| Оновлено 29 червня 2024, 01:09
348
0

ЧС-2024 U-20. Франція вийшла у фінал, перемоги Португалії та Ірану

Завершився другий півфінал та два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу серед жінок

348
0
IHF

Завершився другий півфінал і два матчі плей-оф юніорського чемпіонату світу 2024 року з гандболу серед жінок, який проходить у Північній Македонії.

Збірна Франції вийшла у фінал чемпіонату світу після того, як у півфіналі обіграла команду Данії. Француженки практично одразу захопили ініціативу та утримували її весь матч. А лідери збірної Данії Клара Банг та Лаура Теструп на двох 26 разів кинули по воротах, але точними з цих кидків стали лише 14. У збірної Франції Енола Борж теж зробила 12 кидків, але закинула лише п'ять м'ячів.

У сітці за 5-8 місця збірна Португалії переграла команду Швейцарії, яка весь перший тайм мала ініціативу. Але після перерви португальські гандболістки зробили серію із чотирьох точних кидків поспіль. Швейцарки змогли зрівняти рахунок, але збірна Португалії зробила ще дві серії по три м'ячі та виграла з різницею +5. Лідер португалок Констанса Секейра закинула десять м'ячів із 14 кидків.

У матчі за 27 місце збірна Ірану обіграла команду Узбекистану. Іранки весь матч контролювали гру та виграли з різницею у дев'ять м'ячів. Лідери збірної Ірану Фатемех Меріх та Настаран Кудзарифарахані закинули 14 та 12 м'ячів із 17 та 15 кидків по воротах відповідно. Севінч Єркабаєва з команди Узбекистану закинула 12 м'ячів із 22 кидків.