Динамо вирвало перемогу у Мальме, Олександрія програла Вольфсбургу

9770
1
ФК Динамо
Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за четвер, 19-е вересня.

1. Динамо в кінцівці поєдинку вирвало перемогу у Мальме. Долю матчу вирішив гол Віталія Буяльського на 84-й хвилині.

2. Олександрія не доставила проблем Вольфсбургу. Команда Шарана провела дебютний матч групового етапу Ліги Європи.

3. Марина ЧЕРНИШОВА: «Перед фіналом в Загребі поїхала в ліс». Перспективна українська тенісистка - про перший серйозний успіх у дорослій кар'єрі.

4. Сен-Мало. Костюк - в чвертьфіналі. Українка виграла другий матч на грунтовому турнірі ITF.

5. Україна втратила 10 позицій в оновленому рейтингу ФІБА. Збірна України займає 29-е місце в світі.

6. Україна зберегла місце в Топ-25 рейтингу збірних FIFA. За минулий місяць українці обіграли Литву (3:0) і зіграли внічию з Нігерією (2:2).

7. Група F. Арсенал розгромив Айнтрахт, Стандард обіграв Віторію. Стартувала боротьба в Лізі Європи в Групі F.

8. Уайт, Чісора і Паркер можуть виступити у Всесвітній суперсерії 2020. Черговий сезон WBSS буде проведено в 4 дивізіонах, включаючи суперважкий.

9. У заключному матчі групи D Україна програла Польщі. В 1/8 фіналу чемпіонату Європи українці зіграють зі збірною Бельгії.

10. Осака. Надія Кіченок зіграє у парному півфіналі. Українська тенісистка в дуеті з Ебігейл Спірс здобула другу перемогу на турнірі.