5786
0
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 14 лютого.

1. Уперше в історії! Колос із шостої спроби не програв Шахтарю в УПЛ. Чемпіони України невдало провели підготовку до матчу Ліги Європи УЄФА.

2. ЧС-2021 з біатлону. Екгофф зробила золотий дубль, Підгрушна – в топ-10. Норвезька біатлоністка виграла гонку переслідування слідом за спринтом.

3. Турнирная таблица УПЛ. Между Динамо и Шахтером – дистанция в 3 очка. 13-14 февраля состоялись матчи 14-го тура Украинской Премьер-лиги.

4. Мілевський теж причетний! Стало відомо, з ким в Туреччині пив Селезньов. Напередодні контрольного матчу форвард «Колоса» проводив час з колишніми і нинішніми гравцями.

5. Ворскла зіграла внічию з Рухом і упустила шанс вийти на третє місце. Суперники обмінялися голами, Цітаїшвілі забив в дебютному матчі за полтавчан.

6. «Хамство» Еберг, ексклюзивна стрільба Цимбала і сенсація від білоруски Соли. Денис Шаховець виділяє найцікавіші події першої частини чемпіонату світу.

7. Дніпро-1 вдома впевнено розібрався з Інгульцем. Два голи в першому таймі дозволили дніпрянам піти з останньої сходинки турнірної таблиці.

8. Маріуполь у Запоріжжі програв Олександрії з мінімальним рахунком. Єдиний і переможний гол для гостей забив у першому таймі Артем Сітало.

9. ЧС-2021 по біатлону. Жаклен захистив титул чемпіона, Прима посів 8 місце. Богдан Цимбал встановив черговий особистий рекорд.

10. Баварія оформила секстет. Це грандіозне і якоюсь мірою унікальне досягнення. Першопрохідцем виступила «Барселона» Гвардіоли, яка взяла шість трофеїв у 2009 році.