«Чорноморець»: Варакута – Брагару, Гучек, Салюк, Єрмаков – Авагімян (Зе Гомеш, 85), Васильєв, Кузик (Ієде, 76) – Штогрін, Бадібанга, Бойчук.

Запасні: Білик, Вічний, Огіря, Шаповал, Альваренга, Присяжнюк, Арсич, Голуб.

«Верес»: Паст – Гакман, Вовченко, Кучеренко, Морозко – Шастал (Курко, 90+2), Кучеров, Банада (Кльоц, 83), Дахновський (В. Шарай, 58) – Яго (Гайдучик, 58) – Мрвальєвич (Шестаков, 84).

Запасні: Когут, Кулик, Балан, Сміян, Кухарук, Янаков, Годя.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

17 березня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’ +4

МОМЕНТ! Удар із правого флангу штрафного від Ієде в дальній кут забрав Паст.

17 березня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ШТАНГА! Шарай отримав передачу Кучерова до правого флангу штрафного під час контратаки, після чого пробив низом у ближній каркас воріт.

17 березня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Курко дограватиме замість Шастала.

17 березня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме чотири хвилини.

17 березня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Салюк попереджений за розмови з арбітром після фолу в центрі поля.

17 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

МОМЕНТ! Зігі віддав передачу з правого флангу штрафного точно в ноги Гайдучику в центр, але той пробив повз дальню стійку другим дотиком.

17 березня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Замість Авагімяна на поле вийшов Зе.

17 березня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Замість Мрвальєвича на полі з'явився Шестаков.

17 березня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Банаду поміняли на Кльоца.

17 березня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Шарай виводив команду до контратаки через центр три-в-один, відіграв ліворуч до штрафного на Шастала, який пробив над воротами в дотик.

17 березня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Пара спроб подати з лівого флангу від Бойчука призвела лише до кутового.

17 березня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Чорноморець нічого не може побудувати в атаці.

17 березня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Кузика дограватиме Ієде.

17 березня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Гості намагаються активно пресингувати на чужій половині.

17 березня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

МОМЕНТ! Шастал із лівого флангу штрафного несподівано закрутив у ближню дев'ятку, однак Варакута витягнув м'яч на кутовий.

17 березня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Штогрін над воротами пробив із дальньої стійки на завершення подачі Єрмакова з правого флангу.

17 березня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Шарай договорився до попередження після фолу проти Зігі.

17 березня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Яго поміняли на Гайдучика.

17 березня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Шарая випустили замість Дахновського.

17 березня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Паст витягнув завершення головою від Васильєва перед воротарським подачі з правого флагу від Зігі.

17 березня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Вересу не вдається зачепитись за м'яч на старті другого тайму.

17 березня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! М'яка подача з лицьової на лівому фланзі штрафного від Бойчука на дальню завершилась ударом Єрмакова над воротами.

17 березня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Фол на лівому фланзі оборони від Кузика проти Кучерова.

17 березня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, дві хвилини.

44’

МОМЕНТ! Єрмаков на ближньому куті воротарського замикав подачу штрафного з правого флангу, але пробив повз стійку.

17 березня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Зігі збив Морозко на лівому фланзі оборони.

17 березня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Зігі потужно подав із правого флангу на ближню стійку, але там зіграв на виході Паст.

17 березня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Мрвальєвича поклав на газон на чужій половині Кузик під час контратаки суперників.

17 березня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Авагімяна перед чужим штрафним збив Банада.

17 березня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Зігі отримав пошкодження в боротьбі на правому фланзі оборони.

17 березня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Двічі поспіль влучав у суперників на лівому фланзі штрафного ударами Кучеров.

17 березня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Кутовий із лівого флангу від Кучерова полетів на дальню стійку, де головою Банада переводив на ближню для Мрвальєвича, а той із другого поверху замкнув повз ліву стійку.

17 березня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Гучек підставився під удар Дахновського з лівого кута воротарського.

17 березня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Удар Штогріна з лівого флангу штрафного блокував Банада.

17 березня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Кузик із правого флангу виконав простріл за лицьову.

17 березня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Штогрін на дальньому боці штрафного замикав подачу від Єрмакова з правого флангу, але зльоту запустив м'яч над воротами.

17 березня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Дальній постріл від Авагімяна із зони перед штрафним полетів на трибуни за воротами.

20’

Обережний темп від обох команд, хоча рахунок уже змінювався.

17 березня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Пасту до рук полетіло закидання з глибини на лівий кут воротарського для Бойчука.

17 березня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Позиційними атаками обмінюються команди цими хвилинами.

17 березня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кузику в ногу зіграв у підкаті на лівому фланзі атаки Банада.

17 березня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Варакута спокійно забрав до рук дальній постріл Дахновського з лівого флангу.

10’

Зігі головою переводив подачу з глибокого штрафного на правий край чужих володінь, але спрямував його в офсайд на Єрмакова.

17 березня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Одесити тримають м'яч у центрі поля.

17 березня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шастал виконав подачу штрафного з правого флангу на ближній кут воротарського, де Мрвальєвич зльоту пробив під поперечину!

17 березня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Яго запустив із лівого флангу дальній постріл повз ближню стійку.

17 березня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Авагімяна на правому фланзі атаки збив Банада.

17 березня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Авагімяну не дістався простріл із правого флангу від Штогріна.

17 березня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 березня о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

17 березня о 12:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 17-го березня, відбудеться поєдинок 21-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і рівненський «Верес». Матч відбудеться в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 13:00.

Останній тур чемпіонату перед початком міжнародної перерви завершуватиметься в Одесі, де вже котрий тиждень поспіль, на жаль, відбуваються виключно трагічні події. Але команда Романа Григорчука перебуває у скрутному становищі в плані результатів у 2024 році, тож має перемагати, попри увесь той біль, який заподіяв ще один теракт у рідному місті. У футболістів Олега Шандрука тим часом справи в плані результатів йдуть ще гірше, але вони якось примудрились забрати очки в «Динамо» (1:1), тому можуть захотіти розвинути успіх.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Верес».