Прорвало! Минай нарешті забив і обіграв Десну

Закарпатська команда покинула останню сходинку турнірної таблиці

12989
16
ФК Минай

Черговий тур Прем'єр-ліги розпочався під знаком аутсайдерів! Після вчорашньої перемоги «Львова» над «Олександрією» на останнє місце турнірної таблиці опустився «Минай». В Ужгороді команді Миколи Цимбала протистояла чернігівська «Десна». І несподівано програла, причому, як то кажуть - без питань.

«Минай» не знав смаку перемоги в останніх п'яти поєдинках, а не забивали закарпатці рівно 11 таймів - 495 хвилин ігрового часу. Здавалося б, зручний суперник для «сіверян», які ведуть боротьбу за «бронзу» чемпіонату. І «Десна» з перших хвилин пішла вперед великими силами. Стандарти та навіси з гри тримали в постійній напрузі оборону господарів. Однак перша ж вилазка «Миная» завершилася голом! Бойко пасом п'ятою запустив по флангу Кожанова, той прострілив на ближній кут воротарського. Але рвонувшийся до м'яча Ахмедзаде пробити не встиг - його збив Тамм. Рефері вказав на одинадцятиметрову позначку... А вирок чітко привів у виконання Нурієв, розвівши м'яч і голкіпера по протилежних кутках воріт - 1:0!

«Десна» дуже швидко прийшла до тями, але як тільки щільно притиснула суперника до воріт - пропустила контратаку. Саків прострілив зліва, Ахмедзаде п'ятою продовжив в центр штрафного майданчика. А Нурієв на замаху поклав на газон опонента і пробив в правий від себе кут - 2:0! Відзначимо, що це був десятий гол Анатолія в сезоні, і за цим показником він наздогнав лідерів бомбардирських перегонів - Циганкова і Кулача!

Друга половина гри розпочалася з чергового цебра холодної води на голови «сіверян». Пиняшко, що вийшов на поле в кінці першого тайму замість травмованого Кожанова, обігрався з Нурієвим і з гострого кута з ходу вколотив м'яч у дальню дев'ятку - красивий гол. До слова, це був третій (і, як виявилося, останній!) удар в площину воріт Литовки - воротар «Десни» так і не записав на свій рахунок жодного сейву. І тут же Нурієв міг оформити хет-трик, але на лінії воротарського з-під його ноги вибив м'яч Гітченко - а ворота перед форвардом були порожніми!

Втім, «Десні» вдалося повернути інтригу. Спрацював стандарт: Гуцуляк подав кутовий, а Імереков головою, з відхиленням корпусу, пробив під штангу - 3:1. Гості пішли вперед, проте чогось надпереконливого ​​так і не створили. Були удари, були сейви Поповича, штрафні та кутові. Але особливо небезпечних моментів біля воріт «Миная» не виникло, а чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим менш переконливими ставали атаки гостей. Компенсований час взагалі пройшов на половині поля «Десни»!

3:1 - і «Минай», набравши 18 очок, піднявся на 12 місце в турнірній таблиці. 24 квітня команда їде в гості до «Дніпра-1». «Десна» з 36 очками залишилася на четвертій сходинці. Наступної суботи «сіверяни» зіграють в гостях проти «Львова».