Роман ВАНТУХ: «Зорі вже одразу можна починати матч вдесятьох»

Захисник «Зорі» відзначив вольову нічию команди у Житомирі

848
0
УЄФА. Роман Вантух

В поєдинку 27 туру чемпіонату УПЛ футболісти «Зорі» в Житомирі зіграли внічию з «Поліссям» – 1:1.

Захисник луганчан Роман Вантух ексклюзивно для Sport.ua розповів, що допомогло його команді, граючи в меншості, врятуватися від поразки:

– На мій погляд, початок поєдинку пройшов під нашу диктовку. Проте потім був, як то кажуть, необов'язковий пропущений гол, а на 36 хвилині ми взагалі залишилися в меншості. І все ж, вдалося врятуватися. Судячи з усього, оскільки ми так часто залишаємося в меншості в останніх турах, то вже на наступну гру можна одразу виходити вдесятьох.

В другому таймі «Зоря» перейшла на гру в п'ять захисників, важливо, передусім, було не пропустити вдруге, тоді б усе закінчилось. Терпіли й вірили, що 2-3 гострі контратаки, все ж, проведемо. Мабуть, давався взнаки накопичений досвід гри в меншості в недавніх матчах з «Шахтарем», коли ми «гірникам» забивали в нерівних складах. А в Житомирі наш Герреро в черговий раз довів, що він забивний нападник, зрівнявши рахунок.

Вважаю, що ми на нічию награли, збагатившись дуже цінним очком. Але, повірте, «Зоря» може грати значно краще.

Раніше головний тренер луганської «Зорі» Юрій Коваль розповів, що думає про нічию з житомирським «Поліссям» (1:1).