| Оновлено 01 липня 2024, 01:12
847
0

Збірна України U-20 здобула перемогу над однолітками з Латвії

Перша чверть завершилася на користь господарів, але наступні три чверті виграли українці

847
0
Федерація Баскетболу України. Фото з матчу

Чоловіча збірна України U-20 здобула перемогу над Латвією з рахунком 66:62 в контрольному матчі в рамках підготовки до чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Латвія U-20, яку тренує екс-наставник національної збірної України Айнар Багатскіс, так само, як і наша збірна, цього літа зіграє в Дивізіоні В.

Першу чверть матчу в Ризі завершилась на користь господарів 19:12, але наступні три чверті виграли українці, поступово зменшуючи перевагу суперника і вирвавши перемогу в останній чверті, яка завершилась на користь збірної України 20:14.

Найрезультативнішими в складі молодіжної збірної України стали Ростислав Кабанов (3/3 двоочкові, 2/6 триочкові, 2/2 штрафні) та Назарій Кулішенко (6/8 двоочкові, 2/3 штрафні) – по 14 очок

Завтра, 30 червня, молодіжна збірна України зіграє ще один контрольний матч проти латвійських одноліток.

Чемпіонат Європи для чоловічих збірних U-20 в Дивізіоні В пройде 12-21 липня в румунському місті Пітешті. Суперниками збірної України по груповому раунду стануть команди Швеції, Угорщини, Вірменії, Косово та Молдови.

Дві найкращі команди групи вийдуть в 1/4 фіналу. Піднятися в класі та перейти в Дивізіон А зможуть три найкращі команди чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Латвія U-20 — Україна U-20 - 62:66 (19:12, 12:15, 17:19, 14:20)