом - так получается из твоих слов? Какое же же у вас, шахтохейтеров нутро гнилое
    Какое отношение имеет Шахтер к Донбассу?
    JulikoB
      JulikoB, 01.09.2019 19:40
    -9
    Денег, которые занесли Олимпику за игру против Динамо, хватило и на игру против Шахтера.
    ya_3
      ya_3, 01.09.2019 19:29
    +6
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:22
    Вы же сами путина звали к себе. И пять лет стрелки переводите. Живите, как живёте. Только поменьше вякайте из оккупации. Сами виноваты
    А ты бы лучше помолчал, сепаратист. Что, уже готов отдать Донбасс хутину, лишь бы Шахтёр не мешал Динамо быть чемпионом - так получается из твоих слов? Какое же же у вас, шахтохейтеров нутро гнилое
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    vismut58, 01.09.2019 19:20
    А сколько бы ходило на Динамо в Енакиево?
    Та даже в Броварах на них не пришло бы 2-3 тысячи))
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:24
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:21
    При чем тут народный. Вы нароТный клубец
    Больная тема?)) Тебе шахтеры рот порвали?))
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:22
    -7
    vismut58, 01.09.2019 19:20
    А сколько бы ходило на Динамо в Енакиево?
    Вы же сами путина звали к себе. И пять лет стрелки переводите. Живите, как живёте. Только поменьше вякайте из оккупации. Сами виноваты
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:21
    -10
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:20
    А никто и не говорит что Шахтер это народный клуб)) Это ваша халтура) Быть народной и всасывать Яблонцам и Брюгге))
    При чем тут народный. Вы нароТный клубец
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 19:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:18
    Ты лучше смотри на те три тысячи, которые на колорадов в Харькове приходят. И это наротный клуб. У Металлиста, в первой лиге, посещаемость в три раза выше. А вы же наротный клуб!!!!!
    А сколько бы ходило на Динамо в Енакиево?
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:20
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:18
    Ты лучше смотри на те три тысячи, которые на колорадов в Харькове приходят. И это наротный клуб. У Металлиста, в первой лиге, посещаемость в три раза выше. А вы же наротный клуб!!!!!
    А никто и не говорит что Шахтер это народный клуб)) Это ваша халтура) Быть народной и всасывать Яблонцам и Брюгге))
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 01.09.2019 19:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:16
    Посмотрим сколько на Лугано прийдет)) Тысяч 12?))
    1-й тур. 19 сентября:
    «ДИНАМО» — «Мальме»
    с Лугано:
    12 декабря:
    «ДИНАМО» — «Лугано»
    Dirkochelo
    online
      Dirkochelo, 01.09.2019 19:19
    -5
    Абасаться, данецкие выкупили Лобановского, а дырчатые залупаются?
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:18
    -3
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:16
    Посмотрим сколько на Лугано прийдет)) Тысяч 12?))
    Ты лучше смотри на те три тысячи, которые на колорадов в Харькове приходят. И это наротный клуб. У Металлиста, в первой лиге, посещаемость в три раза выше. А вы же наротный клуб!!!!!
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:17
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    sergalis, 01.09.2019 19:12
    Гельзин опять с сумкой денег выйдет из конторы
    Жителей днр с победой! Пора дАнецким в свой чемпионат играть, а то что стадион проставиает.
    Пора дерьнаме в чемпионате области играть) Нету проклятого Шахтера и грозного Олимпика, всегда первые будете))
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:15
    А где еще за шахтер болеют, кроме ордло? Почему стадионы пустые?
    Посмотрим сколько на Лугано прийдет)) Тысяч 12?))
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:15
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:13
    Вы - это кто? Три бота на сайте?
    А что ты делаешь на ветке самого популярного клуба?) там скоро ваши играют, ну как играют, видимость создают)) если дырявые не смогут забить, зоря сами автогол вкатят)) надо же русина отрабатывать))
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 01.09.2019 18:56
    +11
    Чемпион показал спорт клубу динамо, как нужно обыгрывать аутсайдера !
    ya_3
      ya_3, 01.09.2019 19:29
    +6
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:22
    Вы же сами путина звали к себе. И пять лет стрелки переводите. Живите, как живёте. Только поменьше вякайте из оккупации. Сами виноваты
    А ты бы лучше помолчал, сепаратист. Что, уже готов отдать Донбасс хутину, лишь бы Шахтёр не мешал Динамо быть чемпионом - так получается из твоих слов? Какое же же у вас, шахтохейтеров нутро гнилое
    z.valenok01
      z.valenok01, 01.09.2019 19:01
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    А мне вратаря жаль. С такой защитой у олимпика можно сказать отскочили по минимуму.
    Как с олимпиком динама вничью сыграла - загадка природы. Не понять.
    dyryavo_s_dnepra
      dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 18:59
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Дырявые, поняли как надо с аутсайдерами играть?))) Хотяяяя, вы такие же
    Шахтер, с уверенной победой!)
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:20
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:18
    Ты лучше смотри на те три тысячи, которые на колорадов в Харькове приходят. И это наротный клуб. У Металлиста, в первой лиге, посещаемость в три раза выше. А вы же наротный клуб!!!!!
    А никто и не говорит что Шахтер это народный клуб)) Это ваша халтура) Быть народной и всасывать Яблонцам и Брюгге))
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:15
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:13
    Вы - это кто? Три бота на сайте?
    А что ты делаешь на ветке самого популярного клуба?) там скоро ваши играют, ну как играют, видимость создают)) если дырявые не смогут забить, зоря сами автогол вкатят)) надо же русина отрабатывать))
    z.valenok01
      z.valenok01, 01.09.2019 19:06
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:04
    Весело смотреть, как у жителей ордло в каждом втором комментарии Динамо проскакивает. Не зря про вас говорят, что у вас комплекс неполноценности
    Весело смотреть как динамовского троля *пляска вита* мучает от игры донецких команд.
    SamojlovS
      SamojlovS, 01.09.2019 19:02
    +3
    Шахтер и его преданных болельщиков - с победой!
    New Zealander
      New Zealander, 01.09.2019 18:59
    +3
    Шикардос!!! Урок для Динамо як грати з Олімпіком. Але урок не для їх футболістів. Щоб так грати то треба мати в складі своїх Соломонів, Марлосів, Тете та Мораїсів! А вони думають що проблема в тренерах і міняють їх щодня як манішки.
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:08
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:04
    Весело смотреть, как у жителей ордло в каждом втором комментарии Динамо проскакивает. Не зря про вас говорят, что у вас комплекс неполноценности
    Весело смотреть как убогие дырковсосы мучаются с Олимпиком)) И в который раз пролетают мимо ЛЧ))
    Penalty
      Penalty, 01.09.2019 19:06
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Интересно понимать, а в большинстве последних противостояний Шахтёра и Динамо, последние тоже играли договорняки? Шахтёр с очередной победой !!! Ждём мучения Динамо с Зарей и решение проблемы неучастия арендованных у Динамо игроков 😃😃😃😃
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 01.09.2019 19:07
    +1
    Ossa8860, 01.09.2019 19:04
    Тебя кто-то дёргал за язык, на счёт ДК? Эта ваша пещерная ненависть к Киеву и Украине уже привела к войне и потере малой Родины, а вы всё не угомонитесь. Киев решает свои проблемы, при чём тут кроты (а тем более "Олимпик"?). Истым фанам ДК наср@ть на вашу копанку вообще, и на её фанов вчастности, ессли б вы не тявкали вечно на нас.
    Попей водички что то ты с бодуна злой какой то
    New Zealander
      New Zealander, 01.09.2019 19:03
    +1
    z.valenok01, 01.09.2019 19:01
    А мне вратаря жаль. С такой защитой у олимпика можно сказать отскочили по минимуму.
    Как с олимпиком динама вничью сыграла - загадка природы. Не понять.
    А вот я понимаю как Динамо так сыграло. Потому что оно слабое
    Да, я капитан-очевидность!
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    vismut58, 01.09.2019 19:20
    А сколько бы ходило на Динамо в Енакиево?
    Та даже в Броварах на них не пришло бы 2-3 тысячи))
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:24
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:21
    При чем тут народный. Вы нароТный клубец
    Больная тема?)) Тебе шахтеры рот порвали?))
    vismut58
      vismut58, 01.09.2019 19:20
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Kovalenkobrevno, 01.09.2019 19:18
    Ты лучше смотри на те три тысячи, которые на колорадов в Харькове приходят. И это наротный клуб. У Металлиста, в первой лиге, посещаемость в три раза выше. А вы же наротный клуб!!!!!
    А сколько бы ходило на Динамо в Енакиево?
    Forever_young_14
      Forever_young_14, 01.09.2019 19:19
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:16
    Посмотрим сколько на Лугано прийдет)) Тысяч 12?))
    1-й тур. 19 сентября:
    «ДИНАМО» — «Мальме»
    с Лугано:
    12 декабря:
    «ДИНАМО» — «Лугано»
    dyryavo_s_dnepra
    dyryavo_s_dnepra, 01.09.2019 19:16
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Zport., 01.09.2019 19:15
    А где еще за шахтер болеют, кроме ордло? Почему стадионы пустые?
    Посмотрим сколько на Лугано прийдет)) Тысяч 12?))
    AdvocatusDei
    online
      AdvocatusDei, 01.09.2019 19:01
    0
    kino, 01.09.2019 18:59
    Ти хоть віриш в то що пишеш?
    В каком слове ошибка!?