Мірча ЛУЧЕСКУ: «Були проблеми і в захисників, і у воротаря»

Тренер «Динамо» Київ – про перемогу над «Оболонню»

4258
5
dynamo.kiev.ua. Мірча Луческу

Головний тренер «Динамо» Київ Мірча Луческу прокоментував перемогу 4:2 над «Оболонню» в другому турі УПЛ:

— Цікавий матч вийшов. Обидві команди показували агресивний футбол. Було багато довгих передач. Як з боку нашої команди, так і з боку суперника.

«Оболонь» створила нам чимало проблем. Але, з іншого боку, вже після першого тайму рахунок міг бути 5:0 на нашу користь, настільки багато було в нас моментів, настільки багато було стандартних положень.

«Оболонь» добре підійшла до цього матчу. А футболісти нашої команди виглядали дещо розслабленими.

Але загалом я задоволений результатом, задоволений трьома очками, які ми сьогодні здобули. Щоправда, поле було важким. А супернику тільки компліменти — «Оболонь» завжди вдома грає непогано, і сьогодні вона хотіла нас перемогти.

— У двох матчах «Динамо» пропустило три м’ячі. У цьому вина центральних захисників чи Бущана?
— Усіх. Були проблеми і в центральних захисників, і у воротаря.