Гохфільцен-2022. Анастасія Меркушина посіла 35 місце в спринті

Виграла гонку німкеня Деніз Геррманн

7174
13
Getty Images/Global Images Ukraine. Анастасія Меркушина

В австрійському Гохфільцені жіночою спринтерською гонкою стартував другий етап Кубка світу з біатлону.

Найкращою у складі збірної України стала Анастасія Меркушина, яка з ідеальною стрільбою посіла 35 місце. Решта українок не забігли навіть у топ-50.

Варто зазначити, що 17-річна Олександра Меркушина, яка дебютувала на Кубку світу, з одним промахом посіла 72 місце.

Виграла гонку німкеня Деніз Геррманн, що відстрілялася чисто. Також у трійку призерок забігли чешка Маркета Давідова та француженка Жюлья Сімон, у них по одній незакритій мішені.