Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

121
0
IHF

Завершилися два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

Збірна Чехії без проблем обіграла команду Ірану у сітці за 25-28 місця. За перші 20 хвилин гри чешки закинули 11 м'ячів, на які іранські гандболістки спромоглися відповісти лише одним точним кидком, і перший тайм збірна Чехії виграла з різницею +12. Після перерви гра вирівнялася, але скоротити розрив іранки не змогли, хоч Фатемех Меріх закинула дев'ять м'ячів із 13 кидків. У підсумку збірна Чехії змогла зберегти перевагу у 12 м'ячів до фінальної сирени.

У матчі сітки за 29-32 місця збірна США переграла команду Мексики. Перший тайм пройшов за рівної гри з переходами ініціативи від однієї команди до іншої та завершився нічиєю. Після перерви американки змогли взяти гру під свій контроль та в середині другого тайму закинули шість м'ячів поспіль. І попри старання своїх воротарів Андреа Де ла Крус та Каревіт Венансіо, які на двох відбили 18 кидків із 42, мексиканки в результаті поступилися з різницею у чотири м'ячі.