ЦИГАНІКС: «Всі в Зорі були дуже щасливі, але ЗМІ зрівняли нас з землею»

Футболіст луганчан згадав епізод з кінцівки минулого сезону, за який «Зорю» критикували

6847
11
ФК Зоря. Андрейс Циганікс

Латвійський легіонер «Зорі» Андрейс Циганікс розповів про те, як в клубі сприйняли ситуацію в кінці минулого сезону, коли в заключному турі луганчани відстояли нічию проти «Десни», посівши третє місце і відправившись в Лігу Європи, хоча з урахуванням сенсаційної поразки «Динамо» від «Колоса», могли в разі перемоги розраховувати на друге місце і путівку в Лігу чемпіонів.

«Це була абсурдна ситуація. Ми були третіми і повинні були зіграти проти чернігівської «Десни», яка йшла четвертою. Третє місце дає право зіграти в груповому етапі Ліги Європи. Якби виграла «Десна», то вона б стала третьою. Але якби ми виграли, а «Динамо» втратило очки, то «Зоря» фінішувала б другою і вийшла в Лігу чемпіонів. У перерві ми програвали 0:1, і тому не мали нічого. У другому таймі рахунок став 1:1. Я розминався, і почув, як уболівальники позаду мене кричали, що «Динамо» програло. «Що ви робите?» - кричали вболівальники. Але це було неправильне питання. Припустимо, ми б побігли вперед, і програли б 1:2. Тоді б у нас нічого не було. У підсумку рахунок залишився 1:1, і ми зіграли в Лізі Європи. Ми були дуже щасливі, але ЗМІ зрівняли нас з землею», - розповів Циганікс.

Нагадаємо, «Зоря» фінішувала третьою в групі Ліги Європи, набравши 6 очок і випередивши грецький АЕК.