Кубок світу - Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
20.03.2021 13:15
        Промахи Час Відставання
1 Марте Олсбю Ройселанд 0+0+2+2 4 32:54.80 -
2 Тіріл Екгофф 1+2+0+1 4 33:24.10 29.30
3 Анна Сола 0+1+3+1 5 33:38.80 44.0
4 Жюлья Сімон 2+0+1+2 5 33:56.50 1:01.70
5 Емілі Аахейм Калкенберг 0+1+1+0 2 34:49.60 1:54.80
6 Франціска Пройсс 1+0+1+2 4 35:00.70 2:05.90
7 Івона Фіалкова 1+1+2+1 5 35:03.40 2:08.60
8 Уляна Кайшева 1+0+2+2 5 35:05.90 2:11.10
9 Олена Кручінкіна 0+2+2+1 5 35:06.30 2:11.50
10 Лариса Кукліна 0+1+3+1 5 35:08.30 2:13.50
11 Лєна Хеккі 0+3+2+2 7 35:21.00 2:26.20
12 Яніна Хеттіх 0+1+3+1 5 35:22.40 2:27.60
13 Каролін-Оффігстад Кноттен 2+1+0+1 4 35:32.60 2:37.80
14 Дуня Здуч 1+1+2+1 5 35:32.60 2:37.80
15 Мілена Тодорова 3+0+0+2 5 35:36.00 2:41.20
16 Ельвіра Карін Еберг 2+0+1+2 5 35:40.90 2:46.10
17 Мона Брорссон 0+0+2+2 4 35:41.70 2:46.90
18 Доротея Вірер 1+2+2+2 7 35:41.70 2:46.90
19 Ванесса Гінц 1+2+1+0 4 35:42.80 2:48.0
20 Ірина Кривко 0+0+2+2 4 35:45.50 2:50.70
21 Ліза-Тереза Хаузер 0+3+3+3 9 35:50.80 2:56.0
22 Стіна Нільссон 1+2+3+2 8 35:51.10 2:56.30
23 Інгрід-Ландмарк Тандреволд 0+3+3+3 9 35:52.10 2:57.30
24 Лінн Перссон 2+2+3+2 9 35:52.20 2:57.40
25 Ванесса Фогт 0+1+2+0 3 35:53.00 2:58.20
26 Ліза Віттоцці 3+1+0+1 5 35:57.20 3:02.40
27 Динара Алімбекова 1+2+2+3 8 36:03.60 3:08.80
28 Деніз Херрман 0+0+4+2 6 36:08.60 3:13.80
29 Хлое Шевальє 2+1+4+1 8 36:14.10 3:19.30
30 Олена Підгрушна 1+2+2+1 6 36:14.30 3:19.50
31 Аіта Гаспарін 1+0+0+3 4 36:19.50 3:24.70
32 Анаїс Шевальє-Буше 2+1+1+3 7 36:23.60 3:28.80
33 Пауліна Фіалкова 1+1+4+3 9 36:31.20 3:36.40
34 Світлана Миронова 4+0+2+1 7 36:33.80 3:39.0
35 Юлія Швайгер 1+0+3+2 6 36:38.60 3:43.80
36 Жюстін Бреза 2+1+2+3 8 36:47.10 3:52.30
37 Дарина Блашко 1+1+2+1 5 36:49.00 3:54.20
38 Йоханна Таліхярм 2+2+3+1 8 36:50.10 3:55.30
39 Каролін Ердаль 1+0+1+4 6 36:51.00 3:56.20
40 Сюві Мінккінен 2+0+3+1 6 37:03.90 4:09.10
41 Клер Іган 0+1+1+2 4 37:06.20 4:11.40
42 Лу Жанмонно Лоран 0+1+2+1 4 37:10.60 4:15.80
43 Лотте Лі 2+2+1+1 6 37:11.10 4:16.30
44 Валя Семеренко 1+1+3+1 6 37:16.10 4:21.30
45 Емма Ландер 3+0+4+1 8 37:16.20 4:21.40
46 Саніта Буліна 1+2+1+1 5 37:17.70 4:22.90
47 Анастасія Шевченко 2+1+3+0 6 37:35.60 4:40.80
48 Анна Магнуссон 1+2+1+3 7 37:39.10 4:44.30
49 Анастасія Горєєва 3+0+4+1 8 37:39.10 4:44.30
50 Галина Вишневська 3+1+1+2 7 37:46.20 4:51.40
51 Алла Гиленко 1+0+2+1 4 37:50.00 4:55.20
52 Ірене Кадуріч 2+3+3+2 10 37:52.00 4:57.20
53 Тетяна Акімова 0+3+4+2 9 37:52.60 4:57.80
54 Ханна Эберг 0+3+3+3 9 38:08.10 5:13.30
55 Євгенія Павлова 2+1+2+3 8 38:15.10 5:20.30
56 Анаїс Бескон 2+3+1+3 9 38:58.70 6:03.90
57 Еліза Гаспарін 2+3+2+2 9 40:03.80 7:09.0
58 Анна Вайдель 1+2+3+3 9 40:13.00 7:18.20
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності