Лук'янчук з меж воротарського пробиває вище!

04 серпня о 18:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

04 серпня о 18:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Арбітр додав чотири хвилини. Дуже стомлені команди.

04 серпня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Вівчаренко симулює, просячи пенальті.

87’

МОМЕЕЕННТТТТ!!!!!!!

Буяльський вивів п'ятою Волошина на побачення з Федорівський і той на протиході чудом дістає м'яч кінчиками пальців!

04 серпня о 18:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Заміни в Оболоні.

Нагієв замість Мединського, Осман замість Слободяна.

04 серпня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміни в Динамо.

Ваната на всякий випадок замінив Діалло, Вівчаренко поміняв Дубінчака.

04 серпня о 18:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Бійка на полі.

Щоправда, швидко стихла, Дубінчак та Мединський по картці отримали. Ваната тренери голосно попереджували, щоб не ліз туди.

04 серпня о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Шепелєв фолить, Черненко подаватиме.

04 серпня о 18:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

ГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Ярмоленко оформлює дубль, Федорівський не дістав удар у лівий кут!

04 серпня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Пенальті!

Лук'янчук наступив на ногу Ванату в штрафному Оболоні

04 серпня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Груша влетів в Бражка, арбітр міг давати пряму червону, але пожалів і дав тільки жовту, яка все одно стала для Груші другою сьогодні.

04 серпня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Груша увірвався в штрафний Динамо та малював пенальті. Арбітр не повівся.

04 серпня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Оболнь мала штрафний, але після розіграшу та удару м'яч вилетів за межі стадіону.

04 серпня о 18:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Подвійні заміни в команд.

Шепелєв замість Шапаренка, Бражко замість Сидорчука, Краснопір замість Суханова, Груша замість Таранухи

04 серпня о 18:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Знову офсайд.

Тарануха вибіг на побачення з кіпером і після паузи прошив Бущана - офсайд. Щоправда, тут все однозначно, лайнсмен не помилився, далі 2:3 рахунок.

04 серпня о 18:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Сидорчук зірвав контратаку.

57’

Небезпечно!

Ярмоленко віддав в штрафний на Буяльського, той ефектно накинув, але Шапаренко з Волошиним перешкодили один одному пробити!

04 серпня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Штанга!!!!!!!!! І ще одна!!!!

Сидорчук здалеку влучив у праву стійку, а Ярмоленко на добиванні потрапив у ліву!

04 серпня о 18:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Черненко подав штрафний з правого флангу, проскочили кілька гравців м'яч (центрбеки, привіт!) і Карась на дальній штанзі ввігнав головою м'яч у сітку!

04 серпня о 18:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Волошин відразу ж прострелив зліва і Федорівський в шпагаті вибив!

04 серпня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміна в Динамо.

Назар Волошин на полі замість Кабаєва.

04 серпня о 18:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

04 серпня о 17:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +6

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

Дуже якісний, до речі, перший тайм.

04 серпня о 17:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +5

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після гарної комбінації та прострілу зліва Дубінчака Буяльский зіграв як типовий центрфорвард і в падінні замкнув під ліву штангу!

04 серпня о 17:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

Показали Олега Гусєва на дальньому плані. Дуже змінився динамівець, відколи я його бачив. Тим часом Оболонь вперто атакує.

04 серпня о 17:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

ММООММЕЕЕНТТТ!!!!!!

Після навісу зліва Прокопенко Сирота бив під свою перекладину і Бущан врятував команду від автоголу!

45’ +1

П'ять хвилин додано.

На першій з них арбітр ефектно п'ятою відбиває удар в сторону воріт Динамо. Ненавмисно, звичайно, та й мимо воріт летіло.

04 серпня о 17:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Черненко пробив у площину воріт, Лук'янчук махнув мимо, але дезорієнтував Бущана і м'яч влетів у сітку. Лайнсмен показав офсайд, але ВАР підтвердив взяття воріт!

04 серпня о 17:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Штанга!

Буяльский п'ятою відкотив Ярмоленку і той ударом метрів з 18 влучив в основу лівої стійки!

04 серпня о 17:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

МОМЕНТ!!!!!!!!!!

Ярмоленко прийняв м'яч на відстані кількох метрів від воріт, відіграв одним дотиком захисника і воротаря та котив у воротта - Черненко в підкаті виніс, влучив у партнера, Ярмоленко ще раз бив з розвороту, але удар не вийшов!

04 серпня о 17:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Момент!

Не щастить вкотре Оболоні - після навісу Прокопенка Мединський пробив головою над перекладиною. Центрбеки Динамо, ау, це ми дивимося футбол, а ви грайте!

04 серпня о 17:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Заміна в Оболоні.

За всім цим про заміну забули - Вовкуна зняв тренер з поля через пошкодження, Карась замість нього.

33’

Момент!

Ванат відкрився, вибіг на Федорівського, але той грамотно скоротив кут і не дав пробити сильно.

04 серпня о 17:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

ГГГГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Ярмленко пробив так, як хотів в матчі з Мальтою - нижче перекладини в ліву дев'ятку! Перший гол Ярмоленка після повернення і сотий у кар'єрі!!!

04 серпня о 17:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Морозу жовта.

30’

Пенальті!

Буяльський вривається в штрафний Динамо, б'є мимо дальньої штанги, але перед цим його збивають і він бив в падінні!

04 серпня о 17:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Момент!

Дальній удар Суханова летить поруч з лівою стійкою!

04 серпня о 17:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Давно я цього вже не бачив, відвик.

Арбіть скомандував йти на водопій. Тим часом показали повтор, Дубінчаку ніби й влучив м'яч в руку, на розсуд арбітра.

04 серпня о 17:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Оболонь претендувала на пенальті, треба дивитися повтор. Плюс відразу ж Бущан виловив ще один дальній удар.

04 серпня о 17:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Момент!

Черненко метрів з 20 пробив під перекладину, Бущан витягнув з-під перекладини!

04 серпня о 17:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Кабаєв збиває суперника і отримує попередження.

04 серпня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Я обидва голи зараховував би. Але, звісно, я не бачив повторів, які доступні арбітру ВАР.

04 серпня о 17:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Зарахований гол все таки. Буяльський записує на свій рахунок гольову передачу.

04 серпня о 17:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Затягується пауза, арбітр ВАР дивиться.

04 серпня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Ванат опиняється на правому куті воротарського Оболоні і розстріляв праву дев'ятку, але теж заліз в офсайд. Хоча повтор теж показав, що не було офсайду. ВАР знову дивиться.

04 серпня о 17:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Небезпечно!

Після кутового набіг Приймак і щастя Динамо, що в нього на самоті не вийшов акцентований удар головою!

04 серпня о 17:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Пішло закидання Слободяна на Тарануху наліво, той наздогнав м'яч завдяки тому ж повільному полю, накинув назад зліва від лицьової, після чого Мединський підставив ногу під удар партнера і спіймав Бущана на протиході. Лайнсмен показав офсайд, телеповтор показав, що в Мединського офсайду не було і Тарануха теж, мабуть, не був поза грою, але ВАР все ж підтвердив рішення арбітра. Треба дивитися графіку з накресленими лініями, телеповтор не є досить надійним джерелом

04 серпня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Поки-що телекартинка підтверджує правоту слів тренера Колоса, який казав, що поле на цій арені повільне. Справді, м'яч рухається після взаємодій з газоном дещо сповільнено.

04 серпня о 17:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Тимчик не обробив переведення направо від Кабаєва, сонце засліпило.

04 серпня о 17:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Слободян в центрі поля завалив Кабаєва.

04 серпня о 17:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Оболонь провела осмислену атаку, але динамівці все ж відібрали м'яч і не дали пробити. Перед тим комбінували самі динамівці, граючи переважно через Ярмоленка.

04 серпня о 17:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Ярмоленко відразу ж в боротьбі випадково ліктем вдарим суперника, той на газоні, але без картки, не було злого умислу.

04 серпня о 17:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

04 серпня о 16:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

04 серпня о 16:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

03 серпня о 19:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В п'ятницю, 4 серпня, відбудеться поєдинок 2 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть київські «Оболонь» та «Динамо». Гра пройде в столиці України на полі «Оболонь-Арени», початок - о 17:00.

«Оболонь» багато хто записав перед стартом сезону в аутсайдери, але «пивовари» вже встигли набрати перші очки після повернення в УПЛ, розписавши безгольову нічию з міцним «Колосом». Тренер ковалівців причиною нічиєї назвав занадто високу траву та повільне поле «Оболонь-Арени», але «динамівцям» подібні відмазки у випадку втрати очок не підійдуть. Щопрада, передумов для невдачі у дербі небагато, адже в першому турі впевнено підопічними Луческу був розгромлений «Минай» (4:1). Враховуючи скандальну осічку «Шахтаря», є цілком реальна можливість вже на старті сезону залишити «гірників» позаду себе в таблиці.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Оболонь» - «Динамо».