Попередження: Нуньес (21), Ендо (45+2) - Мейну (27), Амрабат (35), Шоу (88), Рашфорд (90+2).

«Ліверпуль»: Алісон, Александер-Арнольд, ван Дейк, Конате, Цімікас, Собослаї (Гомес, 61), Ендо, Гравенберх (Гакпо, 61), Салах, Нуньес (Елліотт, 78), Діас (Джонс, 78).

Запасні: Адріан, Макконел, Келлехер, Кванса, Бредлі.

«Манчестер Юнайтед»: Онана, Шоу, Варан, Еванс, Далот, Амрабат, Мактоміней, Мейну (Межбрі, 82), Гарначо (Рашфорд, 71), Хойлунн, Антоні (Пелльїстрі, 82).

Запасні: Байіндир, Регульон, Ван-Біссака, ван де Бек, Гор, Кабвала.

17 грудня о 20:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

17 грудня о 20:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +4

ВИЛУЧЕННЯ!

Далот отримав червону картку. Не стримав емоції через те, що аут арбітри призначили не в той бік.

17 грудня о 20:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +3

Рашфорд прострілив вздовж воріт, Алісон ногами вибив м'яч.

17 грудня о 20:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Гакпо після навісу зі штрафного удару пробив головою - повз ворота.

17 грудня о 20:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Рашфорд у підкаті збив Цімікаса.

Компенсовано 5 хвилин

17 грудня о 20:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
88’

Шоу попереджений за грубу гру проти Конате.

17 грудня о 20:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
86’

Гомес потужно пробив з гострого кута - повз ближній кут пролетів м'яч.

17 грудня о 20:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
85’

Після навісу у штрафний майданчик м'яч влучив в землю та відскочив в руку Шоу. Арбітр перевірив момент за допомогою ВАР. Пенальті не будеь.

17 грудня о 20:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Гакпо пробив з-за меж штрафного майданчика - влучив в опонента.

17 грудня о 20:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

У складі МЮ подвійна заміна. Мейну та Антоні залишили поле, замість них гратимуть Межбрі та Пелльїстрі.

17 грудня о 20:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17 грудня о 20:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Подвійна заміна у складі Ліверпуля. Замість Нуньеса гратиме Еліот, замість Діаса - Джонс.

17 грудня о 20:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

МОМЕНТ!

Нуньес був з м'ячем у штрафному майданчику, пробити він не зміг. М'яч відскочив до партнера, після удару якого Онана врятував МЮ.

17 грудня о 20:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Шоу отримав м'яч у центрі штрафного майданчика. Ван Дейк не дозволив пробити по воротах.

17 грудня о 20:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
75’

Після активної п'ятихвилинки, команди взяли паузу. Гра триває переважно в центрі поля.

17 грудня о 19:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

Рашфорд замінив Гарначо.

17 грудня о 19:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

В атаці у відповідь Салах з правого краю штрафного майданчика пробив в дальній кут - Онана у стрибку відбив.

69’

Мактоміней намагався увійти в штрафний майданчик, ван Дейк не дозволив.

17 грудня о 19:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Небезпечно!

Арнолд після передачі від Салаха пробив приблизно з 18 метрів - м'яч зачепив стійку воріт і вилетів за межі поля.

17 грудня о 19:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

Салах завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Онана забрав м'яч до рук.

17 грудня о 19:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Гравенберх отримав пошкодження. Замість нього на поле вийшов Гакпо.

Замість Собослаї гратиме Гомес.

17 грудня о 19:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Собослаї впав у штрафному майданчику. Арбітр показав, що пенальті не будет.

17 грудня о 19:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Небезпечно!

Гарначо отримав передачу від Мейну, увійшов до штрафного майданчика, але в останній момент Арнолд завадив завдати удару.

17 грудня о 19:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
52’

Алісон забрав м'яч до рук після прострілу з флангу.

17 грудня о 19:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
50’

Салах увійшов до штрафного майданчика та прострілив - партнер трохи не встигнув на цю передачу, Онана забрав м'яч до рук.

17 грудня о 19:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Арнолд завдав удару з гострого кута, у ворота не влучив.

17 грудня о 19:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Нуньес віддав на Саллаха, удар того заблокували.

17 грудня о 19:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 грудня о 19:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17 грудня о 19:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

17 грудня о 19:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +2

Ендо небезпечно зіграв проти Амрабата.

17 грудня о 19:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано дві хвилини

17 грудня о 19:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’

Нуньес пробив з меж штрафного майданчика. Влучив у суперника.

17 грудня о 19:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МЮ сьогодні доволі надійно працює в обороні.

17 грудня о 19:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

Цімікас навісив з кутового, ван Дейк головою пробив по воротах. Цього разу - вище воріт.

36’

Гравенберхх пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив в гравця МЮ та полеівт на кутовий.

17 грудня о 19:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Амрабат з другої спроби завалив Діаса та зірвав атаку Ліверпуля.

17 грудня о 19:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Ліверпуль продовжує володіти тотальною територіальною перевагою.

17 грудня о 19:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

МОМЕНТ!

Ван Дайк пробив головою після навісу з кутового, м'яч полетів по центру воріт під поперечину - Онана відбив.

17 грудня о 18:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Мейну грубо зіграв проти Ендо в центрі поля.

17 грудня о 18:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У першій половині тайму Ман Юнайтед майже не виходив зі своєї половини поля.

17 грудня о 18:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Нуньес попереджений за удар по м'ячу після свистка.

17 грудня о 18:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Після навісу з кутового ван Дейк двічі пробив по воротах. Обидва удари заблокували гравці МЮ.

17 грудня о 18:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

Діас віддав пас на Салаха, той прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив - захисник заблокував.

17 грудня о 18:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

МОМЕНТ!

Після навісу Нуьнес пробив в напрямку воріт, Онана намагався забрати м'яч до рук, але наштовхнувся на спину Гревенберха та випустив м'яча. Потім голкіпер завадив пробити Салаху.

17 грудня о 18:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

В атаці у відповідь Собослаї пробив приблизно з 23 метрів - вище воріт.

17 грудня о 18:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
10’

Гарначо завдав удару з лінії штрафного майданчика. Неточно.

17 грудня о 18:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Антоні пробив з меж штрафного майданчика. Удар заблоковано.

17 грудня о 18:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

Арнольд виконав кутовий. М'яч опинився у Салаха, який з кута штрафного майданчика зробив навісну передачу на дальню стійку. Нуньес не зміг влучити у ворота.

17 грудня о 18:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
4’

Еванс у штрафному майданчику у підкаті вибив м'яч з-під ніг гравця Ліверпуля.

17 грудня о 18:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Діас завдав удару на перших же секундах. Захисник заблокував.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 грудня о 18:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

16 грудня о 23:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У неділю, 17 грудня, відбудеться поєдинок 17-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Ліверпуль» і «Манчестер Юнайтед». Команди зіграють у Ліверпулі (Англія) на полі стадіону «Енфілд». Початок – о 18:30 за київським часом.

«Ліверпуль» підходить до матчу лідером чемпіонату. Команда Юргена Клоппа у 16 матчах набрала 37 очок. Мерсісайдці програли лише один раз – у 7-му турі «Тоттенхему». Безпрограшна серія в АПЛ триває вже 9 матчів.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Манчестер Юнайтед» цього тижня попрощався з єврокубками. Команда посіла останнє місце у групі Ліги чемпіонів. У чемпіонаті підопічні Еріка тен Хага йдуть сьомими. У результатах «червоних дияволах» перемоги змінюються поразками. У 16 матчах вони набрали 27 очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед».

(3)

Світоліна з бубликом розгромила екс-5-ту ракетку на великому турнірі в Римі
Теніс | 10 травня 2024, 19:05 11

Еліна у двох сетах розібралася з Сарою Еррані в 1/32 фіналу змагань WTA 1000

Скандал на U-19: словесний конфлікт чи необґрунтована агресія?
Футбол | 11 травня 2024, 15:01 12

Розбираємося, що сталося після матчу «Шахтар» – «Динамо» U-19 між Бєліком та Іщенком