Хокеїсти розгромили Естонію, два пенальті Довбика, перемога ДК в меншості

5160
0
ФХУ

Пропонуємо ознайомитись із добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 27 квітня.

1. ЧС з хокею. Збірна України стартувала з розгромної перемоги. Україна спокійно обіграла Естонію

2А. ЛЧ все ближче! Жирона з голом Довбика обіграла Лас-Пальмас і обігнала Барсу. Каталонці перемогли з рахунком 2:0

2В. Лас-Пальмас – Жирона – 0:2. Як Довбик забив 19-й гол у Ла Лізі. Відеоогляд. Дивіться найцікавіші моменти матчу 33-го туру Ла Ліги

3А. Виграш на характері. Динамо вирвало на виїзді перемогу у Дніпра-1. Команда Олександра Шовковського здобула перемогу у меншості

3В. Сльози Бондаренка, дев'ятий гол Сікана. Шахтар переміг ЛНЗ. Підопічні Пушича на класі обіграли команду Дулуба, яка грала досить добре

4А. Аутсайдер, але вже не абсолютний. Минай переграв Чорноморець. Команда Любеновича в другій частині сезону УПЛ постає з попелу

4В. Максимум із мінімуму. Рух перевернув хід матчу проти Вересу. Команда Пономарьова повністю програла аутсайдерам перший тайм, але після перерви немов розквітла

5А. Челсі вирвав нічию з 0:2 у поєдинку з Астон Віллою. Мудрик відіграв 90 хв. Лондонський клуб здійснив ефектний камбек

5В. Бенфіка з Трубіним вирвала вольову перемогу у матчі з Брагою. Українець пропустив у цьому матчі один гол

6. Визначені півфіналісти Кубка Азії U-23. Хто потрапить для України на ОІ? Залишається 2 варіанти суперників для України: Індонезія та Узбекистан

7. Барса планує замінити легенду зіркою збірної України. Ціна питання – 30 млн. Артем Довбик влітку може стати гравцем «Барселони»

8А. Третя ракетка світу зупинила Ястремську на супертурнірі в Мадриді. Даяна майже зуміла камбекнути в першій партії після 0:5, але сил не вистачило

8В. Кіченок і Остапенко пробилися до парного чвертьфіналу у Мадриді. Людмила та Альона переграли дует Кеті Бултер / Маркета Вондроушова

9. Екстраліга. SkyUp виграв київське дербі, Ураган розгромив Кардинал. Відбулися два матчі чвертьфіналу чемпіонату України

10. Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій. Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів